Karcoolka

Karcoolka - Skutočný príbeh o Červenej čiapočke

Animovaný / Komedie / Krimi / Rodinný

USA, 2005, 78 min

• Rex Mundi

Som na tom veľmi podobne ako mnohí iní hodnotiaci - prevažujú rozpaky a nedobrý pocit, i keď si uvedomujem, že niektoré nápady boli vskutku fajn a bola sranda sledovať ako sa príbeh poskladal. Ale akosi mi nič z toho už neprišlo dosť originálne. Často som sa nudila, priveľa muzikálového spievania ma vždy spoľahlivo rozladí, samotná Karcoolka vo mne žiadne vrelé city nevzbudila a jej babička bola doslova príšerná, ako zjavom tak prejavom.(21.10.2010)

• Lynn

Kafe nepiju! - Když to člověk sleduje na chatě s kámošema, dostává to nové nečekané rozměry :-) Ale jinak jednou a dost.(26.4.2008)

• DaViD´82

Aneb když zoufale nevtipný druhořadý animák znásilňuje koncept Rašomona a shodou několika nepravděpodobných náhod se mu zadaří dva ucházející vtípky. Animací je to k zblití. Beru na vědomí, že oproti áčkovým CGI filmům má Karcoolka čtyřikrát nižší rozpočet, ale vypadá tisíckrát hůře než je běžný průměr i u animáků určených rovnou do půjčoven. Není to vyloženě trapné, pouze nepopsatelně n-u-d-n-é.(1.3.2008)

Nic proti průměrným pohádkám pro každého. Navíc s několika málo vtipnými hláškami.(9.12.2009)

V súčastnej záplave 3D animovaných filmov sa "Karcoolka" nestratí. Vtipne a neobvykle spracovaný starý známy príbeh o Červenej Čiapočke. Zabudnite však na klasiku, v tomto snímku je všetko naozaj cool a in. Či ako sa to dnes hovorí. Ja som sa pri tom celkom príjemne pobavil. I keď akčná starká mi bola hodne nesympatická, vyvážili to iné zábavné postavičky. Napríklad taký spievajúci country kozel nemal chybu. ***(7.6.2008)