poster

Babylon 5: Legenda o strážcích (TV film)

 • USA

  Babylon 5: The Legend of the Rangers

 • Slovensko

  Babylon 5: Legenda o strážcoch

Sci-Fi

USA, 2002, 90 min

Režie:

Michael Vejar

Střih:

Stein Myhrstad
(další profese)
 • Xeelee
  ****

  Když zrní holografický displej, tak pořádně prašťte do projektorové jednotky. Babylon 5 moc neznám, ale tohle je rozhodně moc příjemný počin spíš pro skalní Sci-Fi fans, kteří si tam najdou to svoje. Mám pocit, že teď na nás filmový průmysl chrlí jen samé akční střílečky.(28.10.2008)

 • klerik
  ***

  Trochu nevyužitá príležitosť. Intrigy len tak nahodené, zápletka málo rozvedená a obrana lodi cez virtuálnu realitu trápna. Inak sympatický kapitán, perfektný G'Kar a nezabudnuteľný vesmír a atmosféra B5. Skôr pre zarytých fandov ako "bežného" diváka...(13.2.2016)

 • Helo
  ****

  Proč místo milionů star trek filmů netočí radši B5 filmy?(23.4.2012)

 • Londo
  **

  Babylon 5 považuji za nejlepší sci-fi seriál, ale tenhle film je velké šlápnutí vedle! Místy jsem si připadal, že se dívám na nějakou parodii. Naštěstí se tu alespoň na chvíli objeví Andreas Katsulas (G´Kar).(11.1.2007)

 • filmmovier
  **

  Legenda o strážcích. Moje vůbec první setkání s fenoménem Babylonu 5. Nutno podotknout, že jsem se na něj fakt dost těšil. Až donedávna jsem o Babylonu nevěděl skoro nic, snad jen to, že ho Sheldon Cooper NEMÁ RÁD. Škoda, že je u nás tak neznámý, ale zpět k tomuto filmu. První půlhodina nabídla docela slušný přislíb zajímavé podívané, ale čím byl film delší, tím víc mě to nudilo. Příběh má zajímavý, ovšem potenciál nevyužitý a rozhodně to celé mohlo vypadat o dost jinak a hlavně o dost lépe. Ovšem triky byly naprosto luxusní a nemohl jsem si na ně stěžovat, i herci nebyli špatní, ale zklamání převládá. Seznámení s Babylonem 5 dopadlo tedy spíše tragicky a já tento film moc nedoporučuji, tak uvidíme co dál. Potenciál byl obrovský, jako sci - fi opravdová slabota. 47%. EDIT: Když svět Babylonu 5 znáte lépe (hlavně ze seriálu), hned se na to kouká lépe, možná vám to dokonce přijde i lepší, ale nicméně, počet hvězdiček to nejspíš nezmění.(11.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace