Šest vysokoškolských studentů zaslechne v restauraci útržek hovoru tří mužů, kteří si pochvalují služby jisté Sally a jejich děvčat. Shodnou se, že už jsou také ve věku, kdy by měli navštívit nevěstinec. Vydají se na tajuplné místo, kde jim majitelka Mustang Sally přestaví šest svých děvčat. Věci ale nejdou podle očekávání. Sally má totiž nevyřízené účty s otci všech šesti chlapců z doby, kdy jí bylo 16 let. (oficiální text distributora)

Campbell

No tak tohle je dokonalost sama, měl jsem toho trochu v sobě, ale pamatuju si prakticky všechno, hlavně jak jsem se slušně tlemil, těm nánám. Ženský co hrály vražedkyně jsem věřil že jsou prostituky protože to držení zbraní bylo šílený, držely to jak správnýho čů**ka.A celkově herci byly docela směšný, nápad neboli scénář je samozřejmě primitivní, stejnak jak milion kopií jiných filmů především Hostelu. Nicméně film je sice slabej ale já na něho mám dobré vzpomínky. A navíc tak či onak jsem dostal co jsem čekal. ()

SOLOM.

Atmosféra filmu je doslova nulová. Snímek se snaží na diváka útočit trapným – suchým humorem, který ovšem pobaví možná tak náctileté. Nudit se tady asi nebudete, ale bavit taky ne. Ani ten erotický nádech, který nám byl na začátku slíben se nedostaví. Šestice nadržených kluků se k pořádné akci ani nedostane. Jejich kamarádky do deště si na sex moc nepotrpí a tak raději režisér začal s postupnou vybíjenou. Ta se mi na první pohled docela zalíbila ovšem jen do té doby, než se vyrazilo do útoku. Gumové nožíky, umělé cákance krve a otřesný střih mi sebrali i zbytek mých iluzí. Čekání na milosrdný konec bylo nekonečné a s příchodem závěrečných titulek jsem si hluboce oddychl. Za celou dobu jsem si nenašel jedinou postavu, kterou bych si alespoň trochu oblíbil. Tenhle film je jen zbytečnou ztrátou času a peněz. Pořádné dávky erotiky ani hororu se tu nedočkáme a jediné co vede na plné čáře jsou stupidní dialogy většiny postav. Film však nabízí i jakési poučení, že i za hříchy svých otců můžeme kdykoliv v budoucnu zaplatit svým životem. Dám jeden bod za dvě pěkné herečky a scénku se srpem. PS: oveckaoa --- film natočil režisér (chlap) ()

eraserhead666

Nejhorší na tom je, že celý film přemýšlíte, jestli to je horší jako erotický film (nakonec se z toho vyklube hodně soft eroťák na nedělní dopoledne po návštěvě kostela) nebo horrorový (ani ty zdánlivě ucházející krvavé pasáže se nakonec vypaří dříve, než je zdrávo v záplavě nepovedeného střihu a trapných rekvizit). Prvních cca 40 minut je naprosté utrpení, sledovat šestici troubitých nadsamců je vážně o nervy. Po návštěvě bordelu se zdá, že se blýskne na lepší časy, ale to za chvíli přejde, ono se totiž nebude dít prakticky nic. Odpad nedávám z jedonho prostého důvodu. Přes to všechno, některé ty holky měly alespoň trochu něco do sebe a trochu mě bavily. Což se o zbytku ale říci nedá. 0,5* ()

blackrain odpad!

Pomsta je pokrm, který nejlépe chutná za studena. Ale už jste si zkoušeli s někým něco vyřídit s chladnou hlavou. To není možné. V hororech a thrilerech je to úplně to samé. A jak už to s pravidelnou samozřejmostí bývá, hraje tu velkou roli i "kostlivec ve skříni". Film nepřináší na pole působnosti nic nového nebo dokonce šokujícího a celé to podává nezáživnou formou. V podstatě jde jen o další zářez na pažbě. ()

oveckaoa

Nechápu tak nízké hodnocení. Průměrný horor jsou horší. P.S. Edit díky uživateli Solom já myslel že to byla podle jména ženská upraveno :-) ()

nevermore odpad!

Chtěl jsem Bčkový horor a dostal jsem Dčkový. Naprostá filmařská katastrofa. Znáte to, když se ve filmu mluví jen tak, aby se mluvilo? Ve stylu: Pojedeme tam Jacku? --> Jo ---> Počkej fakt? Myslíš to vážně? opravdu chceš jet? --> Jo jasně proč ne. . Takto se uměle natahuje minutáž filmu naprosto zbytečnými dialogy a je šíleně vysilující sledovat něco takového. Nelogičnost ve filmu - no to snad ani nekomentovat. Ale vrcholem všeho je když strůjce vražd, jde vyklepaný se zbraní a divák sleduje jeho, a čeká jestli ho filmová oběť zpacifikuje. Proč by se měl bát o lovce?? Diletantsvtví a jednoznačný odpad! ()

Matros

Ultralevný film, kterému v žánru chybí komedie a naopak horor je tu navíc. Herecké výkony a věty které postavy pronáší, už horší být nemůžou. Vraždící scény jsou k smíchu, pointa je naprosto debilní a chování postav... no na to už asi příjdete sami, ne? No takže jedna hodně slabá hvězda za .................... . ()

Oxymoron

Člověk by řekl, že když se spojí dva mé nejoblíbenější žánry (horor a eroťák), vznikne něco nadpozemského, co mě úplně rozkuchá svou povedeností. A ono nic. Teda pokud to tvůrci nemysleli přesně naopak - erotické scény měly být hororem a hororové scény byly tak neskutečně nehororové, že by je strčil do kapsy snad i romantický film. To pak jo, to pak dávám plný počet. Bohužel to tak asi myšleno nebylo a tak je víc vzrušivější i strašidelnější Troškovo série Slunce, seno... než tohle. ()

helraiser

Tak to jsem si zas jednou dal. YTak takhle by to vážně nešlo. Celej film je naprosto nemožná nuda s opravdu šokující pointou která jistě každého zaskočila. ()

Rockerman odpad!

Film by se měl jmenovat spíše "Film hrůzy"!!!Neuvěřitelně špatný horor( ? )!!!Amatérština,špatné triky a nejhorší jsou ty kecy.Půl hodiny se bavit o ničem,to dá fušku!!!Od odpadu tuto tragédii nezachránil ani trochu překvapivý závěr. ()

Argondia odpad!

Partu nepříjemných neherců, chabý scénář, trapně laciné triky, nepovedené a násilné rádoby vtipy a ještě navrch tragikomický dabing (nejhorší je ten smích hlavního "hrdiny"), pár dlouhonohých krasavic už nespasí, když navíc hrají stejně toporně, jako jejich kolegové. Co vlastně čekat od erotického hororu? Není to porno, ani horor. Akorát si člověk připadá trapně, že se na to vůbec dívá. Nechápu, že tu po říznutí do krku neukápne ani kapka krve a 50-kilová holka jedním, dvěma pohyby "přepere" asi tak dvakrát těžšího, svalnatého chlapa. A nechápu ani to, proč se točí podobné zhovadilosti. Elizabeth Daily v roli protřelé šlapky, stejně jako ve Vyvržencích pekla. Tak nějak to k tomu jejímu temnému pohledu a úchylnému výrazu pornohvězdy sedí. ()

Amynka

Tak tohle byla fakt totální kravina,které nedám odpad jenom proto,že jsem byla schopná se to dodívat až do konce...Já čekala, že to bude amatérská blbost,ale tohle už bylo moc i na mě!Připadala jsem si, jako bych sledovala telenovelu!!A ten "šokující" závěr,tak ten mě fakt rozsekal!!!:-))))))) ()

darthhokro

Tohle jsem stáhnul omylem. Žádný horor ani akci nečekejte, jen spoustu nudných keců o hovně. Slabá jedna hvězdička ze pěkný čubky. ()

Marrianna odpad!

i odpad je slabé slovo, je to zvratka ... takhle příšernou srágoru jsem nečekala. Tvůrce postavit ke zdi a zastřelit! ()

petrik11 odpad!

Fuj tak to bol hnus. Vyzeralo to ako amatérske dielo žiakov pomocnej školy. Nulové herecké výkony, nulové napätie, des a hrôza ()

moviefan4

Bože jak ja mám rád toto B-čko. Videl som ho ked som bol malý a dosť sa mi zapísalo do pamäti. Dnes som si to pozrel asi po 4.rokoch. Zabíjajuce prostitútky su proste fajn. Boli pekné a dalo sa na ne pozerať. Na všetky okrem tej černošky, tá mi najviac nesadla. Dej bol docela faj a aj niektoré hlášky boly super. Napr ked Shemuse mlel o tom ako ho jeho talizman zachránil a v tom prišla Selly a vpálila mu guľku medzi oči. Proste one shoot one kill: -). Rád som si pripomenul nq moje dectvo a filmy aké som v nom pozeral. 1* dávam za pekné herečky. 1* dávam za zabitia a masky(na B-čko dosť slušné). 1* dávam za mne sympatický príbeh. Dal by som 4 nebiť toho WTF konca. ()