poster

Spawn

 • USA

  Spawn

 • Slovensko

  Spawn

Fantasy / Akční / Horor

USA, 1997, 96 min (Director's cut: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Mal som desať rokov a bol to môj prvý horror v kine, takže nostalgia ako sviňa. A napriek brutálnej béčkovosti si doteraz pamätám väčšinu scén a ani po desiatich rokoch mi to nepríde menej zaujímavé ako to bolo pre mňa predtým. Jeden z mojich mála guilty pleasure. 75%.(7.3.2006)

 • Malarkey
  ***

  Komiksová hvězda, Spawn, určitě není, ale tenkrát si mé srdce potom co se na toho chudáka černocha vylila ta kyselina, bez problémů dostal a já si ho s chutí zamiloval. Sice to všecko není bůhví jaký zázrak oproti takovým komiksomaniakům typu Spidermana nebo Supermana nebo do třetice Batmana, ale zase je to hrdina, který se na kazetách v půjčovnách objevil a u nás především sklidil nevídaný úspěch. Byla legrace vidět něco takového. Je to sice průměrná banalitka, ale nezapomíná se na ní. Přitom v televizi je taky docela často a stále dokáže bavit. Na jednu stranu je to neskutečná blbost, ale jako malý jsem to s radostí žral a hlavnímu hrdinovi za svým cílem s nadšením fandil. Pomsta jako pomsta, i když jich je ve filmech stovky, každá je nějaká, tahle je ale extra drsná a těžko zapomenutelná.(9.11.2005)

 • Ai.ma
  **

  Takové horší béčko. A už si z něho ani moc nepamatuju(19.2.2008)

 • st.ranger
  ****

  Komixovou předlohu znám jen okrajově a i tak se mi tento film líbil. Z předlohy si bere pro začátek to nejklasičtější jako třeba souboj s Clownem/Violatorem. A pokud někoho nenadchne tahle zvrácenost, doporučuji soundtrack, který byl nahrán speciálně pro film.(21.1.2009)

 • castor
  **

  Záplava průměrných triků, mírně přehrávajících herců a nijak zajímavého děje v comicsu (toho času) dospělejšího balení. Dnes by neobstál, tehdy se ovšem docela slušně dral k průměru.(24.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace