Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  ****

  Perfektna paródia na jeden starší film o lietadlách a boli s neho prebraté aj niektoré dialógy (už sa nepamätám ktorý to bol). Aks sa vám nepáčil nejaký vtip, chvíľu počkajte pride ´další.(23.8.2008)

 • movie
  *****

  "Vybral sem si špatnej týden pro skoncovaní s amfetaminy." / "Chlapče, už si někdy byl v tureckym vězení." / "Máš rád filmy o gladiátorech?" / "Už si někdy viděl nahýho dospělýho chlapa?" Chápete, že nemůžu níž než 5 hvězd?(4.12.2010)

 • Niktorius
  **

  Očekávání byla veliká, jenže...JE TO NUDA!(9.10.2007)

 • Oskar
  ****

  Nalijme si čistého vína, některé vtipy byly už tehdy velmi laciné, nicméně je to přece jen nadprůměr. Rozdíl mezi tímhle filmem a nynějšími parodiemi spočívá v tom, že tady ještě všichni hráli s vážnou tváří, kdežto dnešní snímky tohoto typu jsou plné spikleneckého pomrkávání do kamery a pitvoření.(28.7.2003)

 • Hakha
  *****

  Ted Striker: "Dostal jsem rozkaz. Moje peruť zítra vyráží do boje. Budeme bombardovat sklady v Darc-E-Rique, v 18 hodin. Nalétáváme od severu, od jejich radarů." Elaine Dickinsonová: "A kdy se vrátíš?" Ted Striker: "To ti nesmím říct, je to tajné."(23.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace