poster

Karcoolka

 • USA

  Hoodwinked!

 • USA

  Hoodwinked

 • Slovensko

  Karcoolka - Skutočný príbeh o Červenej čiapočke

Animovaný / Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2005, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $51,386,611Tržby Celosvetovo $110,012,185Tržby za predaj DVD v USA $31,059,824 //počet predaných kusov 1,837,028║ Animačne by sa to dalo zaradiť do kvalitatívnej druhej triedy ale zas vydarené uťahovanie z rozprávkových postáv to vynahradí a celkom slušne to zabaví, takže taký priemer čo sa dá ešte ako tak zniesť. /videl v kine: 60%/(24.4.2006)

 • MM_Ramone
  ***

  V súčastnej záplave 3D animovaných filmov sa "Karcoolka" nestratí. Vtipne a neobvykle spracovaný starý známy príbeh o Červenej Čiapočke. Zabudnite však na klasiku, v tomto snímku je všetko naozaj cool a in. Či ako sa to dnes hovorí. Ja som sa pri tom celkom príjemne pobavil. I keď akčná starká mi bola hodne nesympatická, vyvážili to iné zábavné postavičky. Napríklad taký spievajúci country kozel nemal chybu. ***(7.6.2008)

 • Boogeyman
  ***

  Vzhledem k tomu, že jsem nedávno viděl Rataouille, animace Karcoolky na mě působila jako nepovedený vtip. Jenže to můžu tvůrcům jen těžko vyčítat, každý holt nemá největší mistry v oboru a stamilionové rozpočty jako Pixar. Jenže Pixarovští mají i dostatek talentu, nápaditosti a fantazie, což lze o tvůrcích Karcoolky říci jen ztěží. Ne, že by to byla úplná pohroma, ale…..Příběh je zajímavý. Vyšetřování krádeže vzácných receptů je zakomponováno do příběhu známé pohádky o Červené Karkulce a vyprávěno z pohledu všech hlavních postav („myslivcova“ linie je jednoznačně nejlepší a ve výsledku fakt povedená). Jenže tady končí většina kladů, dále jde jen o obyčejnou pohádku s moderními prvky, která rozhodně nezklame děti, ale dospělí se budou nudit.(1.3.2008)

 • Hrabka
  ***

  Můj mladší bratr byl tímto animáčem nadšen, tak jsem se rozhodl, že se na něj taky podívám. Musím uznat, že některé scény jsou vtipné a děj nepostrádá očekávání. Za nejzářivější moment považuji píseň kozla a jeho humorné pohyby. A potom se mi ještě líbilo to malý zvíře, co mluvilo rychle a fotilo. Toť vše. Z filmu by se dala udělat slušná reklama nebo nějaké video, které by se vlezlo do 5 minut. Jinak řadím tento animáč k těm méně podařeným. 55%(16.6.2008)

 • Skejpr
  ****

  Nečekaně zábavný animák. Animace sice podprůměrná, ale nikterak mne nepohoršila, a mimikia byla zvládnuta velice obstojně. Písničky jsou velice originální, (hlavně ta s řízkem) a narážka na xXx (gGg) byla taky docela v pohodě... a vrcholem byl ten Kozlík. ten neměl chybu. U tohodle sem se fakt nenudil a milerád se na to podívám znovu(28.4.2006)

 • - Na filmu se začalo pracovat už v roce 2002. (Cheeker)

 • - Spoiler: Honička na laně od lanovky na konci filmu: babička vezme formu na pečení a pustí se po laně za kabinkou. Gangsteři udělají to stejné. Když babičku dojíždějí, tak mají najednou snowboardy místo forem na pečení. (Patrik256)

 • - Když žabák Skokan říka: "A teď už se pomalu dostáváme ke Karkulce....", tak tam není židle, ale když je záběr na babičku, tak tam židle stojí. (Patrik256)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace