Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $36,280,697Tržby Celosvetovo $78,084,827Tržby za predaj DVD v USA $17,477,907 //počet predaných kusov 1,114,789║ Vydarený politický thriller, kde k lepšiemu výsledku chýbal o niečo šikovnejší scenárista, ale aj tak režisér Clark Johnson(predtým bravúrne zvládol film S.W.A.T.) si svoje obľúbené akčné pasáže opäť vychutnal a ponúkol miestami svižný dej plný napätia. /videl v kine: 65%/(11.1.2007)

 • Cival
  **

  Clark Johnson v tom jaksi zabloudil. Pozval si výtečné herce (hádky mezi Douglasem a Sutherlandem mě dostávaly) a velice slibnou zápletku, aniž by z toho vytěžil víc než běh obrázků z atraktivního prostředí prezidentovy ochranky, pár nevěrohodných zvratů a dementní konec. Potenciál tu byl, máloco z něj se ale podařilo naplnit. Jakkoliv to místy více než plynule utíká. 50%(16.8.2006)

 • kleopatra
  ***

  Kolikrát už jsme model "prchám a přitom pátrám ve jménu své očisty" viděli? Nebýt toho pří-šer-né-ho konce, vůbec by nevadilo, že už mockrát, protože dík sympatické herecké partě a poměrně čiperné režii, to není na zapíchnutí v půlce, ale do top filmových zážitků si to asi taky nikdo dávat nebudem.(30.9.2006)

 • viperblade
  ****

  Vemte si Osobního strážce, zkřižte jej s Úhlem pohledu a dostanete tento film. Je to svižné, má to skvělé obsazení (Douglas na svůj věk hraje stále dobře, Sutherland si možná ani neuvědomil, že netočí dalšího Bauera :-)) a Eva Longoria Parker… no řekněme to tak, kde jí chybí něco navíc v herectví, tak tam je to vyváženo na kráse, takže taky spokojenost… :-) A čert vem nějakou logiku (opravdu jsou otisky prstů hotovy za 20 minut?) Pokud se vám fakt nechce přemýšlet, ale zároveň nechcete trávit čas u nějakého stupidního filmu, tak můžete zkusit tenhle. Myslím, že byste neměli být zklamaní…(12.9.2009)

 • gogo76
  ***

  Priznám sa, že začiatok ma vôbec nechytil. Pripadalo mi to, ako keby som to už videl stokrát niekde inde. Po spiknutí a narafičení dôkazov proti M. Douglasovi film odrazu nabral spád aj napätie. Napriek konečnej spokojnosti je film pre mňa ako celok trošku nevyvážený, takže nakoniec priemer. 60%.(27.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace