Druhá světová válka v barvě (TV seriál)

• Česko

Druhá světová válka barevně a v HD

World War II in Colour

World War II in Color

Vojna vo farbe

2. svetová vojna v HD

Dokumentární / Válečný / Historický

Velká Británie, 2009, 13x50 min

Dokument, jehož síla leží v kolorovaných záběrech, bohužel vesměs už někde viděných, a nepříliš zajímavých. Faktická stránka prakticky neexistuje. Minimum map a dat stěžuje orientaci v událostech, a když už komentář něco přiblíží, tak jen všeobecně. Výbornému francouzskému seriálu Apokalypsa: 2. světová válka, tohle nesahá ani po kotníky.(28.10.2013)

Velmi pěkný dokument, který spoustu věcí probírá do náležité hloubky. Avšak v mnou viděné česky dabované verzi byla v komentáři spousta faktických chyb a chybek (předpokládám, že díky překladu), a taky podivných mluvnických paskvilů, při kterých můj mozek nechápal, co uši slyšely.(16.7.2012)

• Herr_Flick

Hodně obecný a velmi málo přesný dokument, složený navíc z většinou dobře známých záběrů. Jeden z nejhorších, které jsem kdy viděl :-( A nějak mi nesedí počet dílů...(24.9.2011)

• - Obrázek pro český obal dokumentu je použitý jeden z wallpaperů pro hru "Call of Duty: World at War". (Kacko15)