poster

Chuť melounů

 • Tchaj-wan

  Tian bian yi duo yun

 • Tchaj-wan

  天邊一朵雲

  (Tchaj-wan)
 • Francie

  Un nuage au bord du ciel

  (Francie)
 • anglický

  Wayward Cloud, The

 • český

  Umíněné mraky

  (festivalový název)

Erotický / Drama / Muzikál / Komedie / Sci-Fi

Tchaj-wan / Francie, 2005, 114 min

Režie:

Ming-liang Tsai

Scénář:

Ming-liang Tsai

Kamera:

Pen-jung Liao

Producenti:

Bruno Pésery

Zvuk:

Tu Duu-Chih
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hirnlego
  **

  Celkem netradiční malá obskurita, která je však až NE-SKU-TEČ-NĚ ZDLOU-HA-VÁ! Obsahově bych hodnotila možná za 3 (přeci jen, zas tolik zajímavého se tam nestane), avšak ani náhodou nehodlám promíjet fakt, že jsem sama sebe zhruba každých pět minut přemlouvala, ať to vypnu, jinak asi umřu nudou - jenže to já (bohužel pro mě) nedělám, takže jsem vydržela až do konce. Navíc zrovna nemusím muzikály a nesnáším ty příšerné pazvuky, které asiatky vydávájí při sexu. Tak. (2,5* za originalitu a chvílemi jakous takous atmosféru)(22.8.2007)

 • kikuka
  *****

  ..krasne uchylarna..a este k tomu pitoreskna..s bizarnym humorom..melony, voda ako prostriedky napnenia v inak vegetativnom nazivani a prezivani vo svete, ked fyzicke zblizenie je mozne len v porne..nic, co by som zavidela..(9.2.2007)

 • Pethushka
  *

  Chuť melounů jsem si pustila na doporučení a taky proto, že mám ráda melouny. Jenže po úvodní melounové scéně se tam už nic zajímavého nedělo. V podstatě se tam střídají jen zdlouhavé scény bez dialogů s těmi erotickými. Muzikálové vložky, jejichž smysl mi nějak unikl, mě taky nijak neoslovily. Závěr byl sice docela originální, ale kvůli konci přece na film nekoukám. 1,5*(13.9.2014)

 • EdaS
  ****

  Tahle speciální artovka mi vzdáleně připomněla Reygadasův Souboj s nebem - oba jsou to filmy velmi zvolna vyprávěné, do kterých se člověk musí ponořit, jinak hrozí minutí se a nuda, oba rafinovaně pracují se zobrazením sexu a diváckým šokem a o obou se docela těžko píše. Chuť melounů je pro mě nejvíc filmem o osamění a prázdnotě a jako takovému mu rozumím.(7.12.2007)

 • betelgeuse
  ****

  Surrealistický shocker, který své rekvizity – melouny, plastové láhve a pornografický sex – recykluje v totálně překvapivých kombinacích, nemluvě o vynikajících muzikálových číslech v tradici Jacquese Demyho. Člověk by si oči vykoukal.(9.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace