„Joey, have you ever been in a.., in a Turkish prison?“ Až budu jednou padat v dopravním letadle střemhlav k zemi, chci, aby mi na palubě hrálo toto. Nejen kvůli památné taneční kreaci s nožem v zádech na Stayin´alive od Bee Gees patří Airplane! v žánru parodie mezi nejlepší film. Co to je..? To je rychlé střídání promítaných obrázků vnímaných mozkem jako spojitý pohyb..(29.9.2009)

Co k téhle vynikající parodii říct, než: Jdeme na věž, strašit, jdeme na věž strašit... Možná dodávám jen to, že při prvním zkouknutí tohoto skvostu, jsem se doslova válel po zemi a málem udusil v záchvatu smíchu :-)(25.5.2007)

Lacné vtípky a plytký scenár, no dalo sa na pozerať, našťastie bola hladina blbosti a zábavnosti vyvážená.(11.11.2007)

Rozpočet $3,5miliónaTržby USA $83,453,539Tržby Celosvetovo $93,000,000║ Nuž asi chyba je v tom že som to videl až v roku 2010,... a len prekvapivo smutne môžem polemizovať nad tým ako môže mať takýto brak až 81%???, komických vecí minimum, trápnych a nudných maximum. /25%/(22.11.2008)

Jako děcku se mi to líbilo ještě víc, ale co bychom za parodii takové kvality v současné době dali! Vrátí se ještě někdy trio ZAZ v plné parádě?(24.2.2008)