Lovecká sezóna

Lovecká sezóna

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 82 min

• Davies182

Dobrá animace, hrozný příběh, vtipný jelen, ploché charaktery. 35%.(9.1.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Animace 7/10/// +akce, narážky, humor -slabší animace, banální příběh, dosti nezajímavé nebo nesympatické, ten jelen překonává i oslíka ze Shreka/// Tak podle ohlasů a ukázek to měl být řádněj průser a nakonec taky je. Je to fakt bída s čím si tvůrci troufnou přijít. Naštěstí závěr to hodně zachraňuje, protože je pořádně akční a taky zábavný. Takže konečný dojem si tím film u mě vylepšil. Jen doufám, že pokračování na tom bude aspoň podobně./// Celkem 67%///(25.11.2010)

Priemerný animák z kopy animákov(sa bojím, že otvorím chladničku a tam budú animované párky).Ale tak aj deti musia niečo pozerať.(14.1.2008)

• WANDRWALL

Běžný film. Maximálně jako obrazová kulisa s vypnutým zvukem.(7.8.2010)

Úvod odohrávajúci sa v mestečku mal tendenciu na 4*, ale s príchodom do lesa to akosi upadlo v priemer, ktorý zrejme detskému divákovi vadiť nebude ale tomu dospelejšiemu už hej. No i tu sa našlo pár vydarených hlášok viď. raňajkujúce bobry alebo strážiaci jazvečík.(25.10.2009)