poster

Malá Miss Sunshine

 • USA

  Little Miss Sunshine

 • Slovensko

  Malá Miss Sunshine

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bebacek
  ****

  V průběhu filmu jsem si pořád říkala, jak moc se copatá Olive s rozkošně kulaťoučkým bříškem, buclatými nožičkami, mezerou mezi předními zuby a ošklivými brýlemi podobá mému o 14 let mladšímu Já, ovšem její vystoupení na soutěži bylo natolik rebelské, že se pro mé rebelské Já stává absolutním vzorem! Na soutěži sedmiletých Miss už tohle číslo pravděpodobně nedám, ale nikdy nevíte, kdy se bude hodit... ;-)(17.11.2007)

 • Tom Riddle
  *****

  Jedním slovem sympatické. Dvěma slovy ohromně sympatické. To asi sedí nejlíp. Podivná rodinka i její počínání při cestě na soutěž krásy a tak trochu i na cestě za sebepoznáním je přesně takové. Navrch spousta inteligentních a vtipných dialogů (podle mě ne úplně nepodobných těm z Gilmorek), a k dokonalosti už chybí jen málo.(28.1.2008)

 • T2
  *****

  Rozpočet $8miliónovTržby USA $59,891,098Tržby Celosvetovo $100,523,181Tržby za predaj DVD v USA $55,654,806 //počet predaných kusov 3,388,747║ Mne sa tento počin podarilo vidieť až na záver festivalu Cinematik 2007 v Piešťanoch a stálo to za to, film získal najväčšie možné ovácie za celý priebeh festivalu ... príbeh rodinky putujúcej na dodávke Wolfswagen prepletení mnohými zaujímavými komickými vsuvkami je to naj čo je možné vidieť v tomto čierno-humornom rangu. Zo začiatku to až tak výnimočne nevypadá ale ako spoznávame unudenú rodinku a jej každodennú všednosť, spriaznenú s nemocničného návratu strýka "samovraha" v podobe Steve Carella, ďalej dobre zabývaného uleteného strýka Alana Arkina učiaceho malú vnučku Abigail Breslin tancovať a pripravovať sa na súťaž Little Miss Sunshine, ... a ostatných členov rodiny, to naberie taký spád že takmer celú druhú polovicu filmu sa neprestanete smiať, aj keď je to miestamy fakt s čiernym humorom vyplnené. "A samozrejme že to najlepšie príde až na koniec v podobe tančeka malej slečinky." /videl v kine: 95%/(31.12.2007)

 • Kulmon
  ****

  Nebýt podařeného konce, jednalo by se spíše o průměrnou road movie rodinného typu, která se od ostatních liší jen v tom, že nemá blbé manýry mající zapůsobit na většinového diváka.(11.5.2009)

 • larelay
  *****

  Tak to ma podrz... Pre mna osobne jeden z najlepsich filmov roka. Mnohi nebudu suhlasit, ale toto dielko je vtipne, uchylne, skvelo herecky obsadene a jednoducho je to vyborne. Konecne som sa na niecom, co ma v popise napisane komedia aj zasmiala...(12.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace