poster

Malaton

 • Jižní Korea

  말아톤

 • Velká Británie

  Marathon

Drama / Sportovní

Jižní Korea, 2005, 117 min

Hudba:

Jun-seong Kim

Producenti:

Myeong-hong Seok
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Ano, jsem dojatá.. Silné téma, které místy připomíná Forresta Gumpa a místy Rain mana. Přesto si zachoval svoji originalitu a půvab. Seung-u Jo předvedl jeden z nejlepších hereckých výkonů vůbec. Ikdyž scénář není nijak složitý, člověka upoutá. A tak téměř z ničeho tu máme nádherný film, který je kvalitní po všech stránkách. Některé (zejména běžecké) záběry jsou doslova pastvou pro oči. Krásné.(25.7.2011)

 • Pan Filuta
  ****

  8/10 Korejci prostě holt umějí a dokazují to pořád. Sice hodnocení na devadesát procent se mi zdá trošičku nadsazené, ale musím uznat, že se jedná o velice citlivě natočené drama, kde všechno a všechny zastiňuje herecké umění hlavního představitele.(10.9.2007)

 • molotov
  *****

  Nádherný film, kdybych srovnával s Rainmanem, tak Rainman 90% a Marathon 100%.(4.2.2006)

 • Rakosnicek77
  *****

  "Přeji si, aby můj syn zemřel den před mojí smrtí, proto se musím dožít sta let" Velmi silný a emotivní příběh, který dává možnost nahlédnou, do leckdy nepochopených autistických duší a jejich nositelech. Jak složitá je cesta k jejich srdcím a porozumnění i sebe sama, nám tenhle film poskytne vrchovatě. Autismus není choroba, je to stav mysli. Člověk dokáže zvládnout i nemožné, když tomu bude dostatečně silně věřit!(28.3.2015)

 • Shit
  ****

  Ano je to dobrý, má to super herecký výkony i příběh, ale že by to zase bylo nějaký přelomový dílo a lepší než Rain man, to si zase nemyslim, přeci jenom tomu chybí nějaký silnější momenty(10.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace