Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 8/10/// +pěkně se na to kouká -potřetí to stejné/// Při sledování tohoto filmu jsem měl dojem, že tvůrci použili úplně stejný scénář i na předešlí díl. Rozdíli jsou totiž opravdu minimální a trojka do detailu kopíruje dvojku. Za tohle by si film zasloužil odsoudit. Ale neudělám to, protože je lepší a sám o sobě může dobře fungovat. Jeho zhlédnutí tedy závisý na tom jak máte rádi tuto sérii. Nebo naopak, pokuď by tohle byla vaše první zkušenost./// Celkem 58%///(3.11.2008)

• Hitman_47

Typoši vzali scénář z jedničky, udělali pár "škrtů", semo tamo něco připsali, a máme tu Diamonds in the Rough..tady už člověka opravdu nic nedojebe, protože už ví "kdo s kým", "kdo je kým" apod. Takže to vlastně ztratilu "konstrukci", na které Wild things stojí.(24.7.2006)

• F.man

Parádní hodina a půl. Za asistence holek s těma nejmenšíma bikinama jsem si udělal večeři, zahrál na kytaru, ostříhal si nehty a vyřídil večerní korespondenci. Hell Yeah. A film? Ale jděte!(17.8.2009)

NOVA CINEMA HD - Hele jo, proč ne. Na ty holky se dobře kouká a postupně odhalovaná překvapení diváka celkem baví. I když uznávám, že je to zábava dost laciná. 60% (with J.)(5.11.2015)

• castor

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady.. Aneb jak získat diamantové dědictví a jak se o něj svojí tupostí zase připravit. Uvidíme několik párů koziček, ale tím výčet "možných" pozitiv končí.. Majitelky všech těch koziček totiž hrají neuvěřitelně směšně, k čemuž jim pomáhá i stupidní scénář (samoúčelné dějové zvraty jdou do extrémů), nenápaditá režie a celý ten matný opar, který se nad tímhle sešroubovaným omylem vznáší. Holt, kdo chce kam, pomozme mu tam!!(25.5.2008)