Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zelvopyr
  *****

  Bohužel, prakticky všichni známe "Připoutejte se, prosím" s českým dabingem, který, ač je dost povedený, už z principu nemůže většinu humoru zprostředkovat (například v pilotní kabině -- Kapitán Oveur a pilot Roger -- kdo tomu teď rozumí, možná se culí už teď, kdo ne, nechápe a nejde to "vysvětlit" v plné rychlosti dialogů ve filmu)... Takže s českým dabingem si klidně odečtěte hvězdičku :-((12.9.2006)

 • sepp
  *****

  Legendarni parodie, kterou napaditosti a dialogy zadna jina neprekonala. Kdo nevidel, nepochopi.(4.9.2003)

 • Superpero
  *****

  Na jedno zkouknutí si ani nejde zapamatovat všechny ty skvělé fóry, ale nejlepší byl autopilot. :)(23.11.2009)

 • kulyk
  *****

  Byl první, byl jako zjevení, JE stále nejlepší. Cukr s Cukrem und Ebremsem v zádi pokračovali v pokusech o hóp přes tuto vysokou laťku, ale ani oni, natož pak jiní, entuziasmus počátku nepřekonali. Lovískuji to jako donchuánek rybinu.(3.4.2014)

 • petaspur
  *****

  Na palubě letadla z L. A. do Chicaga došlo k otravě mnoha lidí z podávaných ryb, což sice nevedlo k nějakým vážnějším problémům, ale bylo by dobré urychleně najít nějakého funkčního pilota do vyprázdněného kokpitu. Do pilotní kabiny proto usedá bývalý bojový pilot Ted Striker, který se, za pomoci svých psychických neuróz a pesimismu navigátora McCroskyho, pokusí přistát s dopravním letounem, jehož velikost výrazně převyšuje jeho zkušenosti. "Ať mu to vyjde!"(30.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace