Karcoolka

Hoodwinked

Karcoolka - Skutočný príbeh o Červenej čiapočke

Animovaný / Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2005, 78 min

Kriminálne ladený príbeh o Karkulke je rozhodne myšlienka s originálnym ladením. Ale originálnu myšlienku treba rozviť a jej potenciál nenechať zakrpatený. O to väčšia je škoda, keď sa potom tá originalita počas príbehu stráca. Jednoduchá animácia zabrala, niektoré dobrodružno-komické scény tiež, ale priemer ostane vždy len priemer. 60%.(22.4.2008)

• Jamal

Jedna z méně propracovaných a nejslabších 3D animovek. Ale není až tak k zahození, aspoň trošku pobaví. Každopádně nic velkého od ní nečekejte. Je přece malá, zahalená v červeném kabátku, a není tak COOL jak se pyšní.(4.11.2007)

Mizerná animace (voda vypadá jako z libovolné hry o Harry Potterovi, o trávě, stromech, vlasech atd. nemluvě), děj občas překvapí dobrými vychytávkami nebo nápady a odkazy na všechno možné (M:I na lanovce místo s vrtulníkem v tunelu atd.), ale bohužel mnohdy jsou ty absurdity dost přehnané. Musím ale uznat, že ze začátku jsem čekala mnohem větší blbost, nakonec jsem se docela i bavila, ale Pixar ani Dreamworks to bohužel nejsou. Čistých 50%(5.10.2006)

Banzaaaaaaaaaaai!!! Ešte prihodiť nejakú tú vraždu a je z toho bondovka na druhú.(10.1.2014)

• Phobia

Nijak zvlášť povedené animace + humor, který se snad může líbit dětem, ale pro dospělé je většinou příliš infantilní a trapný. Snad kdyby mi bylo deset... ve svém věku však můžu hodnotit maximálně na 35%.(12.3.2009)