• juta

Nemělo to takovou šťávu, kterou jsem od toho očekával. Nezasmál jsem se ani jednou, jen jednou pousmál a to je na komedii málo.(1.7.2012)

To nebylo vůbec tak blbý, jak jsme doufali. Nařehtala jsem se, ačkoli se nehádám, že chytrý a vtipný momentíky neměly proti těm stupidním až takovou převahu, ale prostě mi to sedlo a to o chlup víc než Zbouchnutá, tý jsem dala onehdy ounly za 3* (a půl, ale tady se na půlky nehraje) - asi záleží, v jakym to člověk vidí pořadí. A nebo v jakym "pořadí" je sám divák. Každopádně, co mě ještě hodně bavilo, byly songy, který do epizodek pásly jak prdýlka na hrneček.(4.8.2008)

• Morien

Nemám ráda takovéhle filmy, protože co k nim má člověk psát do komentáře, když tendenčně sklouzává k tomu, že by ze sebe chrlil jenom proud nejrůznějších invektiv (to je slovo, co? to jsem chytrá, co, že ho používám!), a přitom si uvědomuje, že nic se nemůže líbit všem a že existuje moře dalších lidí, kteří právě tento druh filmů vyhledávají (a pro ně je film určen, ne pro mě). Našli by se jistě tací, kteří by mi řekli, tak když se ti to nelíbilo, tak k tomu nepiš komentář, jenomže těm já musím říct, že mně se prostě chtělo něco napsat.(27.3.2010)

Dobrá komedie, pro oddychovku a rozveselení, ale po druhé bych to již vidět asi nemusel. 65 %(20.2.2009)

Tahle komedie toha nabízí opravdu hodně. Jejím problémem je, že toho možná nabízí až moc. Zde platí, že méně je někdy více. V závěru jsem se nemohl zbavit pocitu, že už mě další zkomplikování děje opravdu nezajímá. Vypustit pár zbytečných scén, byl by to stejně vydařený film jako Knocked up. I tak je 40 Year Old Virgin důkazem toho, že komedie o ztátě panictví lze natočit jinak, kvalitně a důstojně.(22.2.2010)