Opičí král (TV seriál)

Čína, 1986, 25x55 min

Jie Yang

Předloha:

Wu Čcheng-en (kniha)

Od čistých a nefalšovaných 5/5 mě odrazuje jen opatrnost. Opičího krále si pamatuju spíš matně. Ale moc dobře se pamatuju, jak jsem ho zbožňovala. A že Sun byl jedním z mých velkých vzorů...;-))(14.9.2007)

• CageDepp

Asi jako malej kluk to žral každej, ale je to hrozná debilita. Chtěl jsem si pustit jeden díl, abych veděl co jsem na tom dřív viděl a nevim co bych v sobě musel mít za omamnou látku, abych to dokoukal. Jednu hvězdu za vzpomínku z mladí.(25.9.2011)

Seriál jsem viděl celkem dvakrát, ale vždy mi utekla jedna epizoda a to jak se k putující partě přidal Písečný mnich. Hodnocení je silně ovlivněno nostalgií, protože jsem v současnosti znovu neviděl. Momentálně vyhlížím film s Opičím králem The Monkey King (2012).(9.5.2012)

Tenhle seriál jsem viděl jako dítě a už tehdy se mi moc líbil i když jsem všemu neporozuměl, to přišlo až později, moc se mi líbí masky a i bojové umění.(26.4.2013)

Pamatuju se dobře, tohle měl rád můj děda a spolu jsme na to koukali. Pro mne sentimentální záležitost:-)(15.10.2007)