Karcoolka

Hoodwinked

Karcoolka - Skutočný príbeh o Červenej čiapočke

Animovaný / Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2005, 78 min

Můj mladší bratr byl tímto animáčem nadšen, tak jsem se rozhodl, že se na něj taky podívám. Musím uznat, že některé scény jsou vtipné a děj nepostrádá očekávání. Za nejzářivější moment považuji píseň kozla a jeho humorné pohyby. A potom se mi ještě líbilo to malý zvíře, co mluvilo rychle a fotilo. Toť vše. Z filmu by se dala udělat slušná reklama nebo nějaké video, které by se vlezlo do 5 minut. Jinak řadím tento animáč k těm méně podařeným. 55%(16.6.2008)

Tenhle Rašomonnerašomon pro mladé a méně vážné je mi milejší než většina jiných nových amerických animáků, které mě co chvíli šťouchají do oka v naději, že z něj něco vyteče či podstrkují roztomilé chlupáčky pro vykouzlení přiblbléhu úsměvu. Raději emerické snění a hodnoty rozverně škádlit než před nimi klečet v objetí kamarádů na kolenou. Slabé ***.(26.10.2009)

• Davies182

Docela utrpení, až na zajímavý způsob odvyprávění jinak klasického příběhu. Pár gagům jsem se i zasmál.(12.3.2009)

Alternativní Karkulka, jak jí neznáte? To je moto nové Karcoolky a jak z názvu vyplývá, tohle nebude obyčejná pohádka. Grafika poněkud pokulhává, ale vše doplňuje humorem a obstojnou zápletkou, které dávají dohromady snesitelný film, při kterém se budete bavit, pokud tomu trošku pomůžete...70%(14.3.2013)

• Falko

Neviem preco, ale v Nemecku mal tento priemerny animak premieru od 27.12.2006. Chvilami to bolo zabavne, ale chvilami som sa nemohol dockat, aby to uz skoncilo. Takze u mna tak na jedno pozretie.(14.12.2006)

• - Když žabák Skokan říka: "A teď už se pomalu dostáváme ke Karkulce....", tak tam není židle, ale když je záběr na babičku, tak tam židle stojí. (Patrik256)

• - Producentka Sue Bea Montgomery ukázala malým dětem koncept filmu a sledovala jejich výraz. Když viděla, že se jim líbí postava kozla Japetha, rozhodlo se o jeho ponechání v příběhu. Původně ho však chtěli vymazat. (Cheeker)

• - Když babička závodi na snowboardu, tak zavěsí telefon dřív, než domluví. Je divné, že ho Karkulka slyší a reaguje na něj. (Patrik256)