Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

• Rosana

Tomu byste nevěřili, ale celou dobu jsem přemýšlela, že mi tento film připomíná jakýsi jiný film s Kevinem Baconem... Až teď na ČSFD jsem zjistila, ze mi připomínal film "Nebezpečné hry I" :-D Nu což, nikdo nemůže být originální, všechno už tu bylo... Ještě že v titulkách ukáží, jak to všechno vlastně bylo...takhle se šetří metráž.(24.8.2009)

• Enšpígl

To už je trapné po třetí to samé !!To už nezachrání ani ty sexy holky.Celá serie se v odehrává asi takto : podraz-sex-další podraz - další sex - další podraz-konečný podraz-titulky-finálový podraz.(24.8.2006)

• castor

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady.. Aneb jak získat diamantové dědictví a jak se o něj svojí tupostí zase připravit. Uvidíme několik párů koziček, ale tím výčet "možných" pozitiv končí.. Majitelky všech těch koziček totiž hrají neuvěřitelně směšně, k čemuž jim pomáhá i stupidní scénář (samoúčelné dějové zvraty jdou do extrémů), nenápaditá režie a celý ten matný opar, který se nad tímhle sešroubovaným omylem vznáší. Holt, kdo chce kam, pomozme mu tam!!(25.5.2008)

// Production Companies: Mandalay Pictures //(16.5.2011)

Kdy bude čtverka?(8.5.2009)