• Jižní Korea

Du-yeong Kim

Hye-rim Eun

Rozpočet $2,3milióna(18.4.2009)

• Dever

// Production Companies: Pearl Star Pictures //(9.6.2011)

• matestlust

Nadrbaně jsem se těšil až film vyjde....a pak sem nestačil zírat.Pod zástěrkou Stevena Seagala v hlavní roli(který ve filmu není ani 5 minut) a pod zástěrkou akčního trháku(přitom jde o hloupý romantický film,kdy dcera poznává svou matku a snaží se napravit otce)vyšla absolutní blbost.Vřele doporučuji se tomuhle snímku vyhýbat!(1.2.2008)

• Xmilden

NA SVĚTĚ JSOU FILMY A CLEMENTINE, PŘIČEMŽ NA TO PRVNÍ SE DÁ CELKEM SOLIDNĚ KOUKAT. Obrovský podvod na diváky, dočkal jsem se korejského rodinného dramatu místo mlátičky se Seagalem. Steven (130 kilo) se nám ve filmu objeví asi 4x. V prvních dvou případech se jedná o sekundové záběry, jeden je v ringu a druhý je z televize. Takže se začínají rojit myšlenky zda-li nesleduju korejskou kopii Trhák Pana Bowfingera. V 85 minutě filmu to příjde, zápas hlavního hrdiny se Stevenem. Boj trvá 5 minut, pak ještě příjde scéna v nemocnici, kde Steven vzdává úctu protivníkovi. Neváhám označit tento film jako největší kravinu co jsem kdy viděl. Korejské drama je opravdu k uzoufání. PS: Taky nerozumím tomu proč když se děj odehrává v Las Vegas a v Los Angeles mají policajti korejská auta a proč vlastně v celém filmu hrají snad jen Korejci, včetně celé policejní stanice.(16.1.2010)

• Crocuta

Účinkování v tomto druhořadém paskvilu zabralo někdejší hvězdě akčního žánru sotva pět minut, ale filmu tím nijak neprospěla ani neuškodila - kde nic není, ani Seagal nebere!(27.11.2007)