Lovecká sezóna

Open Season

Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Nevíte někdo, proč mi ti dva hlavní hrdinové připomínali Shreka s Oslíkem? Pořád jsem se nemohl zbavit dojmu, jako bych něco podobného už někde viděl...(10.8.2010)

Sledovat tento film pro mně byla radost. Hodinu a půl čiré radosti a potěšení ze sledování bordelu, jakej v lese dělá domestikovaný medvěd, jelen, bobři, apod.... Fakt, že příběh víceméně neexistje, je zcela vedlejší, podstatné jsou drobné fórky, které jsou na nás chrleny se smrtelou kadencí. Scéna v obchodě, scéna s potřebou jsou skvělé, všechny variace na Medvědí ukolébavku jsou doslova geniální (rád bych ji slyšel v originále), dabing se ovšem taky povedl... a ten teplej dikobraz mě dorazil! Miloušiiii!! Film samotný za 4 hvězdy, hvězda navíc za 3tí rozměr - Loveckou sezónu jsem viděl 3D v IMAXU(26.11.2006)

Milé a hezké(6.5.2007)

• MM_Ramone

Na "Loveckej sezóne" ma zaujali predovšetkým progameové animácie štúdia Sony Pictures Animation. Trocha mi pripomenuli časy, keď som celé hodiny presedel pri Play Station. Ale ako film to nie je nijak výnimočné dielo. Príbeh o v meste odchovanom, rozmaznanom medveďovi, ktorý je vypustený do divočiny. Tam spozná agresívne veverice, disciplinovaných bobrov, arogantných jeleňov, hlúpych zajacov, teplého dikobraza a dotieravého, zakrpateného jeleňa Elliota. **(2.12.2009)

Tuhle pohádku jsem měla tu čest shlédnout asi 13x, protože dcera od mé sestřenice ji miluje .. když jsem ji viděla poprvé, hrozně jsem se nudila, podruhé to bylo lepší, potřetí .. atd. atd. nemohu jít níž s hodnocením, protože jsem si k ní opravdu vytvořila vztah .. :)(30.5.2008)

• - Všechny obchody ve městě byly pojmenovány podle lidí, kteří se podíleli na tvorbě filmu. Režisérům Rogeru Allersovi a Jillu Cultonovi připadl obchod s obuví. (D3VIL)

• - Film je zlehka inspirován komiksem "In the Bleachers". (D3VIL)

• - Až na Rogera Allersa byli režiséři snímku debutanti. Allers má za sebou disneyovku Lví král z roku 1994. (imro)