Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

• F.man

Parádní hodina a půl. Za asistence holek s těma nejmenšíma bikinama jsem si udělal večeři, zahrál na kytaru, ostříhal si nehty a vyřídil večerní korespondenci. Hell Yeah. A film? Ale jděte!(17.8.2009)

• mysiak

Jasný D2D film..ktorý sa stále točí o tom istom, ale je to stále lepšie ako väčšina tých blbostí o tomto čase v TV...(15.10.2009)

• Subjektiv

Překrásné slečny v plavkách, úžasné samice v mokrých tričkách s trčícími bradavkami, topless dívenky s pevnými ňadry... Mohl by si člověk vůbec přát víc? Po pravdě řečeno, od filmu by mohl. Pornografie je lepší po všech stránkách než tento film. Svůj účel totiž upřímně přiznává. Ale abych nelhal, v Nebezpečných hrách 3 je ještě krimi zápletka. Jenže ta jako by vypadla z druhořadého seriálu, nejlépe odněkud z plážového prostředí. Ani v onom případném seriálu by tahle epizoda nepatřila k nejlepším. Seriálu bych snad i trochu odpustil, filmu nikoliv.(21.8.2008)

• castor

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady.. Aneb jak získat diamantové dědictví a jak se o něj svojí tupostí zase připravit. Uvidíme několik párů koziček, ale tím výčet "možných" pozitiv končí.. Majitelky všech těch koziček totiž hrají neuvěřitelně směšně, k čemuž jim pomáhá i stupidní scénář (samoúčelné dějové zvraty jdou do extrémů), nenápaditá režie a celý ten matný opar, který se nad tímhle sešroubovaným omylem vznáší. Holt, kdo chce kam, pomozme mu tam!!(25.5.2008)

Kdy bude čtverka?(8.5.2009)