Pět lupičů a stará dáma

Michael Balcon

Jack Harris

Kostýmy:

Anthony Mendleson

Dobře napsaná, zahraná, promyšlená komedie na známé téma í naivní dobroty vítězící nad zločinem. K páté hvězdičce mi chybí jen ještě několik stupínků vtipnosti, aby to vyznívalo více než jen úsměvně.(14.11.2010)

Příjemně černohumorný morytát o pětici lupičů a staré dámě s nádherně barevnou kamerou a vynikajícím Alecem Guinnessem. Tyhle filmy mohu vždycky. 85%.(11.12.2011)

• Deschain

Ťahákom bol pre mňa Sellers, ale nakoniec to u mňa vyhral Lom. Ale aj tak som sa veľmi nebavila, najviac som sa tešila zo scén s papagájmi pani Wiberforceovej. (Lumiere - 19.4.2014)(10.5.2014)

Takřka vůdčí film anglické školy černého humoru -inteligentní, brilantně zrežírovaný, nápaditý a především s další skvělou rolí hereckého chameleona Aleca Guinnesse.(6.5.2005)

86 % - Jakkoli se mi líbil Tom Hanks v remaku bratří Coenů, musím uznat, že zubatý a úlisný Alec Guinness ho utřel jako nudli pod nosem :-)(22.1.2007)