Země krvavého slunce

Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

• salahadin

Krom toho, že režisér má fakt vtipný jméno, na tom nevidím ani nepatrný z nejnepatrnějších záchvěvů "něčeho", co by mě upoutalo. Film si na nic nehraje, ale i tak dopadl hrůzostrašně. Jako komedie by obstál více, to když např. Seagal utíká před šikmookými zlotřilci, jednou za sebe ledabyle střelí a sejme hned dva nebo tři žluťáky. Tohle mně prostě rve nervy. Kravina.(18.4.2009)

• genetique

Vzhľadom k Stevenovým filmíkom spred roka, alebo dvoch výrazný posun kupredu, konečne zábery na celú jeho akciu. Keď sa započúvate do pesničky v bare Fusion, tú spieva dokonca sám Seagal. A je ich viac a dokonca sa aj celkom dajú. ;-) 40%.(6.6.2006)

• Superpero

Nepamatuju si, že bych se takhle někdy u filmu nudil. Stevena Seagala mám rád, ale takhle by to teda nešlo. Pořád tam jen sedí ve tmě a šeptá ještě tišeji než obvykle a jeho akční scény stojej za kulový. Jinak tam pořád běhaj nesympatický asiati a fakt je to nuda nudoucí.(2.7.2006)

• Webb

Zase další mizerná Seagalovka, která je špatně natočená, akčních scén je tu hodně poskromnu a je stupidní. Romantická pasáž v parku je zbytečně nucená a tím těžko uvěřitelná.(18.11.2009)

Toto sa mi páčilo. Na to že v poslednej dobe nenatočil nič čo by stálo za to tak toto sa podarilo. S mečom mu to ide. U mňa 70%(8.10.2008)