Země krvavého slunce

Into the Sun

Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

Rozpočet $16miliónovTržby Celosvetovo $175,563(17.10.2008)

• Falko

Opät jeden z dalsich filmov so Seagalom, kde sa viac obkecava, ako nieco deje, ale cakal som daleko nieco horsie podla negativnych hodnoteni, pretoze na jedno pozretie sa to da zvladnut. Taki DIAMANTOVI PSI (2007) s Lundgrenom bol podla mna slabsi a amaterskejsi podobne, ako napriklad aj NUKLEARNI CIL (2005) s Wesley Snipesom. Tento film aj napriek tomu, ze nepriniesol vobec nic nove, ma este celkom bavil. Suboje s mecmi, kde sa s krvou nesetrilo celkom usli, avsak staci na jedno pozretie, alebo ak nemate radi Seagala, tak sa na tento film radsej vykaslite... 30.06.2010 _______ Steven Seagal - (Travis Hunter) +++ Matthew Davis - (Agent FBI Sean Mack) +++ Takao Osawa - (Kuroda) +++ Eddie George - (Jones) +++ William Atherton - (Agent CIA Block) +++ Juliette Marquis - (Jewel) +++ Ken Lo - (Chen) +++ Produkcia: Steven Seagal +++ Hudba: Stanley Clarke +++(30.6.2010)

• Stegr

40% - Neskutečný přehmat! Debilita, ale nemám to srdce tomu dát míň, protože jsem se upřímně bavil... :D(19.4.2009)

• becki_tu

Špatný film po všech stránkách, kde místo toho, aby se režisér snažil zakrývat nedostatky ve scénáři dynamickou a nápaditou režií, tak dělá spíše pravý opak. Stevene, tohle bylo i pod tvojí úroveň.(19.4.2009)

• JJ.Gibson

Hi, I'm Steven Seagal, můj film není zas tak dobrý jak všichni doufáte, ale není ani tak špatný, jak všichni čekáte. A proč?? Protože mám katanu!!! Myslím, že to je perfektní definice :)(12.5.2014)

• - Natáčeno od 15.března do května 2004 v japonském Tokiu a thajském Bangkoku. (Stocki)

• - Když Steven Seagal vtrhne do bytu stoupenců Kurodi a povraždí je mečem, v televizi běží ukázky z japonského filmu Gamera daikaijû kuchu kessen (1995), ve kterém si zahrála Seagalova dcera Ayako Fujitani. (Stocki)

• - Některé skladby, které jsou na soundtracku k filmu, složil, nahrál a nazpíval sám Steven Seagal. (Stocki)