poster

Clementine

 • Jižní Korea

  Clementine

 • Jižní Korea

  클레멘타인

 • Slovensko

  Clementine

Akční / Drama

Jižní Korea / USA, 2004, 90 min

Režie:

Du-yeong Kim

Scénář:

Hye-rim Eun
 • Andersis
  *

  Nenechte se zlákat obalem Steven Seagal se tam bjeví asi na 5 min a to je vše.To je taky důvod proč dávám jednu hvězdičku. Jinak celý film stoji za pytel .Akce je ve filmu minimum,pořád dokola posloucháte uřvanou malou holčinu.Je to spíš Rodiné drama.(24.2.2008)

 • peto12
  ****

  Niekomu sa to páci a niekomu nie. Nevedel som sa na Seagala dočkať uz od začiatku. Ten koniec nemal chybu jak povedal: neco pro vás mám. To dievčatko na konci filmu tiez nemalo chybu: Seagale, miluju Te. Ale má aj lepšie filmy.(3.8.2015)

 • CrownThomas
  *

  Dávám 1*, abych nezklamal Seagala....jinak - ODPAD!.......15%(23.7.2011)

 • GeusX
  odpad!

  Seagal tu zdařile konkuruje délkou své účasti filmu "Boeing 747 v ohrožení", kde se také neohřál. Film je jakousi směsicí srdceryvného rodinného dramatu, závanem bojových umění (ale opravdu jen trošku) a prvky asijského stylu humoru. Chce to velkou dávku sebezapření sledovat film od začátku až do konce. Alespoň si tu scénáristé vymysleli zajímavou rodinnou zápletku.(21.4.2014)

 • Malarkey
  odpad!

  Snad v tomto komentáři jsou spoilery tak bacha :): Dost dobře příšerný příběhem to začíná a neskutečně kreténským koncem to konče. Nebudu se tajit tím, že jsem se těšil jenom na Seagala, který se ve filmu objeví prakticky až na uplném konci. Rozbije hlavnímu hrdinovi držku takovým způsobem, že se z toho málem nevzpamatuje. Přileze jeho neskutečně vlezlá dcerka, ukřičená, hrozně hrozně hrozná jak v originále a ještě horší, i když možná ani ne, v dabingu. A to se ten film okolo ní točí. No takže ona přileze k tatínkovi, ten posbírá své částečky rozprsklé v ringu a kopne Seagala takovým způsobem, že kopne a střih. Konec. Šlos. Tohle je fakt film u kterého se drží pozornost těžko. Já teda netvrdím, že bych to nečekal, ale že by to bylo až takové, to jsem teda opravdu netušil a jinak teda, omlouvám se za ty spoilery, ale když se podíváte jenom na konec, o nic jinačího prakticky nepřijdete. Pardón!(27.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace