Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

NOVA CINEMA HD - Hele jo, proč ne. Na ty holky se dobře kouká a postupně odhalovaná překvapení diváka celkem baví. I když uznávám, že je to zábava dost laciná. 60% (with J.)(5.11.2015)

• AngelAngie

Mám pro tenhle druh filmů takovou nemalou úchylku .. :) Možná není nejlepší, dobře, on je asi velmi špatný, ale mě se dva předchozí díly tak líbily .. :)(3.6.2008)

• Enšpígl

To už je trapné po třetí to samé !!To už nezachrání ani ty sexy holky.Celá serie se v odehrává asi takto : podraz-sex-další podraz - další sex - další podraz-konečný podraz-titulky-finálový podraz.(24.8.2006)

• F.man

Parádní hodina a půl. Za asistence holek s těma nejmenšíma bikinama jsem si udělal večeři, zahrál na kytaru, ostříhal si nehty a vyřídil večerní korespondenci. Hell Yeah. A film? Ale jděte!(17.8.2009)

• dopitak

Od dvojky vedla cesta prudce z kopce, proto se tvůrci pokusili ve čtyřce poněkud odklonit od nefungujícího modelu. Trojka a čtyřka jsou na podobně nízké úrovni. Dostat tam víc erotiky a míň zvanění, výsledek by mohl být (alespoň pro určitou část diváctva) uspokojivější.(20.6.2010)