poster

Spawn

 • USA

  Spawn

 • Slovensko

  Spawn

Fantasy / Akční / Horor

USA, 1997, 96 min (Director's cut: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PROROK14
  ***

  Film podľa komixu ktorý nenudí ale určite ničím nevyniká a nemá v sebe nič čo by som obdivoval. Stačí vidieť raz. 60%(7.12.2008)

 • Tyler
  odpad!

  Přítomnost Todda McFarlanea při tvorbě tohoto snímku aspoň u mě zaručovala, že se tvůrci ujmou jeho hodně kvalitního comicsu se ctí, a že vznikne jestli ne kultovní, tak minimálně super dílko...A je mi hrozně líto, že se tak nestalo...Snad mírnou pochvalu si zaslouží soundtrack, ale i to je moc málo. Scénář se snaží o příběh a on tam i je, ale nemůžu si pomoct, mělo se to natočit úplně jinak a mnohem líp. Triky ve své době super, teď už nic moc. Ale nejhorší je, že "Spawn" má mít ATMOSFÉRU a u filmu jsem si jí naprosto nevšimnul, humor se taky nekoná ( Klauna snad ani nemohli myslet vážně ! ), dialogy srší pseudohloubkou a jestli ve mně chtěl režisér nebo kdo vyvolávat emoce, tak se mu to naprosto nepovedlo...Vlastně povedlo - rozčarování nad promarněným námětem a hněv při pomyšlení na naprosto ztracených 100 minut života.(5.6.2004)

 • Ai.ma
  **

  Takové horší béčko. A už si z něho ani moc nepamatuju(19.2.2008)

 • Skejpr
  *

  Áchjo.. Tak od tohodle filmu sem zase jednou čekal něco úplně jinýho. Místo temného akčního hororu se mi dostalo naprosto odfláknuté slátaniny, bez špetky napětí, s nemožnými hereckými výkony, nulovým příběhem a totálně nesmyslným dějem. John Leguiazmo, jako šáša je vyloženě nesnesitelný (byť dabing taky udělal svoje), mentorující stařík jakbysmet (navíc nám neustále říká, co se stalo / stane/ děje) a největší kekel sou triky. Jak s tímhle proboha někdo může jít do kin. 5 let po Terminátorovi 2 a 4 po Jurským parku. Bože... Dovedete si představit, kdyby to neska natočil třeba Alex Proyas? Kdyby opravdu vytáhl do bitvy armádu Pekel a Nebes. Kdyby Spawn zůstal hlavní a zároveň zápornou postavou? Kdyby mu do té války šel po boku ten malý psík? Kdyby Satan byl namaskovanej, a digitálně upravenej člověj s velkejma rohama? (třeba Jim Carrey)?? A kdyby tam nebyl ten podělanej ŠAŠEK!!!(19.7.2006)

 • Beckett51
  ***

  Celý film jsem čekal, kdy zahodí samopaly a všechny ostatní zbraně, navleče rudý plášť a všechny zrube rukama do němoty.... nedočkal jsem se. 55%(28.5.2011)

 • - Autor komiksovej predlohy Todd McFarlane sa pri pomenovaní postáv nechal inšpirovať svojím okolím. Cyan je meno jeho dcéry a Wanda meno manželky. Terry Fitzgerald je meno McFarlanovho kamaráta. (m.a.t.o.)

 • - Terryho Fitzgeralda si mohol zahrať Edward Norton, no na projekte sa nemohol zúčastniť kvôli natáčaniu filmu Hráči (1998). (m.a.t.o.)

 • - V komikse mal Cogliostro bradu, no Nicol Williamson odmietol nechať si ju narásť. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace