Fantasy / Akční / Horor

USA, 1997, 96 min (Director's cut: 98 min)

Skvělý film již od mého dětství, nejlepší na filmu je určitě Klaun, který má výborné hlášky a je skvěle zefektovaný. Michael J. White coby Spawn není až tak vtipný, ale s Klaunem Violátorem to nemá chybu. Film je občys tak směšný až se z něj stává skvělá komedie. - KLAUN - Upss..mokráč, doufám, že mi nechytily spodky.....hele podívej se...čokoláda - SPAWN - Co to je? - KLAUN - Pane jo, jsi obalenej v trati reality a ten pitomej vlak jezdí pořád dokola, pořád dokola..ve jménu stvořeních zrůd pekel tě přezdíváááám Spawn..generál pekelných armád..povstante vaše vypečenosti, vévodo z trouby, sultáne smaženkova, hemíre z jumygumy, jako klaun nejsem k ničemu kopni mě. - Scénka jak Klaun vyhrabe z popelnice plesnivou pizzus ančovičkama plnou červů -Fůůj nesnáším ančovičky.Vlastně celý film je založený na hláškách a jestli v něm někdo hledáte herectví nebo jakoukoliv logiku, tak ho hledáte marně, tenhle film je pouze pro pár lidí, kteří hltali Spawna už jako malí a mají rádi béčkové horory.(11.8.2009)

líbilo se mi jak se uměl zneviditelnit, (( :: to Superman neumí(13.9.2006)

Průměrný akční snímek dle komiksové předlohy... a vzhledem k tomu, že komiksové superhrdiny moc nemusím... no, hvězdičku nad průměr přidám za obstojné efekty, masky a některé ne úplně špatné nápady. 55%(22.12.2008)

• pan Hnědý

Může být něco horšího než podobný Ghost Rider ? Ano Spawn ! - milovníkům komiksových filmů vstup nepřístupen!(15.6.2012)

• Ai.ma

Takové horší béčko. A už si z něho ani moc nepamatuju(19.2.2008)