poster

Karcoolka

 • USA

  Hoodwinked!

 • USA

  Hoodwinked

 • Slovensko

  Karcoolka - Skutočný príbeh o Červenej čiapočke

Animovaný / Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2005, 78 min

 • Subjektiv
  ***

  Tenhle Rašomonnerašomon pro mladé a méně vážné je mi milejší než většina jiných nových amerických animáků, které mě co chvíli šťouchají do oka v naději, že z něj něco vyteče či podstrkují roztomilé chlupáčky pro vykouzlení přiblbléhu úsměvu. Raději emerické snění a hodnoty rozverně škádlit než před nimi klečet v objetí kamarádů na kolenou. Slabé ***.(26.10.2009)

 • Stegr
  ***

  50% - Mno, jen tak tak ty 3*. Byla to blbost, stavící Červenou karkulku na hlavu, ale chvílemi to byla i zábavná blbost...(3.6.2007)

 • Boogeyman
  ***

  Vzhledem k tomu, že jsem nedávno viděl Rataouille, animace Karcoolky na mě působila jako nepovedený vtip. Jenže to můžu tvůrcům jen těžko vyčítat, každý holt nemá největší mistry v oboru a stamilionové rozpočty jako Pixar. Jenže Pixarovští mají i dostatek talentu, nápaditosti a fantazie, což lze o tvůrcích Karcoolky říci jen ztěží. Ne, že by to byla úplná pohroma, ale…..Příběh je zajímavý. Vyšetřování krádeže vzácných receptů je zakomponováno do příběhu známé pohádky o Červené Karkulce a vyprávěno z pohledu všech hlavních postav („myslivcova“ linie je jednoznačně nejlepší a ve výsledku fakt povedená). Jenže tady končí většina kladů, dále jde jen o obyčejnou pohádku s moderními prvky, která rozhodně nezklame děti, ale dospělí se budou nudit.(1.3.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Pracovní název Karcoolky byl: „Hoodwinked: The True Story od Red Riding Hood“. (imro)

 • - Producentka Sue Bea Montgomery ukázala malým dětem koncept filmu a sledovala jejich výraz. Když viděla, že se jim líbí postava kozla Japetha, rozhodlo se o jeho ponechání v příběhu. Původně ho však chtěli vymazat. (Cheeker)

 • - Snímek je prvním filmem natočeným v novém Kanbarově animačním studiu na Filipínách. Založili ho vynálezce Maurice Kanbar, který má na konte například SKYY vodku, po které konzumenta nečeká druhý den bolení hlavy, a hollywoodská producentská veteránka Sue Montgomery (Air Force One). Bratry Edwardsovy si vybrali pro svůj projekt díky jejích vánočnímu krátkému snímku Wobots o skupince popletených robotů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace