Divoška

Wild Child

Chodiaca katastrofa

Romantický / Komedie

USA, 2008, 98 min

Čekal jsem trochu něco jiného a trochu víc humoru. Nejsem zklamán, je to pohodovka, ale chce to víc.(23.7.2012)

Soundtrack Michael Price: 1. Real Wild Child 2. If This Is Love 3. About You Now 4. Say it Right 5. Chasing Pavements 6. Shut Up and Drive(8.6.2011)

• teutates

Naivné, trápne, hlúpe... proste Wild Child. Americká puberťačka na mňa dojem rozhodne nespravila. Klamal by som, ak by som tvrdil, že ma pár momentov nezaujalo, avšak ako celok veľmi slabé. Strašne ma iritovali "fopa" scény, ktoré kazili môj zážitok. No a na city sa tu hralo tak, že ma to po hodine prešlo takže 5/10, ale 2*(18.12.2008)

Skutočne vtipné scény tu človek bude hľadať márne, no napriek tomu je film prekvapivo záživný. Môžu za to najmä sexy dievčence v školských uniformách, Británia vs. Amerika, rozkošný čumák Emmy Roberts a nadupaný popový soundtrack. Základná receptúra ideálnej oddychovky na sobotu 10:30.(7.7.2011)

Nad dočekávání. Název a přebal můžou sice napovídat, že se jedná o kýčovitou kravinu s trapným humorem, ale světe div se, byla jsem překvapena docela slušným filmem. Stále se sice jedná o ohraný příběh o fifleně z LA, ze které se na konci stane rozumná dívka (dokonce i nějaká ta klasická klišé se najdou), ale celý příběh je podaný poměrně mile a s citem, a co víc, srší docela dobrým vtipem - u některých hlášek jsem se vážně musela nahlas zasmát. A co teprve ty postavy Angličanek. Z Harriet a jejího ztvárnění Keiry Knightley v Pýše a předsudku (včetně originální hudby ze soundtracku) jsem vážně nemohla :) Ve výsledku se skoro divím, že se nejedná o stoprocentně jednorázovou blbinu, ale milou a zábavnou komedii, na kterou bych se snad i někdy podívala znovu. ~(3,6)~(2.1.2012)