Naisu no mori: The First Contact

ナイスの森 〜The First Contact〜

Funky Forest: The First Contact

Komedie

Japonsko, 2005, 150 min

Bezkonkurenčné jedinečný a pre mňa aj najzábavnejší úlet nielen tohto roka...Ako správne poznamenal kamarát Dez. "Lynch a Cronenberg hadr ;-)" .(19.11.2006)

Tohle snad ani komentovat nejde. A to myslím v tom dobrém i špatném slova smyslu.(21.3.2009)

Celovečerní japonský Monty Python. První půlku jsem se bavil skvěl, druhou o trochu míň, celkově za čtyři.(6.12.2008)

[Filmasia 2008] Heeeej! Už jsem vám říkal, že jsou Japonci divní? Bláhově jsem si myslel, že mě národ, kde vymysleli drifty, karaoke, bukkake a automaty na použité kalhotky, nemá čím překvapit. Omyl. Už mám pár hodně divnejch filmů ze Země vycházejícího slunce za sebou, ale funky úlet takového kalibru je mimo chápání normálního smrtelníka. Opus magnum všech (nejen) japonskejch divnejch filmů.(6.12.2008)

Generátor vnútorne rozorvaných otáznikov od najnezabudnuteľnejšieho endemitu (pripomínajúceho ozrutne vyžratého a vykĺbeného M. Pythona). Občas je naozaj NÁROČNÉ pasovať sa s nezmyslom (bezzmyslom), ktorý v tomto diele dosahuje naozaj nestráviteľné rozmery tisícok hektárov neuchopiteľne vibrujúceho lesa (anti)historiek. ..........Po vykácaní 2/3 rozlohy by Funky Forest predstavoval jednu z najhviezdnejších prírodných rezervácií zvláštností, bizarností, surreálností, absurdností...(19.3.2015)