poster

Doba ledová

 • USA

  Ice Age

 • Slovensko

  Doba ľadová

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ****

  Každý bude srovnávat Dobu ledovou se Shrekem, na kterého opravdu nemá, ale i tak jde o skvělou zábavu určenou sice mladšímu publiku, ale se spoustou narážek i pro starší (viz.lenochod v bahenní lázni :-). Mimochodem - stojí za to pustit si vystřižené scény na DVD, kde mi u některých přišlo dost škoda, že se do filmu nedostaly. Rozhodně cíl je splněn - děti se baví královsky, dospělí dobře.(8.12.2003)

 • Renton
  ****

  Scénář: Michael Berg, Michael J. Wilson, Peter Ackerman .. Zajímavá animace, jak je jednoduchá, tak je dokonale pohledná. Plejáda nejrůznějších zvířátek na útěku před nadcházející dobou ledovou srší vtipem a jejich společná road movie je opravdu velice zábavná, alespoň já jsem se solidně nasmál. Zaměření zejména ne dětské publikum je evidentní, ale Ice Age skutečně potěší celou rodinu. Hodně povedený je i český dabing.(29.4.2006)

 • Jeremy.jk
  *****

  Narozdíl od Shreka,nebo jiných animovaných snímků jsem si Dobu ledovou velice oblíbil a veverku dokonce zamiloval :)(24.2.2009)

 • movie
  *****

  U mě možná o krapítek lepší než Shrek...nevím přesně proč, možná je to tím, že Ice Age má možná o něco hodnotnější příběh...a možná i proto, že jsem v jedné části nefalšovaně zaslzel (což ale musím okamžitě dementovat, jinak by ste se mi vyšichni smáli :)(31.10.2002)

 • Gemini
  ****

  Jak říká Mr. Fookah, má to vtip, je to hezké, ale dospělí se u toho nepobaví tak jako u Shreka, humor je spíš určený dětem. Nechybí pár srdceryvných scén, a že jsou natočeny vážně dobře;) Ale Scrat by si zasloužil vlastní film, to je bez diskuse. A nezapomínejme na vzdělání - konečně zjistíte jak vymřel Dodo:)(30.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace