Země krvavého slunce

Into the Sun

Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

Rozpočet $16miliónovTržby Celosvetovo $175,563(17.10.2008)

Soundtrack Stanley Clarke: 1. Cairo Coffee 2. Opening Night 3. Girl It's Alright 4. War 5. Better Man 6. Don't You Cry(12.5.2011)

• Stegr

40% - Neskutečný přehmat! Debilita, ale nemám to srdce tomu dát míň, protože jsem se upřímně bavil... :D(19.4.2009)

• petaspur

Když Štefan začínal, tak to byl můj hrdina, od kterého jsem se chtěl naučit bojovat. Čas se však nedá zastavit, můj hrdina opuchl (zřejmě alergie) a v některých chvílích ve mně vyvolal pocit, že dneska už bych ho složil. Na druhou stranu musím uznat, že jsem viděl minimálně deset filmů, ve kterých je ještě daleko trapnější. Tohle se celkem dalo přežít.(19.4.2009)

Po druhém shlédnutí tohoto filmu jsem došel k závěru, že tento film patří k těm lepším filmům co Seagal natočil po roce 2000, film má celkem dobrý příběh a odehrává se v Japonsku což mu hodně pomáhá, krásné města, chrámy, gejši atd. A Seagal tu dokonce předvede pár slušných soubojů s meči, dokonce jednou spadne na zem, takže tu není takový neporazitelný hrdina.Kvalita filmu 50% se zavřenýma očima.(11.7.2010)