Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  *****

  U mňa no.1 medzi animákmi. Neviem prečo, ale zobralo ma to viac ako Shrek, možno pre tu svoju jednoduchosť a že tlači aj tak trochu na city.(27.5.2004)

 • Superpero
  ****

  Jo je to vtipný svižný atd. Ten gag uplně na konci je geniální.(3.4.2005)

 • Hal_Moore
  *****

  Je to neuvěřitelná zábava a počítačová animace je lepší a realističtější než v jiných CGI filmech jako Shrek. Vyrovnává se Příšerkám s.r.o. ale Doba Ledová je ještě o kousek zábavnější a nemá ten sladký a krotký Disney styl. Samotný příběh určitě není překvapením roku, ale charaktery jsou tak roztomilé - obzvláště nešťastná veverka, která je tak zvláštní, že si zaslouží hlavní roli ve svém vlastním celovečerním animáku.(10.9.2005)

 • genetique
  ****

  Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa sa to na dvojku len doťahuje, akési zahrievacie kolo. No, skvelá grafika, príbeh, hlody a zápoty, no v dvojke je toto všetko na druhú. Možno jej pomohla väčšie množstvo postavičiek, ktoré jednotka nevyužila. Ale inak super! 80%.(30.4.2006)

 • Falko
  *****

  Film bol nominovany na Oscara za najlepsi animovany film, avsak zvitazil japonsky animovany film CESTA DO FANTAZIE (2002) od rezisera Hayao Miyazaki. _________ Ray Romano - (Manfred) +++ John Leguizamo - (Sid) +++ Denis Leary - (Diego) +++ Goran Visnjic - (Soto) +++ Jack Black - (Zeke) +++ Lorri Bagley - (Jennifer) +++ Jane Krakowski - (Rachel) +++ Chris Wedge - (Dodo / Scrat) +++ Produkcia: Lori Forte +++(26.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace