Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

• arachneuss

Podle scénáristů asi stačí dát do děje milion neočekávaných zvratů a je z toho super film. Škoda, že jsem u těch zvratů usínal.(4.11.2008)

• Hitman_47

Typoši vzali scénář z jedničky, udělali pár "škrtů", semo tamo něco připsali, a máme tu Diamonds in the Rough..tady už člověka opravdu nic nedojebe, protože už ví "kdo s kým", "kdo je kým" apod. Takže to vlastně ztratilu "konstrukci", na které Wild things stojí.(24.7.2006)

• mysiak

Jasný D2D film..ktorý sa stále točí o tom istom, ale je to stále lepšie ako väčšina tých blbostí o tomto čase v TV...(15.10.2009)

• dopitak

Od dvojky vedla cesta prudce z kopce, proto se tvůrci pokusili ve čtyřce poněkud odklonit od nefungujícího modelu. Trojka a čtyřka jsou na podobně nízké úrovni. Dostat tam víc erotiky a míň zvanění, výsledek by mohl být (alespoň pro určitou část diváctva) uspokojivější.(20.6.2010)

• F.man

Parádní hodina a půl. Za asistence holek s těma nejmenšíma bikinama jsem si udělal večeři, zahrál na kytaru, ostříhal si nehty a vyřídil večerní korespondenci. Hell Yeah. A film? Ale jděte!(17.8.2009)