Perfektna paródia na jeden starší film o lietadlách a boli s neho prebraté aj niektoré dialógy (už sa nepamätám ktorý to bol). Aks sa vám nepáčil nejaký vtip, chvíľu počkajte pride ´další.(23.8.2008)

"Vybral sem si špatnej týden pro skoncovaní s amfetaminy." / "Chlapče, už si někdy byl v tureckym vězení." / "Máš rád filmy o gladiátorech?" / "Už si někdy viděl nahýho dospělýho chlapa?" Chápete, že nemůžu níž než 5 hvězd?(4.12.2010)

• Niktorius

Očekávání byla veliká, jenže...JE TO NUDA!(9.10.2007)

Nalijme si čistého vína, některé vtipy byly už tehdy velmi laciné, nicméně je to přece jen nadprůměr. Rozdíl mezi tímhle filmem a nynějšími parodiemi spočívá v tom, že tady ještě všichni hráli s vážnou tváří, kdežto dnešní snímky tohoto typu jsou plné spikleneckého pomrkávání do kamery a pitvoření.(28.7.2003)

Ted Striker: "Dostal jsem rozkaz. Moje peruť zítra vyráží do boje. Budeme bombardovat sklady v Darc-E-Rique, v 18 hodin. Nalétáváme od severu, od jejich radarů." Elaine Dickinsonová: "A kdy se vrátíš?" Ted Striker: "To ti nesmím říct, je to tajné."(23.2.2006)