Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

NOVA CINEMA HD - Hele jo, proč ne. Na ty holky se dobře kouká a postupně odhalovaná překvapení diváka celkem baví. I když uznávám, že je to zábava dost laciná. 60% (with J.)(5.11.2015)

• Hitman_47

Typoši vzali scénář z jedničky, udělali pár "škrtů", semo tamo něco připsali, a máme tu Diamonds in the Rough..tady už člověka opravdu nic nedojebe, protože už ví "kdo s kým", "kdo je kým" apod. Takže to vlastně ztratilu "konstrukci", na které Wild things stojí.(24.7.2006)

Kdy bude čtverka?(8.5.2009)

• Rosana

Tomu byste nevěřili, ale celou dobu jsem přemýšlela, že mi tento film připomíná jakýsi jiný film s Kevinem Baconem... Až teď na ČSFD jsem zjistila, ze mi připomínal film "Nebezpečné hry I" :-D Nu což, nikdo nemůže být originální, všechno už tu bylo... Ještě že v titulkách ukáží, jak to všechno vlastně bylo...takhle se šetří metráž.(24.8.2009)

• AngelAngie

Mám pro tenhle druh filmů takovou nemalou úchylku .. :) Možná není nejlepší, dobře, on je asi velmi špatný, ale mě se dva předchozí díly tak líbily .. :)(3.6.2008)