• Nathalie

Paci, paci, pacičky, táta koupil dortíčky. Jablečné. Americký pionýr mezi teenagerskými komediemi používá hrubozrnou mluvu, humor za pár šupů a trapné fekality, ale přesto se bratrům Weitzovým podařilo udržet hormony na režijní uzdě a díky soundtracku to po dálnici docela sviští. Ale já to radši vezmu oklikou:) 50%(20.9.2007)

• Phobia

Rozhodla jsem se včera vynechat pravidelnou půlhodinku sebemrskání jednoocasou psychopatickou kočkou a v rámci masochistických choutek si naordinovala 30 minut s tímto filmem. Nevydržela jsem, do 15-ti minut jsem s usedavým pláčem a beznadějně pozvracená hledala ovladač, abych tuto nestvůrnost vymazala z obrazovky a pokud možno i ze své paměti. Příště si radši pořežu žiletkou stydké pysky! Dementní Teleblbies jsou snesitelnější než tohle tragické puberťácké "porno". Hodnotit nebudu, nejsem a nejspíš jsem nikdy nebyla cílovou skupinou podobných trapáren (nějak se mi vyhnula touha co nejdřív "zasunout"), ale donutit se uzřít ještě pár minut navíc, tak bych "Prcičkám" bez váhání jedno mimořádné hovno spláchla!(15.2.2012)

Klasika, klasika, a ještě jednou klasika. Milión parodii na tenhle film. Ale i přesto :) Něco mi tam chybělo. Jenže je tam jedna věc, která zůstane se mnou spojená do konce života. Poznal jsem písničku Sway od Bic Runga. A ta mě provází celým (sexuálním) životem :-D(15.9.2008)

V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)