• Mahalik
  ****

  V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

 • Melies
  ***

  5 / 10 Klasická komerčná srandička, ktorá na jednej strane síce pomerne presne vystihuje myšlienkové pochody pubertálnej mládeže, no na strane druhej ich prezentuje v tak preexponovanej, nadnesenej a nereálnej forme, že to môže u naivnejších (a mladších) jedincov vyvolať veľmi nepríjemný pocit menejcennosti - dvadsaťroční herci hrajúci osemnásťročných panicov (fakt povzbudivá predstava), jedna nadržaná krásavica strieda druhú a všetko, čo im stačí ku šťastiu, je pár sladučkých slov (ach áno, presne takto to funguje). Navyše, po vete "Vykuř mi ho, krásko!" by nenasledoval milý úsmev a dobrá rada do života, ale opovrhujúca grimasa a kopanec do rozkroku. Určite to neskúšajte!(2.1.2006)

 • B!shop
  ****

  Nevim jesli je tenhle film ze vsech tri dilu nejlepsi, protoze se mi libi vsechny zhruba nastejno, ale rozhodne je v prvnim dile nejvic zasadnich scen. Navic je tenhle film jeden ze zakladnich v tomhle zanru. Herci hrajou vsichni docela slusne, nejlepsi je Eugen Levy a Sean William Scott, pribeh je prijemne stupidni, vtipu tu je strasna spousta a nechutnejch scen tu je minimum. Proste pohodova zabava na kterou se da divat porad dokola.(21.12.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jablečný koláč byl ve skutečnosti kupovaný. Koupil jej člen produkčního personálu v Costco na Long Beach v Kalifornii. (Zdroj: ShortList) (necisty)

 • - Film zpopularizoval termín,,MILF". (Elbarto08)

 • - John Cho ("MCBP" týpek č.2) byl nejstarší herec, který ve filmu ztvárnil středoškolského studenta. Bylo mu tehdy 26 let. (Zdroj: ShortList) (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace