Doba ledová

Ice Age

Doba ľadová

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 78 min

Doba ledová se s odstupem času může tvářit jako vtipná animovaná komedie pro celou rodinu. S odstupem času si totiž většina lidí pamatuje jenom tu malou a zatraceně vtipnou mršku s majetnickými sklony – veverku. Ta je dnes přímo kultovním stvořením, avšak 99% filmu za jejími kousky znatelně zaostává, což je celkem nefér podvrh. Na dospěláky. Děcka budou nudou zívat minimálně. 60% Zajímavé komentáře: Amarcord_1, numi, Aiax, wipeout(10.10.2005)

Otravně průměrné ve všech ohledech. Zakázková roztomilost už mě nudí. Spolu s Madagaskarem nejzbytečnější animované série. Shreka jde aspoň nesnášet za to, co se z něj stalo - tohle je jen prázdné.(9.12.2009)

Zábava, kterou pro sebe celou ukradla malá veverka. Je zvláštní, že nejvtipnější ze všech postav je zrovna veverka, která je ve filmu nejméně, ale určitě do ní autoři dali hodně svých ujetých nápadů :-)(7.5.2005)

smečka složená z mamuta, lenochoda a tygra, kteří se snaží vrátit prcka jeho tátovi... každý má své vnitřní úmysl.. :) a co z toho vznikne??? no zkuste hádat... k tomu když se připlete veverka a její žalud.. no animák velkých rozměrů :)(31.3.2009)

Skvělá komedie pro malé i velké. První animáčová liga(Toy story, Život brouka, Shrek) to sice neni. Ale na úrovni Příšerek je to určitě. Více takových filmů. Veverka je super, ale na konci už mi jí spíš bylo líto.(21.10.2002)