poster

Divoška

 • Česko

  Puberťačka

 • USA

  Wild Child

 • Slovensko

  Chodiaca katastrofa

Romantický / Komedie

USA, 2008, 98 min

 • hellstruck
  ****

  Takový ten film, kterému dáte zhnuseně odpad a jiný den se nad ním zasmějete. Je to totiž tak blbé, až je to zábavné a příjemně oddychové. Je pravda, že se jedná o otřesně nudný námět zavánějící klišé, nelze si nevšimnout děr ve scénáři a zbytečných scén, ale pokud se vám trefí do nálady, myslím, že slušně pobaví.(25.9.2011)

 • Rosaviva
  *****

  Zcela průměrný film o tom jak dospívání není jednoduché. Ale když jsem to viděla úplně napoprvé tak se mi to strašně líbilo. Úplně jsem se do tohohle filmu zamilovala. Viděla jsem ho už několikrát a nikdy mě to nepřestalo bavit a vždycky jsem byla tak nadšená jako napoprvé. Emma Roberts dokázala, že je skutečně talentovaná herečka, za její blond vlasy bych vraždila, jediné co mě naštvalo bylo, že si je ostříhala. Alex Pettyfer je jeden z nejkrásnější herců co jsem poslední dobou viděla. Kéž by bylo takovýhle teenage filmů víc. Navíc jako bonus k tomu byl úžasný soundtrack. Nemůžu dát jinak než 5* je to moje srdcovka.(7.11.2009)

 • blackrain
  ****

  Nevíte jak vyplnit nudné a pochmurné sobotní odpoledne? Koukněte se na Wild Child. Emma Roberts hraje rozmazlenou a zlobivou holku, takovou kopii Paris Hilton. Jednoho krásného dne rupnou jejímu otci nervy, proto ji pošle na převýchovu do anglického internátu pro dívky. Svým příjezdem způsobí ve škole hotové pozdvižení. Narazí na přísný školní řád a upjatou sokyni Harriet. Z rozmazlené Barbie se stane normální holka, s takovými scénáři se snad roztrhl pytel. Nápad je sice ohraný, ale film je to velmi příjemný. Film můžu doporučit.(9.1.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Režisér Nick Moore dal rodině Poppy (Emma Roberts) své přijmení. (snoozetherip)

 • - V úvodu filmu Poppy (Emma Roberts) srovnává školu Abbey Mount s Bradavicemi. Shirley Henderson, která hraje v tomto filmu Matron Cerberusovou, hraje Ufňukanou Uršulu ve filmové sérii o Harry Potterovi. (Karlos80)

 • - Pri vybaľovaní má Poppy (Emma Roberts) v kufri minerálnu vodu S. Pellegrino. Túto minerálku obľubuje napríklad aj herec a spevák Jared Leto. (metal.storm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace