poster

Divoška

 • Česko

  Puberťačka

 • USA

  Wild Child

 • Slovensko

  Chodiaca katastrofa

Romantický / Komedie

USA, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  *****

  Tahle komedie mě sedla. Film příjemně ubíhá a každou chvíli se člověk zasměje. Dobrá scéna je například ta, kde Emma zasekne kazetu do učitelčina autorádia a potom její učitelka projíždí kolem autobusu s ohlušující metalovou písničkou, která nejde vypnout :D Právě tady jsem prvně viděl Emmu Roberts a hned jsem jí zařadil mezi mé oblíbené herečky. Její blonďaté vlasy jí moc slušely.(6.5.2012)

 • Rosaviva
  *****

  Zcela průměrný film o tom jak dospívání není jednoduché. Ale když jsem to viděla úplně napoprvé tak se mi to strašně líbilo. Úplně jsem se do tohohle filmu zamilovala. Viděla jsem ho už několikrát a nikdy mě to nepřestalo bavit a vždycky jsem byla tak nadšená jako napoprvé. Emma Roberts dokázala, že je skutečně talentovaná herečka, za její blond vlasy bych vraždila, jediné co mě naštvalo bylo, že si je ostříhala. Alex Pettyfer je jeden z nejkrásnější herců co jsem poslední dobou viděla. Kéž by bylo takovýhle teenage filmů víc. Navíc jako bonus k tomu byl úžasný soundtrack. Nemůžu dát jinak než 5* je to moje srdcovka.(7.11.2009)

 • SexyAjinka
  ****

  Já jsem se u tohoto filmu vrátila do pubertálních let, to se fakt povedlo :), přitom jsem od něj neměla žádné očekávání. Bez předsudků přiznávám, že se mi to líbilo. Je to určitě jeden z těch lepších teen filmů.(11.2.2013)

 • teutates
  **

  Naivné, trápne, hlúpe... proste Wild Child. Americká puberťačka na mňa dojem rozhodne nespravila. Klamal by som, ak by som tvrdil, že ma pár momentov nezaujalo, avšak ako celok veľmi slabé. Strašne ma iritovali "fopa" scény, ktoré kazili môj zážitok. No a na city sa tu hralo tak, že ma to po hodine prešlo takže 5/10, ale 2*(18.12.2008)

 • Malarkey
  ***

  S pravdou se má jít okamžitě na povrch, takže se nebudu tajit tím, že jsem na tenhle film čekal hlavně kvůli Nickovi Frostovi, protože díky Soumraku mrtvých a Hot Fuzz jsem si ho upřímně zamiloval. Jenže já jsem si ho za celý film nevšiml a to mě docela zarazilo, ale nesnažil jsem se vnímat jenom jeho, chtěl jsem se pobavit u americkoanglické komedie, a to řek bych, se vcelku vydařilo. Puberťačka je přesně ten typ filmu, který očekáváte, jestli se na něj chystáte koukat. Z mladého rozmazleného fracka se stává příjemná holka, náprava dokonána, scénář nemá nic originálního, ale docela příjemně se na to kouká. Emma Roberts hrát docela umí, takže jsem schválně zvědavý co předvede příště. Puberťačka je přesně ten typ komedie, který překvapí, neurazí, zabaví a určitě si ho ještě v budoucnu rád zopakuji.(30.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace