Divoška

Wild Child

Chodiaca katastrofa

Romantický / Komedie

USA, 2008, 98 min

Čekal jsem trochu něco jiného a trochu víc humoru. Nejsem zklamán, je to pohodovka, ale chce to víc.(23.7.2012)

Ale tak ... stejnej jako každej romanťák made by USA :-) Takže se to dá, odpočinek přinese :-D(21.12.2008)

• sokov

Slabší průměr sice, ale ve své kategorii dobrý, nesklouznul do trapnosti jako třeba Zpověď královny střední školy.Předvídatelný, přesto ne uplně nuda. Ale proč Aidan Quinn, toť otázka.. Nejlepší hláška : "jsi gay?" "ne, angličan"(9.5.2010)

Jen dalsi z tech americkych komedii, kdy holka prochazi pubertou, do toho valka se souperkami a zamilovani se do kluka... Nicmene, tim, ze tento film tvurci zasadili do Anglicke internatni skoly pro divky, dostal tak trochu jiny rozmer. Nejsou to ty stare stokrat ohrane vtipy, ono to obcas vyzniva i inteligentne...je to takove to male svetlo nadeje mezi tim vsim dnesnim radobykomedialnim povlem.(10.1.2009)

Čekala jsem mnohem nesnesitelněší šablonovitou pohádku o zkrocení zlé ženy, proto jsem byla relativně příjemně překvapená, ačkoli jsem v podstatě dostala šablonovitou pohádku o zkrocení protivný sprostý holky. Myslím, že v tom musí mít prsty Alex (Rider) Pettyfer.(1.6.2011)