poster

Země krvavého slunce

 • USA

  Into the Sun

 • Slovensko

  Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  *

  120 kilové hovado v čiernom plášti snažiace sa zabrániť spojeniu Yakuzy a čínskej mafie...wow! V rámci céčkovej produkcie a na zaspávanie priam ideálne. Najviac ma pobavila scénka, kde Steven vyznáva lásku šikmookej krásavici:) Za tú dávam * navyše:)))(30.9.2007)

 • petaspur
  **

  Když Štefan začínal, tak to byl můj hrdina, od kterého jsem se chtěl naučit bojovat. Čas se však nedá zastavit, můj hrdina opuchl (zřejmě alergie) a v některých chvílích ve mně vyvolal pocit, že dneska už bych ho složil. Na druhou stranu musím uznat, že jsem viděl minimálně deset filmů, ve kterých je ještě daleko trapnější. Tohle se celkem dalo přežít.(19.4.2009)

 • Malarkey
  **

  To je přesně ta doba, kdy Seagal ztloustnul nejvíc a hrál v těch největších sračkách, které kdy světlo světla vůbec mohly spatřit, počínaje Poslední misí, ta se teda mezi všemi neskutečně vyjímá. To oproti tomu Země krvavého slunce ještě docela ujde a pro fanoušky je to ráj na Zemi, ale i tak je to nesnesitelná nuda, která prostě nudí a nudí a nudí. Chvilkami ale i tak dokáže pobavit. Steven Seagal pře svůj kamenej ksicht občas dokáže nevídané kousky a i tady to není výjimkou. V roce 2005 je tohle asi Seagalův nejzářivější a nejzajímavější film. Ostatní jsou už jen pouliční splácaniny s tukovou koulí v hlavní roli. I když si ale prošel peklem, zdá se, že se mu přecijenom začíná zas dařit. Ale i tak rok, kdy vznikl tenhle film je jeden z nejhorších Seagalových, které dle mého kdy mohly být.(14.5.2005)

 • YURAyura
  odpad!

  Dalsi Stepanuv film, co stoji za ho***! Stepan se tam mihne sice jenom asi ve dvou bitkach, ale i tak je to spatne jako vysledy voleb. Je to zmatene a bez napadu, Stepan je opuchly jak na protialkoholni kure, protivnici by se dali utlouct placackou na mouchy, snad jenom partakovu smrt jsem na zacaktu necekal...(4.4.2006)

 • Orlau32
  ***

  Nevím, co nového by mohl film se STEVENEM SEAGALEM přinést. Jsou to stále jeho vynikající bojová umění, které on jako mistr světa perfektně ovládá. Film je velmi dobře natočen, mám někdy dojem, že ty mrtvoly jsou tam doopravdy nikoliv jenom jako. Ale jako odpad bych to neviděla. Znám horší šunty s úžasnými herci.(10.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace