poster

Futurama: Benderovo parádní terno

 • USA

  Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

 • swamp
  ****

  Futurama už mi dlouho chyběla. A když jsem uslyšel o tomhle počinu, nemohl jsem se dočkat. Autoři se strefují do mnoha aktuálních - více či méně důležitých - problémů, parafrázují stokrát parafrázované - přesto vtipné - momenty z jiných filmů a servírují cestování v čase tak rychle, že z toho jde hlava kolem..zkrátka Futurama jak má být. ;)(10.12.2007)

 • Renton
  ****

  Creator: Matt Groening, Developer: David X. Cohen, Teleplay: Ken Keeler .. Mám mírné rozpaky. Podobně jako v Simpsons Movie je děj proložen těmi nejaktuálnějšími posměšnými narážkami (FOX, internetový spam, ochrana osobních údajů, globální oteplování včetně hlasu hostujícího Al Gore:-*) nebo spousta klasických (200X vs 300X, vědecké poznámky, xx-násobné cestování časem vše v absurdních souvislostech) či kultovních (Terminator, Star Wars) sci-fi motivů. Ano, místy se mnou sice smích otřásal, ale na nejvyšší příčky tento epizodní slepenec, protkán společnou linii jaksi nemá. Futurama zkrátka vyčpívá o něco dříve než genialita Simpsons, jelikož zatímco ti se šestou sérii odráželi k několika následným vrcholným sériím, zde ten odraz prostě nevidím.. Jako jednorázovka přesto ucházející a servírování několika dílů v podobě „pseudo celovečeráků“ originální.. 70%.(23.11.2007)

 • Momo_desu
  ****

  4 kvôli tým otravným scénam kde sa spievalo.....(25.9.2012)

 • paascha
  ****

  Po prvním kouknutí je jasné, že jediný, komu se podařilo seriál zvládnout i celovečerně, byli tvůrci South Parku. Jako skalní fanda Futuramy jsem mírně v rozpacích, ale co, Futurama je zpátky a já si nemusím kvůli absťáku pouštět všechno znovu aznovu a znovu...:-)(6.12.2007)

 • Ruut
  ****

  Úvod s Boxy Foxy a představovačka je super. První dvacetiminutovka taky patří k best seriálu. Ale pak začnou machinace s cestováním časem, snaha vecpat do tohoto celovečeráku úplně všechny a všechno a je to v pr... jen díky hrozně hrozně moc vtípkům dávám co dávám. A doufám, že příště bude zas líp.(4.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace