Divoška

Wild Child

Chodiaca katastrofa

Romantický / Komedie

USA, 2008, 98 min

Nad dočekávání. Název a přebal můžou sice napovídat, že se jedná o kýčovitou kravinu s trapným humorem, ale světe div se, byla jsem překvapena docela slušným filmem. Stále se sice jedná o ohraný příběh o fifleně z LA, ze které se na konci stane rozumná dívka (dokonce i nějaká ta klasická klišé se najdou), ale celý příběh je podaný poměrně mile a s citem, a co víc, srší docela dobrým vtipem - u některých hlášek jsem se vážně musela nahlas zasmát. A co teprve ty postavy Angličanek. Z Harriet a jejího ztvárnění Keiry Knightley v Pýše a předsudku (včetně originální hudby ze soundtracku) jsem vážně nemohla :) Ve výsledku se skoro divím, že se nejedná o stoprocentně jednorázovou blbinu, ale milou a zábavnou komedii, na kterou bych se snad i někdy podívala znovu. ~(3,6)~(2.1.2012)

Je to dívčí, střelené a kouká se na to dobře. (Super soundtrack)(6.7.2015)

Jen dalsi z tech americkych komedii, kdy holka prochazi pubertou, do toho valka se souperkami a zamilovani se do kluka... Nicmene, tim, ze tento film tvurci zasadili do Anglicke internatni skoly pro divky, dostal tak trochu jiny rozmer. Nejsou to ty stare stokrat ohrane vtipy, ono to obcas vyzniva i inteligentne...je to takove to male svetlo nadeje mezi tim vsim dnesnim radobykomedialnim povlem.(10.1.2009)

Vcelku pohodová oddychovka, Emma Roberts je roztomilá.(9.2.2009)

• sokov

Slabší průměr sice, ale ve své kategorii dobrý, nesklouznul do trapnosti jako třeba Zpověď královny střední školy.Předvídatelný, přesto ne uplně nuda. Ale proč Aidan Quinn, toť otázka.. Nejlepší hláška : "jsi gay?" "ne, angličan"(9.5.2010)