Lovecká sezóna

Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

• Momo_desu

Podľa mňa dosť slabota a to ja som na rozprávky v hodnotení mäkkýš.(14.1.2013)

• bassator

Pro děti kteří ještě nechápou docela dobré, ale pro někoho kdo se chce pobavit velká slabota... - 40%(7.3.2012)

Lovecká Sezona má podle mě fantastickou animaci,výborný dabing.Tento film je určen pro děti i pro dospělé ,po shlédnutí určitě nebudete livat vynikajících postav medvěd,dikobraz,los ,králíček,tchoř a maxiveverka.Prostě podívaná k zasmání.(15.4.2007)

• Davies182

Dobrá animace, hrozný příběh, vtipný jelen, ploché charaktery. 35%.(9.1.2008)

• Allien.9

Kdybych byla dítě, tak by se mi "Lovecká sezóna" líbit mohla, ale můj dospělácký doprovod by nejspíš zemřel nudou a celou cestu domů by litoval, že nevybral jiný animák. Nízký rozpočet a mizerný scénář, to je vražedná kombinace...(8.8.2010)

• - Až na Rogera Allersa byli režiséři snímku debutanti. Allers má za sebou disneyovku Lví král z roku 1994. (imro)

• - Film je zlehka inspirován komiksem "In the Bleachers". (D3VIL)

• - Oba herci, kteří propůjčili hlasy hlavním postavám, účinkovali v minulosti v úspěšných sitcomech televize Fox. Martin Lawrence měl show nazvanou jednoduše – Martin, a Ashton Kutcher hrál ve známém seriálu That '70s Show, který je známý i na Slovensku. (imro)