poster

Strážce

 • USA

  The Sentinel

 • Slovensko

  Strážca

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  Koľký v poradí je toto prezidentský thriller ? Američania sa od smrti JFK azda vyžívajú v téme : prezident v ohrození. The Sentinel je slušný film. Michael Douglas hraje svojho strážcu s prehľadom ( ale do ochranky ho nechcem, lebo nestíha bežať ), Kiefer Sutherland sa mi po dlhšej dobe vcelku páčil ( len nechápem, prečo sa musel Douglas vyspať aj s jeho ženou, akoby mu nestačila prvá dáma ) a Eva Longoria určite potešila každé mužské oko. Škoda toho záveru, bol šitý horúcou ihlou. Najviac sa mi páčila dynamická kamera a strih.(24.2.2007)

 • Reiniš
  ***

  Rutiní hru na kočku a myš zachraňuje od propadu do šrotu hlavně velmi dobré obsazení. Douglas sice nemá tolik elánu jako dřív, ale vaše sympatie si získá. Sutherland je dobrý herec, ale podobný výkon jsme od něj viděli už ve 24hodin. No a Kim Basinger s Evou Longoria jsou nesmírně krásné a obě svoje mužské protějšky skvěle doplňují. Na jedno zhlédnutí dobrý, ale podruhé už bych to vidět nemusel.(7.7.2007)

 • BioGrower
  ***

  Clarka Johnsona zatiaľ poznám len ako pomerne úspešného seriálového tvorcu, tak som chcel vedieť ako dopadne jeho celovečerný film. Natočil síce dosť sterilný thriller, ale film má dosť vydarených miest, no bohužiaľ aj mnoho klišé a trochu nudy. Obsadeniu nemám čo vytknúť, to je prvotriedne, po scénaristickej stránke je to však dosť rutinné. Takže podobných filmov tu už bolo mnoho aj lepších aj horších, myslím, že Strážcu sa oplatí pozrieť, niekomu sa určite zapáči viacej a podľa mňa to film vytiahol na také dobré ***.(30.6.2007)

 • Yardak
  ****

  Slušně natočený akční snímek z prostředí ochrany amerického prezidenta a tajné služby. Douglas a Sutherland se dobře doplňovali. S filmem jsem byl spokojen, takovejch 78 % si to alespoň zaslouží.(10.12.2007)

 • Isherwood
  **

  Svižný nástup, kdy se načrtne slibně zamotaná zápletka a představí sympatičtí hrdinové (Douglas se Sutherlandem se snad pro tyhle role narodili), bohužel bere za své s příchodem dějového zlomu v půlce, kterým odstartuje x-tá variace na Uprchlíka se všemi klišé, nevěrohodnými odpuštěními a mdlým finále jako bonus. Není pak ani divu, že se z vás těch sto minut, a pár drobných navrch, vypaří už se závěrečnými titulky.(2.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace