poster

Krokodýl Dundee

 • Austrálie

  Crocodile Dundee

 • slovenský

  Krokodíl Dundee

Dobrodružný / Komedie / Romantický

Austrálie, 1986, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  ***

  Dost slabá komedie se syndromem osmdesátých let.(5.5.2003)

 • Enšpígl
  *****

  Já prostě nemůžu hodnotit jinak, jednak je to zase jedna krásná vzpomínka na můj faganský věk, když jsem vymetal kina za pár flusanců, ano, ano vážení přátelé, ani 7Kč za kino v Týně nad Vltavou není utopie. Tady Mika jsem si střihnul snad 3x , protože pro podobný typy filmu kde je dobrodružství s humorem na zádech a hezkou holku po boku, mám neskutečnou slabost. Hrozně se mě líbila ta první australská část, kdy se film nespolehá jen na stokrát omletý "milí diváci, dáme Vám holku z velkoměsta do bushe a vy se tomu jak se nečape, budete smát až vám budou koule skákat", ne tady je to trošku jinak. Humorným situacím ve "svým" prostředí neujde ani Mike, ale za vůbec nejzábavnější považuju takový ty jemný nenápadný scénky typu "ukaž kolik je hodin" Mike koukne kámošovi rychle na hodinky a pak před Lindou důležitě koukne na sluníčko, težce frajersky zahlásí "je 13:20" a za obdivného Lindina výrazu velefrajersky odchází do džungle. No to sou klučíčí parádičky, který miluju a umím ocenit. Australáci jsou možná zeměpisně protinožci, ale v humoru jsou se mnou totální stejnonožci.(21.6.2011)

 • swamp
  ****

  '86..rok mého narození..joo, byl to dobrej rok! A taky se Peteru Faimanovi podařilo za pomoci charismatického Paula Hogana natočit výbornou dobrodružnou komedii..to bylo v době, kdy ještě režiséři věděli, jak se tyhle komedie točí!(17.8.2005)

 • sheen
  *****

  Výborný nápad na scénář, to se musí nechat. Hogan si to napsal a sám si zahrál hlavní roli, uplně se na tu roli hodil. Je skvělý jak v divočine, tak krásně zmatený ve velkoměstě. Ta divočina je úžasná, krásné prostředí. Parádní mix dobrodružňáku a komedie. Nejraději mám úsek " tomuhle říkáš nůž??" vytasí obrovského žabikucha " tohle je nůž"...:))(23.8.2006)

 • Aky
  ****

  Ve své době hit a dnes pořád skvělý film, ke kterému se čas chová velmi šetrně.(4.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace