Futurama: Benderovo parádní terno

Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

Jako fanoušek futuramy, který spatřil všechny díly seriálu, jsem očekával od nového filmu stejnou zábavu. Po prvních minutách jsem byl velice rád, že futurama neztratila nic z dřívějších let a úvodní rajcovní melodie mě mile uvítala. Postupem času však přicházíte na to, že příběhová linie je zacuchanější než se zdá. Rozvleklost futuramě skutečně nesvědčí a za celou délku filmu jsem nezaznamenal ani jeden uzemňující fór. A také mi vadilo protlačování co nejvíce postav, informací atd. ze dřívějších dílů do jednoho filmu. Musím ale uznat, že jsem se vůbec nenudil a zakončení příběhu bylo pěkné.(2.12.2007)

Ucházející oživení zrušeného seriálu, který mám moc rád. Tím spíš mě mrzí, jak moc mu celovečerní stopáž nesvědčí. nemá to tempo a kadence vtipů umírá. Bohužel z tohohle kult nebude a raději se opět podívám na staré dobré série.(11.12.2009)

FUTURAMA is BACK! Spousta hlášek, skvělý příběh a narážek (Fox, Al Gore, prezidentské volby atd..) jsou skvělé a otevřený konec jen napovídá, že budou další skvělé díly.(24.11.2007)

Po prvním kouknutí je jasné, že jediný, komu se podařilo seriál zvládnout i celovečerně, byli tvůrci South Parku. Jako skalní fanda Futuramy jsem mírně v rozpacích, ale co, Futurama je zpátky a já si nemusím kvůli absťáku pouštět všechno znovu aznovu a znovu...:-)(6.12.2007)

File under: Renewed!(25.11.2007)

• - Fryovo tetování v binární abecedě se přeloží do klasické jako "I know binary". (CrypzzXD)

• - E-mailová adresa Amy Wong je 'awong@marslink.web', Zoidbergova 'Zoidberg@freemail.web' a Benderova 'Bender@Ilovebender.com'. Adresy Amy a Zoidberga jsou smyšlené, ale www.ilovebender.com je skutečná stránka o Futuramě. (Pluhy)

• - V tomto filmu Nibbler potřetí promluví. (CrypzzXD)