Opičí král (TV seriál)

Čína, 1986, 25x55 min

Jie Yang

Předloha:

Wu Čcheng-en (kniha)

Tenhle seriál s Opičím králem a s prasetem s kopím nebo s čím já vím jsem jako kluk miloval...(28.11.2007)

Čo si budeme nahovárať. Fantasy seriálový kult v bývalej Československej televízii. Nádhera.(26.2.2011)

Nemůžu jít pod čtyři hvězdy. Jako malý gizd sem na tom faral jak sviňa. Vladyka jako létající opice - geniální !(18.7.2014)

Už jako dítě, když seriál vysílali těsně po revoluci, jsem si uvědomoval, že to je hrozná blbost. Ale nedokázal jsem se od opičáka i jeho kamaráda prasete odpoutat a pravidelně jsem usedal k bedně a napjatě čekal až z opičáka zase vypadne to jeho "áááááááá".(21.2.2011)

pamatuju si,že sme to sledovali s bráchou jako malý špunti,vim že sem se na to vždycky hrozně moc těšil a furt sme někde lezli a šplhali a hráli si na opičího krále....těch zlomenin bylo :-) no ale jak bych to hodnotil teď?těžko říct,z útržků vzpomínek za 4.(14.1.2011)