Omega Man, The

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 1971, 98 min

Nebylo to tak zlé, docela slušná "béčkovina", ale s charismatickým Hestonem.! :-)(7.10.2010)

• RHK

Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(15.9.2012)

• Rogue

Úděsná akce, přemoudřelé dialogy a Charlton Heston v béčku, které by hůř nenatočil ani David A. Prior(8.9.2009)

• Chrustyn

Starší a rozhodně méně povedená verze filmu "Já, legenda", kde byli nakažení lidé nahrazeni podivnou sektou v županech.(21.12.2013)

• Djkoma

Každý, kdo kritizuje I am legend s Willem Smithem, by měl shlédnout tuto předešlou adaptaci stejné knihy. Charles Heston hraje doktora Roberta Nevillea, který je nesympatický a v úplně jiné pozici než by divák čekal. On není poslední, ale ten jediný, kdo nepřijal "novou víru", kterou uznávají všichni nakažení, kteří se ho jako osamělého vlka snaží ukecat k smrti. Film béčkového ražení, ve kterém se hodně střílí a vše je vám ukradené. Postavy jsou nezajímavé a prázdné a i ti, kteří ztratili poslední zbytky inteligence dokáží pronášet sálo dlouhé dialogy. Opravdu špatný film. Nikdy více.(10.2.2008)