Chuť melounů

• Tchaj-wan

天邊一朵雲

(Tchaj-wan)
  • Francie

Un nuage au bord du ciel

(Francie)

Bruno Pésery

Zvuk:

Tu Duu-Chih
  • hirnlego

Celkem netradiční malá obskurita, která je však až NE-SKU-TEČ-NĚ ZDLOU-HA-VÁ! Obsahově bych hodnotila možná za 3 (přeci jen, zas tolik zajímavého se tam nestane), avšak ani náhodou nehodlám promíjet fakt, že jsem sama sebe zhruba každých pět minut přemlouvala, ať to vypnu, jinak asi umřu nudou - jenže to já (bohužel pro mě) nedělám, takže jsem vydržela až do konce. Navíc zrovna nemusím muzikály a nesnáším ty příšerné pazvuky, které asiatky vydávájí při sexu. Tak. (2,5* za originalitu a chvílemi jakous takous atmosféru)(22.8.2007)

Mé chuťové pohárky jsou na rozpacích... bylo to sladké? hořké? kyselé? bez chuti? bylo to vůbec dobré? Těžko říct... už dlouho se mi nestalo, abych měla potíže s definicí svých pocitů vyvolaných sledováním filmu. Je to opravdu "divný" film, nebo možná spíše "zvláštní" film... nebo nevím. Mám ráda experimentální tvorbu, která vyčnívá z řad běžných norem, nicméně tenhle kousek mě nechal na rozpacích... V hlavní roli meloun. Meloun na několik způsobů. Žánr lehká pornografie. Opravdu neobvyklá pornografie - často účinkuje meloun. Dále opravdu barevné prostředí. Veselé barvy, zejména růžová - barva melounu. Zajímavá hudba příjemného ražení. Hudba nasládlá - chuť melounů. Příběh, zajímavý příběh, převálcován bizarním prostředím. Prostředím, v němž dominují scény s melounem. No... Některé scény ve mě vyvolaly opravdu nepopsatelné pocity, chvílemi to bylo dokonce nepříjemné, chvílemi příjemné. Nicméně mě film nenasytil tak, jak jsem doufala, že to učiní (**), každopádně originální nápad a kontroverzní přístup (****), takže výsledný dojem ***. Nutno podotknout, že se do tohoto šťavnatého melounů zakousnu znova, a třeba mi tentokrát nezůstane v ústech jen nepopsatelná pachuť.(18.7.2008)

Soft erotické psycho, které dokážou udělat asi jen asiaté.... * * *(22.1.2012)

Spleť šialených komických, erotických i nedefinovateľných scénok, ktorá ako celok prekvapivo dáva zmysel a hlavne má skvelé "anti-romantické" vyvrcholenie. :)(5.10.2009)

Tak tohle jsem věru nečekal, originální film, který ví čím překvapit. Je to šílené, ujeté, ale jistým způsobem i úžasné. Prostě takový film, který by se mohl líbit snad i hirnlego.(16.3.2007)