Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Komentovat film o přestárlým panicovi v mece paniců - na csfd je fakt legrační, protože někteří zdejší uživatelé překonají sexem nedotčení hranici čtyřiceti let levou zádní a nebude jim činit problém atakovat se svým panictvím hranici důchodu. Pokud jde o příběh, tak je to typická odlehčená romantika s tím, že ani v sektoru pro humor, ani v sektoru pro romantiku se to nějak extremně nehrotí což filmu jen a jen prospívá. Oba žánrové tábory tady po celý film celkem vydařeně spolupracují, takže můj výsledný pocit se dá označit za vítězství filmu nad diváckým očekáváním.(7.8.2014)

 • Skejpr
  ****

  Místy možná až moc obrhroublé, ale s přibývajcí stopáží čím dál lepší, a ten konec!! LOL... When the moon is in the Seventh House And Jupiter aligns with Mars Then peace will guide the planets And love will steer the stars...(21.10.2007)

 • T2
  ****

  Rozpočet $26miliónovTržby USA $109,449,237Tržby Celosvetovo $177,378,645/75%/(14.6.2006)

 • hirnlego
  ***

  (3,5*) Tak snad jen popřát, aby to dvěma chlapcům z čsfd vydrželo taky aspoň do tý čtyřicítky, cmuk.(23.9.2007)

 • tron
  ****

  "Vieš, sex nie je len špikovanie buchty a lízanie pekáča. To je aj láska." Ďalšia skvelá Frat Pack (no, vlastne skôr inšpirovaná Frat Packom, nikto z Frat Pack tu nehrá, Carella som do združenia nikdy nerátal, veď "pôvodné jadro" predsa tvoria len bratia Wilsonovci, Ben Stiller, Vince Vaughn a Will Ferrell) bláznivá komédia, ktorá poriadne preslávila Stevea Carella. Ak vezmeme do úvahy štipľavý názov a kontroverzný scenár, je výsledok krotký, milý a dokonca hrejivo ľudský. Na scény, ako je tá s voskom, nezabudnete, ale ono je to v jadre naozaj v prvom rade krehký film o smutných ľuďoch. Ale mohol/mal byť troška kratší. Mňa to chytilo/oslovilo.(6.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace