Lovecká sezóna

Open Season

Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

Pro mě nezapomenutelný milouš.(25.10.2009)

• Momo_desu

Podľa mňa dosť slabota a to ja som na rozprávky v hodnotení mäkkýš.(14.1.2013)

• Djkoma

Velká nuda, která dokazuje, že se začíná točit opravdu všechno v 3D animaci a je jen na divácích jestli konečně začnou chodit na to kvalitní nebo na vše barevné co jim rodinný multiplex nabídne za zvýhodněné ceny. Lovecká sezona dokazuje, že bez větších hvězd prostě nepřilákáte tolik rodinek a bez pořádného příběhu se rodinky nevrátí pro další porci.(23.3.2007)

Tuhle pohádku jsem měla tu čest shlédnout asi 13x, protože dcera od mé sestřenice ji miluje .. když jsem ji viděla poprvé, hrozně jsem se nudila, podruhé to bylo lepší, potřetí .. atd. atd. nemohu jít níž s hodnocením, protože jsem si k ní opravdu vytvořila vztah .. :)(30.5.2008)

• Allien.9

Kdybych byla dítě, tak by se mi "Lovecká sezóna" líbit mohla, ale můj dospělácký doprovod by nejspíš zemřel nudou a celou cestu domů by litoval, že nevybral jiný animák. Nízký rozpočet a mizerný scénář, to je vražedná kombinace...(8.8.2010)

• - Film je zlehka inspirován komiksem "In the Bleachers". (D3VIL)

• - Na filmu se pracovalo tři a půl roku. (D3VIL)

• - Šedé veverky pocházejí ze Severní Ameriky. Když přehlédneme fakt, že mluví, jejich skotský akcent je anomálie. (imro)