Země krvavého slunce

Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

• Tommassi3

"Tak co bonsaje, dědku ??" ;)(6.3.2015)

• petaspur

Když Štefan začínal, tak to byl můj hrdina, od kterého jsem se chtěl naučit bojovat. Čas se však nedá zastavit, můj hrdina opuchl (zřejmě alergie) a v některých chvílích ve mně vyvolal pocit, že dneska už bych ho složil. Na druhou stranu musím uznat, že jsem viděl minimálně deset filmů, ve kterých je ještě daleko trapnější. Tohle se celkem dalo přežít.(19.4.2009)

• JJ.Gibson

Hi, I'm Steven Seagal, můj film není zas tak dobrý jak všichni doufáte, ale není ani tak špatný, jak všichni čekáte. A proč?? Protože mám katanu!!! Myslím, že to je perfektní definice :)(12.5.2014)

Po druhém shlédnutí tohoto filmu jsem došel k závěru, že tento film patří k těm lepším filmům co Seagal natočil po roce 2000, film má celkem dobrý příběh a odehrává se v Japonsku což mu hodně pomáhá, krásné města, chrámy, gejši atd. A Seagal tu dokonce předvede pár slušných soubojů s meči, dokonce jednou spadne na zem, takže tu není takový neporazitelný hrdina.Kvalita filmu 50% se zavřenýma očima.(11.7.2010)

Film otom jak se dva Japonský mafiánský klany mezi sebou vraždí pak přijde Seagal a všechny vykuchá katanou. Průběh filmu tak za dvě ale za ten krvavý konec dávám tři. Něco jako Zabiják.(17.2.2012)

• - Některé skladby, které jsou na soundtracku k filmu, složil, nahrál a nazpíval sám Steven Seagal. (Stocki)

• - Natáčeno od 15.března do května 2004 v japonském Tokiu a thajském Bangkoku. (Stocki)

• - Pracovní název filmu: Yakuza. (Stocki)