poster

Malá Miss Sunshine

 • USA

  Little Miss Sunshine

 • Slovensko

  Malá Miss Sunshine

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  Dobrý film ? Hmmmm. Ale hovno. Vynikající film !!(14.7.2009)

 • lebowski
  ****

  Takový hořko-úsměvný filmík, kde nic nejde tak, jak má jít.(18.1.2007)

 • Tom Riddle
  *****

  Jedním slovem sympatické. Dvěma slovy ohromně sympatické. To asi sedí nejlíp. Podivná rodinka i její počínání při cestě na soutěž krásy a tak trochu i na cestě za sebepoznáním je přesně takové. Navrch spousta inteligentních a vtipných dialogů (podle mě ne úplně nepodobných těm z Gilmorek), a k dokonalosti už chybí jen málo.(28.1.2008)

 • TeeAge
  ****

  Moja slabota k jednoduchým vzťahovým filmom robí z Little Miss Sunshine jednu z najlepších amerických v tomto sektore. Herecké výkony sú nadhollywoodske, zvlášť sa mi páčil Paul Dano, ten hoch je stvorený pre umenie. Keby sa do filmu bolo pridalo trocha viac európského ducha (ktorého ešte aj takto prekvapivo cítiť napriek am. produkcii) tak by som rozprával o svojej najmilšej KomedioDráme. Film: 85% Dub: Cz - 40%(7.3.2009)

 • Hal_Moore
  ****

  Příjemný filmeček, celkově ale mírné zklamání. Očekávání byla vysoká a jak to většinou dopadá, výsledek není až tak vysoké kvality, aby očekávání splnil. Malá Miss Sunshine předvádí hodně muziky a sofistikovaných slovních přestřelek za málo peněz, což jej vlastně dělá tak osobitým dílem. Levné, tragikomické road movie s bezchybným Stevem Carellem a Alanem Arkinem, držící pohromadě díky životně hrajícímu Gregu Kinnearovi. Suma sumárum jde o originálně pojatý a výborně zpracovaný film, který však nesplnil veškerá má očekávání a tak mu čtvrtou hvězdičku musel vybojovat zaseknutý klakson.(28.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace