Silent Bobovi a Leguanologovi?(28.9.2007)

Velmi příjemná komedie s originálním námětem a tak tragickým Carollem - v pozitivním smyslu. Přestože se pobyhoval na hranici trapnosti, byl výborný a každá jeho věta i gesto mně bavili, stejně jako ostatní komediální herci. Snímek s fajn scénářem si držel po celou dlouhou stopáž dobrou úroveň a já se skvěle bavil u fórů oplzlých i slušnějších. Film výrazně předčil moje očekávání a pro mě je pro mne tak určitě jednou z nejlepších komedíí své doby. Skvělým filmem o chlápkovy ne zcela jistým v lásce je komedie Život podle Dana. Alternativa: Dan in Real Life.(29.10.2009)

• Rex Mundi

Zaregistrovala som viacero originálnych a vtipných nápadov a rovnako nemôžem karhať ani za dialógy... ale 116 minút je pri predvídateľnej komédii naozaj príšerne dlho a odstrániť narastajúcu nudu by mohol len radikálny zostrih.(21.6.2006)

• Renton

Scénář: Judd Apatow, Steve Carell .. Andy Stitzer je chudák. Ve svém věku je stále panic a více méně se s tím už smířil. Na(ne)štěstí na to dojdou jeho kolegové v práci a rozhodnou se mu pomoci. Celkem slušný námět ubíjí nezvládnutá stopáž, film se místy táhne a nápadů není zas tak moc, aby vyplnily všechna hluchá místa. Slabé jako romantický film a ještě o něco slabší jako komedie.(13.3.2006)

Celkom slušné. Naozej som od toho veľa nečakal, ale tvorcom sa to celkom podarilo. Primitívny a sprostý humor sa tu strieda s inteligentným a Carell dol fakt dobrý. Ak by bol niekedy niekto panic ešte v štyridsiatke, tak by vyzeral presne tak. Super. 75%.(27.3.2006)