Babylon 5: Legenda o strážcích (TV film)

Babylon 5: The Legend of the Rangers

Babylon 5: Legenda o strážcoch

Sci-Fi

USA, 2002, 90 min

Michael Vejar

Stein Myhrstad

Trochu nevyužitá príležitosť. Intrigy len tak nahodené, zápletka málo rozvedená a obrana lodi cez virtuálnu realitu trápna. Inak sympatický kapitán, perfektný G'Kar a nezabudnuteľný vesmír a atmosféra B5. Skôr pre zarytých fandov ako "bežného" diváka...(13.2.2016)

• BMAJTZ

Od zacatku se to zda byti uplne mimo celou B5 serii a vlastne taky je. Je to proste o necem uplne jinem s nekym uplne jinym a je to naprosto desne. Tohle jsem od jmena Babylon 5 necekal. Nektere veci v tomhle filmu mi prisly naprosto smesne a naprosto mimo misu tak treba co to bylo za utocny mod dane lodi ten vyznel naprosto trapne a v celkovem pohledu strasne neefektivni. Ale to je jenom jedna vec a ne az tak filmova jako spise scenaristicka ale trapnych scenaristickych momentu se dockame od zacatku do konce vice. Herecke vykony to je kapitola sama pro sebe proste jim to nezerete a oni se ani nijak zvlas nesnazi. Smula tohle je proste kandidat na otres a vlastne spatny vtip s krasnym jmenem B5. A to mam Babylon 5 jinak opravdu rad.(8.3.2009)

• 3 AM Code

Jako drtviva vetsina filmu z prostredi B5 je i tohle dost slabota - v podstate delsi serialova epizoda a to jeste jedna z tech slabsich - totez sem psal uz o Thirdspace. Na B5 je zkutecne zarazejici, jak moc cni serial nad filmy (s par cestnymi vyjimkami)(29.10.2007)

Proč místo milionů star trek filmů netočí radši B5 filmy?(23.4.2012)

• Myrddin

Moh sem se posrat, když ta štětka lítala vesmírem a házela na lodě fotonový torpéda nebo co to bylo :D(30.9.2012)