poster

Futurama: Benderovo parádní terno

 • USA

  Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

 • HAL
  ****

  Někdo konečně pochopil že šéfové Foxu co zrušili Futuramu jsou pitomci bez mozku a vyhodil je za neschopnost... a pořáně je zmlátil... a většina z nich na to umřela... a pak je rozdrtili na jemný růžový prášek... Ehm, no takže: FUTURAMA JE ZPĚT! Bohužel ne v tak velkém stylu jako dřív... ale o tom později. Hlavní je že Fry, Leela, Bender, Zoidberg a další jsou pořád stejně šílení a zábavní jako dřív, a opět létají z jednoho průšvihu do druhého, skáčí časem i mezi realitami a sem tam k tomu zničí vesmír. Jenže, stejně jako Simpsonům, jim celovečení stopáž tak docela nesvědčí a nedokáží si udržet sledovatelný děj a intenzivní kadenci vtipů jako jejich seriálové díly. I Simpsonovi si na plátnech vedli trošku líp protože i když neměli takový drajv jako dvacetiminutový seriál tak nabídli jedny z nejlepších gagů z celého žlutého universa, zatímco ty z Bender's Big Score se dají srovnávat i s tím co bylo ve Futuramě jen průměrné... což ale v porovnání se vším ostatním pořád znamená velmi silné záchvaty smíchu. 7/10(25.11.2007)

 • JohnnyD
  *****

  Úvod so spoločnosťou "Box" = geniálne. Ale potom prišlo niekoľko jemne trápnych gagov a chce to čas, než sa to rozbehne - a rozbehne. Napriek tomu, že som pointu filmu odhalil polhodiny pred koncom, aj tak som bol v tom sentimente celý namočený. Kým pri seriáloch ja osobne nevidím kvalitatívny rozdiel medzi Simpsonovcami a Futuramou - pri filmoch to je jednoznačné. Futurama rastie na tom, na čom film Simpsonovcov padá - na príbehu. Oproti jednoduchému a priamočiaremu deju Simpsonovcov stojí premyslený a riadne (seriózne) sentimentálny dej Futuramy. Zopakujem len to, čo som napísal pri seriáli: ten dej robí z filmu niečo viac ako len komédiu/paródiu a to je na Futurame to najcennejšie.(5.3.2008)

 • TheDarKnig
  ****

  Když se na to dívám zpětně, vidím že to k dokonalosti mělo málo. A já dám jen 4. Prostě skvělá zábava, to cestování časem a ti nudiemzáci. Jako z těch 4 filmů je tenhle úplně nejlepší. 90% Další díly: The Beast with.... Skvělé pokračování i když za timhle už trochu zaostává. Přesto nápad s tou příšerou se povedl 80% Benders Game No tak tohle sem viděl už vícekrát, ale na první dva to fakt nemá. Vtipky už tak nefungujou, prostě kdo to bere jako parodii na fantasy, dá dobré hodnocení. Já to beru jako Futuramu, takže musím dát "jen" 70% Into the wild.... Stejný případ jako díl 3., a tady nepomáhá ani ta fantasy Možná ale právě proto to beru jako trochu více povedené. Galactic Golf Rulez 75%(19.10.2008)

 • Javert
  ***

  No já nevím. Seriál jsem miloval, ale z tohoto filmu jsem zrovna dvakrát nadšenej nebyl. Hrozně překombinovaný děj a méně vtipů a narážek než v seriálu. Celkově je to nadprůměr, ale zklamání.(2.12.2007)

 • viperblade
  *****

  FUTURAMA is BACK! Spousta hlášek, skvělý příběh a narážek (Fox, Al Gore, prezidentské volby atd..) jsou skvělé a otevřený konec jen napovídá, že budou další skvělé díly.(24.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace