Hluboké hrdlo

(festivalový název)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

Matrinx

Jsem hodně překvapen, jak mě tak strašně starý pornofilm dokázal zabavit. Myslel jsem si, že budu traumatizován z nedostatečné péče o tělo té doby (avšak sama hlavní představitelka prakticky předvedla, že o sebe pěkně pečuje) a z příliš dlouhých nudných záběrů (úvodní titulky byly strašné, ale...) a celkově z technické úrovně. Nakonec to byla prdel, mělo to (střelený) příběh, Linda byla pěkně roztomilá, mělo to dobrou hudbu, mělo to charisma. Mělo to zvony, exploze, starty raket! Což je něco, co mi na moderním pornu chybí. Je vážně nezvyk se při pornu i zasmát... ()

VanTom

Některé záběry mi přišly poměrně, ehm, neestetické, jiné porno-koláže to fyzické vzrušení stále přenášely (jestli máte rádi bobry, tak ano, ovšem samotná Linda je hladce vyholená). Nejzábavnějšími se ale ukázaly komediální "dějové", přehrávané scénky plus kreativní prostřihy (bijící zvony, startující rakety :-)). Vyloženě mě pak uhranul velevýrazný (strašný) funky soundtrack s tematickými texty (a bubláním, WTF?). ()

MrPierc

Hluboké hrdlo je hlavně neskutečně vtipný porno film. Hlavní hrdinka, jménem Linda, nemá klitoris na správném místě a proto nemůže dosáhnout vnitřního orgasmu. Zkusí mnoho mužů, ale není to ono. Nespokojenost jí dožene k návštěvě věhlasného doktora Younga, který objeví, že má klitoris hluboko v hrdle. Pokud tedy bude chtít dosáhnout vnitřní orgasmu, musí muže uspokojovat orálně velice zhluboka. Kdo tohle vymyslel, měl by dostat Oscara za scénář :-). Výborná hudba. Všichni dnes nadávají na to, že tam herci a herečky jsou ochlupení. A co jako? Naprosto přirozená věc té doby. Toto je VINTAGE PORNO a ne sjezd 30ti kilových modelů a modelek otrhaných voskem. Za 30 let se budou naše děti dívat na naše dobové porno a budou zhrození nad tím, že jsme si nevyholovali obočí. ()

lesumir

Deep Throat zná v podstatě každej, viděl ho ale málo kdo a proto kolují fámy, jaká je to bomba. Ale ne, bomba to rozhodně není. Slizští herci, asexuální herečky, rádoby humor a erotické scény, které vlastně nejsou vůbec erotické. Místo klasických vzdechů slyšíme velice zvláštní hudbu.__ Kultovka? Možná. Kvalitka? V žádném případě. Ale přesto musím dát aspoň tři hvězdičky, protože bez týhle sračky by nevznikly jiné, kvalitnější filmy. ()

WANDRWALL

Minimalistický film, obpovídajícící požadavkům začátku 70. let. Pro mě ve filmu vyniká obzvláště půvabná Dolly Sharp, která přivábí pozornost nejednoho muže. Hlavní herečka není Linda Lovelace hraje sice hlavní roli, avšak rozhodně pro mě není nijak přitažlivou osobou, která by měla dostávat hlavní role. Smutné na tomhle filmu je, že přestože je Dolly Sharp dát prostor pro předvedení svého hereckého umění dostatečný, tak scenárista či režisér nevyužil jejího potenciálu, jak by si zasluhovalo. Jistěže tak hezkých hereček není nikdy dost, a čas se nedá vrátit zpátky, takže zase jeden nedotažený film, a nevyužitý talent. Je to škoda pro budoucí generace příznivců podobných krásek jakým bezesporu byla pozapomenutá Dolly Sharp. ()

• Vzhledem k podobné výslovnosti pojmů „Deed Throat“ a „Deep Thought“, což znamená Hlubina myšlení“, existuje názor, že je inspirací k názvu počítače ve filmu Stopařův průvodce po galaxii (2005). (SeanBean)
  • I přes výdělek rekordních 600 milionů amerických dolarů dostala hlavní herečka pouze 1 250 dolarů. (Dlee)
  • Newyorský distributor ze snímku vystřihl vybrané sekvence a zrevidovanou verzi uvedl bez obtíží. (Zetwenka)

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (více)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (více)