poster

Malá Miss Sunshine

 • USA

  Little Miss Sunshine

 • Slovensko

  Malá Miss Sunshine

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ****

  Neskutečně vtipné, hlavně ale trefné - zejména ironizující ztvárnění celostátní soutěže "Little Miss" včetně odzbrojujícího tanečku malé Olive v podání Abigail Breslin. Vůbec celá praštěná rodinka byla neodolatelná. Moralizování o síle a vzájemné podpoře rodiny, která má držet při sobě, bych sice vynechala, ale jinak nemám, co bych vytkla. Každá z těch postaviček by si totiž zasloužila vlastní film.(1.2.2007)

 • ORIN
  ****

  "Okay. Everybody just pretend to be normal, okay? Like-Like everything's normal here." Taková malá milá roadmovie. Ve filmech typu jedeme-odněkud-někam-za-konkrétním-účelem jde podle mě spíše o průběh dané cesty, než o události, které se přihodí v cílové destinaci. V Little Miss Sunshine tomu není jinak, protagonisté (očividně nefungující rodina) procházejí a prožívají cestu sebepoznání, aby na konci zjistili, že jsou to vlastně oni, jediní, kdo to má v hlavě v pořádku, s nálepkou normální... Film, který pohladí po duši, a ke kterému se nejeden rád vrátí.(16.12.2007)

 • Pethushka
  ****

  Rozhodně jedno z nejpovedenějších road movies všech dob. Je jen málo filmových scén, u kterých se nemohu a nemohu přestat smát. Jednou z nich je "ta pódiová" z Little Miss Sunshine. Abigail Breslin je neuvěřitelná! Kromě této scény je tu ale bohužel dost suchých míst na to, aby byl film 100%.(20.7.2011)

 • Skejpr
  *****

  Úžasné... Zábavnější film jsem dlouho neviděl... Komediální a dramatická složka jsou tu doknale vyvážené a herecké výkony některých jsou famózní...(22.3.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Film plný takových hvězd jako je Steve Carell, Toni Collette, Greg Kinnear, Abigail Breslin atd., nemohl dopadnout špatně, krásné a hlavně velmi milé!(25.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace