Opičí král (TV seriál)

Jie Yang

Předloha:

Wu Čcheng-en (kniha)
  • NinadeL

Ale jistě, že jsem to sledovala, ale kdyby nebylo tolik jiných, kteří po tom pátrali i v dospělosti, dávno bych na to zapomněla. Mé nesmrtelné formující zážitky jsou trochu jiného žánru.(1.3.2009)

• paascha

Hu hu, uááá, ééé, vříísk. Uvřískaná opice, prase, pes a už nevím, kdo další prožívají kungfu dobrodružství, hodná jejich povaze. Opičí, čoklí a prasečí. Debilita(4.6.2008)

Geniální úchylárna čínské provenience s šílenou hudbou a oplzlými maskami.(6.11.2006)

Už jako dítě, když seriál vysílali těsně po revoluci, jsem si uvědomoval, že to je hrozná blbost. Ale nedokázal jsem se od opičáka i jeho kamaráda prasete odpoutat a pravidelně jsem usedal k bedně a napjatě čekal až z opičáka zase vypadne to jeho "áááááááá".(21.2.2011)

Když o tom zpětně uvažuju, musela to být strašná kravina, ale jako malý jsem to strašně žral.(5.1.2009)

• - V roli mnicha Tripitaky se střídali 3 herci: Shaohua Xu, Yue Wang a Zhongrui Chi. (Kri-kri)