poster

O bojácném Floriánkovi (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 1999, 70 min

 • Karlos80
  **

  No zase takový odpad to nebyl, i kdy samozřejmě dnes se točí ledasco, hlavně že herci hrají-:)). Ale pořád jen vyloženě dobré tv-pohádky s dobrou produkcí se točit nemůžou, to je snad všem jasné.. Místy to sice zavánělo jistým amatérismem, naivitou a především téměř nepřirozeností u mladých herců a vedené dialogy tu byly opravdu místy nešťastné. Ale třeba kreslené ateliéry vystřižené jak z televizních Zpívánek nebo s filmu alá Hrátky s čertem špatné nebyli. Zkušení herci jako Zindulka, Pecha nebo na začátku ta stará jarmareční bába hrály v rámci svých možností a v duchu nízkorozpočtového televizního filmu se špatnou produkcí. Určitě se ale jedná o slabší počin ve Filipově filmografii i co se týče Kozákova né příliš scénáře. 1,5/5*.(17.6.2007)

 • villon17
  *

  Naprosto příšernej, studiovej propadák. Nebudu se zbytečně vyjadřovat o něčem takovym...(20.1.2009)

 • blackrain
  **

  Tato pohádka skutečně za mnoho nestojí. Stanislav Zindulka byl jako vodník Pantlička velmi příjemný. Já mám ale raději jiného vodníka. Toho, co hraje Josef Dvořák. Ten se pro role vodníků přímo narodil.(9.5.2012)

 • honajz
  **

  Zcela zbytečně natahovaná pohádka (tam, kde by stačilo, aby si to rovnou vyříkali, nebo si dali pěstí, se to roztáhne div ne na roční období a spoustu opakovaných vět), kde vrcholem amatérismu jsou oba andělé a všechna jejich zjevení, bezděky vyvolávající smích. Jinak být Vojtkem, tak do holky, která mi nevěřila, zavrhla mne a šla za lepším, už příště nejdu, protože kdoví, kdy mne zas podrazí. Měla si vzít starostova syna a byl by klid.(27.12.2015)

 • Ded@M@tes
  **

  Až na ten zpěv byla pohádka celkem snesitelná. Trochu se přikláním k lepšímu hodnocení za roli starostava syna: Franta ( Václav Svoboda ) ( Hodnocení: 4/10 )(12.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace