poster

Doba ledová

 • USA

  Ice Age

 • Slovensko

  Doba ľadová

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Když sem tenhle film viděl poprvé, tak to pro mě bylo opravdu komediální mega jízda, ale podruhý už to nebyl takovej 100% zážitek. To samozřejmě neznamené¨á, že sem se skvěle nebavil, jen už to nebylo ono, ale i tak ta veverka nebo lenochod prostě nemaj chybu a nedat 5* za takový množství výborných vtipů by bylo hříchem(27.12.2006)

 • hirnlego
  ***

  Buooože - tolik nesympatických klaďasů pohromadě, to už jsem dlouho nezažila! Jediná sympatická postava byl Diego, kluk jeden zubatá - a ten taky zachraňuje tu třetí ušmudlanou hvězdu - jinak by to byly dvě jak vyšitý za až na výjimky vcelku trapné vtipy/kýčovité scény, které ocení spíše ti nejmenší - a hlavně za toho blbečka lenochoda, který by potřeboval nakopat do xichtu...(26.12.2006)

 • Tosim
  *****

  Já nevím...lze dát jiné hodnocení? Smál jsem se z plna hrdla a i když mi některé scény připomněly jiné animáky, byl jsem na výsost spokojen. Ona vychvalovaná šavlozubá veverka mě nechytla tak, jako Sid. Viděl jsem na DVD pár cén v původním znění, ale celý film jsem shlédl s dabingem a Lábusova interpretace je naprosto fantastická.(5.6.2004)

 • Houdini
  *****

  Oscar 1 nominace: Animovaný film(8.3.2004)

 • Tom Hardy
  *****

  Nečeknaná paráda, která pobaví nejen děti a díky krátké stopáži stoprocentně nenudí (tak moc nahlas, jsem se nesmál ani nepamatuju)... a veverka by si zasloužila portrét v místnosti slávy.:)(1.11.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace