poster

Futurama: Benderovo parádní terno

 • USA

  Futurama: Bender's Big Score

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2007, 88 min

 • kinej
  ***

  Futurama má tu smůlu, že je druhá, až po Simpsonových a to jak z hlediska priorit producentů, tak i z hlediská vtipnosti. Nápad i postavy jsou geniální, ale jen málokdy se tyto předpoklady rozvinou natolik, aby splnili moje nároky. Platí to i pro film, který má pár silných momentů, zbytek pouze dobrých. Ve srovnání s celovečerními Simsponvými je film Futurama slabší. Každopádně to, že je zpět je dobrá zpráva. Formát 20-minutovýc dílů, do kterých se dá nahustit spousta zcestných nápadů, se k takovémuto konceptu hodí přeci jen víc.(4.12.2007)

 • T2

  Tržby za predaj DVD v USA $14,672,396 //počet predaných kusov 808,025(24.5.2009)

 • Dan9K
  ***

  Nejlepší na celém filmu je to zábavné vysvětlování jednotlivých událostí, jež se během seriálu staly, obzvláště zničení města okolo zkryogenizovaného Frye, nebo zjištění, že nejsmutnější epizoda celého seriálu ohledně Fryova psa, už nemusí být tak smutná. Filmová Futurama, stejně jako Simpsonovi, dojíždí u mnohých zejména na přehnaná očekávání, ale jestliže Simpsonovi ve své filmové verzi seriál co se týče kadence vtipů jasně překonaly, filmová Futurama je schopna tuto laťku držet jen několik málo minut na začátku (B/Fox vede), aby se nakonec v druhé půlce snímku stala odvarem, i když pořád dobrým, soustředícím se hlavně na ukončení správně bláznivé a časovými paradoxy přeplněné příběhové linie. Celý projekt sráží taky pro mě dost nesympatičtí záporňáci a muzikálové vložky, ale je si třeba taky uvědomit, že tohle asi neměl být tak suverénní film, jakým jsou Simpsonovi ve filmu, je to prostě šestá série, vytvořená poněkud jiným způsobem, než jsme zvyklí a svojí kvalitu to pořád má a to, že jsem nedal čtyři hvězdy, je způsobeno jistě i tím, že jsem to viděl teprve prvně, protože když už jsem ( možná ne až tak příhodně) srovnával s filmovými Simpsonovi, tak pro ně platí, že jejich účinek je nejsilnější na první zhlédnutí ( alespoň u mě to tak bylo). Jsem přesvědčen, že ve Futuramě bylo skrytých fórů mnohem více a na každé další zhlédnutí to bude jenom lepší a lepší.(3.2.2008)

 • boshke
  ***

  Naprosto tuhle "taktiku" nechápu. Televize nám zruší seriál, tak začneme dělat filmy se zlomkovou hodnotou původního seriálu. Vzhledem k upadající úrovni Futuramy hlavně v páté sérii a ke kvalitě Futurama filmů (o šesté sérii ani nemluvě) udělala zřejmě domovská televizní stanice správnou věc. Není nic smutnějšího než upadající hvězda kultu, protože se na něm chce co nejvíc lidí přiživit a vypustit do světa pod jeho hlavičkou něco nedůstojného vzhledem k jeho reputaci (Futuramu dost možná przní ti samí co Simpsny). Vypovídá o tom i hodnocení filmů, které je více či méně hluboko pod 80%, kdežto původní seriál se vyhřívá ve světle reflektorů ve společnosti těch nejlepších seriálů všech dob... Takovéto počiny si kultovní záležitosti nezaslouží... 60%(3.3.2011)

 • Momo_desu
  ****

  4 kvôli tým otravným scénam kde sa spievalo.....(25.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace