poster

Země krvavého slunce

 • USA

  Into the Sun

 • Slovensko

  Zem krvavého slnka

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • YURAyura
  odpad!

  Dalsi Stepanuv film, co stoji za ho***! Stepan se tam mihne sice jenom asi ve dvou bitkach, ale i tak je to spatne jako vysledy voleb. Je to zmatene a bez napadu, Stepan je opuchly jak na protialkoholni kure, protivnici by se dali utlouct placackou na mouchy, snad jenom partakovu smrt jsem na zacaktu necekal...(4.4.2006)

 • Webb
  odpad!

  Zase další mizerná Seagalovka, která je špatně natočená, akčních scén je tu hodně poskromnu a je stupidní. Romantická pasáž v parku je zbytečně nucená a tím těžko uvěřitelná.(18.11.2009)

 • type_B
  *

  Seagalův sen o japonském kýči v koženém kabátku se vyplnil dokonale. Prefabrikovaná romantika společně s neumnými šermířskými scénami spolu více než ladí. Vše doplňují pohledy na obnažené asijky. Aspoň že něco, že. Nuda. Nuda. Nuda. Jedna zviezda za onen překypující kýč.(19.4.2009)

 • korbitch22
  **

  Opravdu ne Stevne za tohle OSCARA nedostaneš.Ani malinu bych ti nedal.Dal bych ti kopačku aby ses probral.(5.1.2007)

 • Bauer
  *

  Nuda, nuda a nuda!! Ze začátku jsem si myslel, že půjde o nějakou pecku, přeci jen Seagal tam vypadá s brýlemi a s kulemetem docela i cool, ale smůla, zmýlil jsem se .Steven Seagal vůbec nic nehraje, sem tam předvede nějaké to bojové umění a to mu stale jde, i přes jeho tloušťku ale prostě už by těch filmu měl nechat a jít třeba učit děti bojové umění!! Film je opravdu katastrofa, ovšem má to jistě lepší scénář než takový Černý úsvit. Já jsem u toho filmu téměř usínal. Neříkám, že konec s mečem nebyl špatný ale když ve filmu byli nějaké akční scény, tak byli příšerně natočené. Jedna * s hodně odeřenýma ušima!!(19.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace