poster

Barevný závoj

 • USA

  The Painted Veil

 • Slovensko

  Farebný závoj

Drama / Romantický

USA / Čína / Kanada, 2006, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  ****

  Na Barevný závoj se velice dobře kouká. Počínaje dobrými herci až po poctivou výpravu není nic odvedeno hůř než nadprůměrně. Ale to je asi tak všechno. Film pobaví, skončí a velmi brzy se vzpomínky na něj vytratí, protože nepředá nic než jen to co v dané chvíli k vidění. Režisér Curran je dobrý řemeslník odvedl dobrou práci, vytvořil chytlavou amtosféru stré Číny za koloniální správy, ale nic víc nesdělil.(8.10.2012)

 • Superpero
  ****

  Velmi estetický film podpořený uvědomnělými hereckými výkony. Porce solidní filmařiny. Hudba se také povedla, prostě film jak má být, po všech stránkách.(10.12.2007)

 • EdaS
  *****

  Výtečné drama klasického střihu stojí na skvělém scénáři (adaptace románu W. Somerseta Maughama) a báječné ústřední herecké dvojici. Naomi Watts i Edward Norton tenhle film i produkovali a muselo jim být tudíž jasné, jak skvělou příležitost tato látka nabízí. Proměna, kterou oba hrdinové projdou, je velmi důvěryhodná i divácky vděčná. Člověk s nimi doslova dýchá stejný vzduch a vnímá jejich pocity, chápe je a fandí jim. Překrásný film.(24.3.2007)

 • Stegr
  ***

  65% - Příliš obyčejné na nadprůměrné hodnocení, přesto příjemné...(24.10.2007)

 • Boss321
  ****

  Na jednu stranu smutné, ale hlavně citlivé, dojemné a velmi příjemné drama o dvou lidech, kteří se naučí chápet jeden druhého a vzájemně si odpouštět. Obsazení talentovaných herců Edwarda Nortona a Naomi Watts byla trafa do černého. Příběh je pěkně vyprávěn a za pochvalu stojí i hudba a kamera. Na pět to není, ale za zkouknutí to bezesporu stojí.....(7.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace