• Slarque
  odpad!

  Tak jsem seděl na gauči před televizí a to, co se v ní odehrávalo, mě nejdříve přimělo, abych si k tomu lehnul. O něco později jsem si uvědomil, že poloha na zádech je pohodlnější a díky vyprávění Viktora Preisse stejně o nic nepřijdu... Neříkám, že by si Vilma Cibulková, Viktor Preiss a pár dalších nezasložilo pochválit, ale musela to být taková nuda? A když to i postavu Vilmy Cibulkové unudilo k smrti, šel do hajzlu celý zbytek – stejně už to bylo o ničem.(24.4.2005)

 • Tominecek

  Ocenění ELSA 2005 v kategorii "Původní domací televizní dramatická tvorba – herečka (Vilma Cibulková)", udělená Českou filmovou a televizní akademií.(29.1.2009)

 • Romadoor
  ****

  Vilma Cibulková přehrává, ale je při tom moc sexy. Viktor Preiss mi připadá docela přirozený. Ondřej Pavelka je slizký. Mě se to celé líbilo - klidné, hezké, uvěřitelné, smutné.(4.11.2007)

 • Slípka
  odpad!

  Když člověk přečtě skvělou knížku Emila Vachka a pak se podívá na tenhle film, tak nemůže dát jinak než odpad.(25.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace