• lesumir
  ****

  Musím uznat, že jsem se u toho bavil, ale to mi bylo skoro o deset let méně :-)(12.7.2006)

 • Djkoma
  ***

  Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)

 • Pumiiix
  *****

  První a také nejlepší díl celé již myslím šestidílné série American Pie. Spousta kultovních scén a kultovních hlášek, myslím, že stačí zmínit Jima a jablečný koláč nebo ,,MCBP,, ;-) Škoda, že se z prciček stala taková dojná kráva a tím pádem šla kvalita každým dílem dolů (viděl jsem 5dílu). Spousta sympatických ,,teen,, lidiček – Seann William Scott (,,stívmajster,,-rozhodně nejlepší postava), Jason Biggs, Shannon Elizabeth (oh naďa), Tara Raid atd. a vlastně také Eugene Levy, který prokázal asi největší věrnost a táhl to s celou sérii nejdál ze všech…(25.6.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film původně zahrnoval scénu, kdy do Jimova (Jason Biggs) pokoje vejde mladší bratr během sexuálního aktu, tato scéna byla vystřižena. (Kulmon)

 • - V USA žije 53 žen se jménem Michelle Flaherty, kterou ve filmu hraje Alyson Hannigan. (Cheeker)

 • - Všichni ji známe jako tu, co si na hudebním táboře strčila flétnu do ...., ve skutečnosti byla herečka Alyson Hannigan (Michelle Flaherty) zdatnou klarinetistkou, navštěvovala North Hollywood High School. (Zdroj: ShortList) (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace