Mnoo jakože hodně vpoho komedie. Carell dokazuje, že mu takové role opravdu sedí. V dnešní době asi nejlepší komik Hollywoodu:) Celkově je tam neuvěřitelný počet nových nápadů jak diváka rozesmát, to se mě velmi líbilo. Plno scén při kterých jsem se za břicho popadal, film je opravdu plný chytrého humoru. I když je to chvilkama jako obvykle hodně "Americké", tak se to dá překousnout i s tou love story. Uřčitě povedená komedie.(14.9.2008)

Dostatočné zadosťučinenie za trápneho Ružového pantera, ktoré nestrápňuje tentoraz seba ale všetko možné od Bonda po amerického prezidenta. A to spočiatku na bohvieakú show ani nevyzeralo. Z letargii ma však vytrhla prvá akčná scéna ktorá tak ako aj ostatné sú na komédiu prekvapivo dobré. Napriek obohratým komediálnym scénkam, však vyčnievajú aj veľmi podarené. Hneď prvá výborná je keď Smart vyzve do tanca nadmerne tučnú ženu. To čo potom predvedie Anne Hathaway obchádzaním laserového systému predčí i slávnu scénu z Pasci s Catherine Zeta Jones. The Rock konečne v poriadnej úlohe a navzájom sa doberajúci agenti tiež boli dobrý. A ešte niečo dôležité, Max Smart nie je žiadny šašo ale naozaj „smart“, ktorému proste len niektoré veci nevyjdú tak ako majú.(1.9.2008)

Odpočinková komedie, která je mírně nad průměrem. Je zde velké množství všelijakých vychytávek. Např. Bill Murray jako agent ve stromě nemá chybu. Steve Carell jako herec toho nemá moc co říct. Trošku nerozumím jeho současné popularitě, ale budiž. Peter Segal jako režisér nezklamal. Přestože jeho poslední 3 komedie s Adamem Sandlerem se mi líbili o dost více. S blížícím se závěrem film ztrácí na vtipu. 55%(24.11.2008)

Technicky slabší (hlavně ten strašný střih...) ale jinak velmi nápaditá komedie.(19.11.2008)

Příjemná komediální jednohubka, kde komicky vládne Steve Carell(dobrý tanec) a Dwayne Johnson(cool nástup na scénu), hlavně prvně jmenovaný mě svým herectvím baví více a více. Krásná Anne Hathaway(snad první film, kde se mě dost líbila) a docela nevýrazní záporáci což je škoda. Sice jsem dostal dávku oddychového filmu, který bohužel z hlavy rychle vyprchává, místy dost nudí, má docela zmatenou akci a s tolika kvalitními gagy přichází i slabší místa a tak z toho vychází jen průměrný film, který hodnotím 3 hvězdičky…(12.7.2008)

• - Film, který sledují dva lidé v televizi v bytě, do kterého agent Smart a agentka 99 proletí oknem a pochvalují si výborný zvuk na domácí kino sestavě, je Batman začíná. (ing.Frosty)

• - Herečka Anne Hathaway si během natáčení filmu obnažila holení kost tržnou ránou. Rekonvalescence zahrnula i podstoupení plastické operace. (Mr.Bulva)

• - Don Adams, který hrál agenta Smarta v seriálu, se narodil jako Donald James Yarmy. Filmaři mu vzdali hold tím, že po něm pojmenovali aerolinky, jimiž letí filmoví Max Smart a Agentka 99 do Ruska. Konkrétně - Yarmy International Airlines. (jandomi10)