Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pumiiix
  *****

  První a také nejlepší díl celé již myslím šestidílné série American Pie. Spousta kultovních scén a kultovních hlášek, myslím, že stačí zmínit Jima a jablečný koláč nebo ,,MCBP,, ;-) Škoda, že se z prciček stala taková dojná kráva a tím pádem šla kvalita každým dílem dolů (viděl jsem 5dílu). Spousta sympatických ,,teen,, lidiček – Seann William Scott (,,stívmajster,,-rozhodně nejlepší postava), Jason Biggs, Shannon Elizabeth (oh naďa), Tara Raid atd. a vlastně také Eugene Levy, který prokázal asi největší věrnost a táhl to s celou sérii nejdál ze všech…(25.6.2007)

 • Hal_Moore
  ****

  Asi nejlepší díl celé série.(17.9.2005)

 • pan Hnědý
  ***

  "Jednou Stifler našel pivo v pokoji na nočním stolku..."(3.5.2012)

 • H34D
  ****

  Jedna z prvních a zároveň nejlepších pubertálních komedií o teenagerech, pro teenagery. Ačkoliv charaktery jsou více, či méně ujeté, jako ve většině komediích, drží v sobě i náznaky známých archetypů, jako je pařmen, nerd, sportovec, nebo "ten normální", které známe i z vlastních zkušností ze střední... American Pie není jen primitivní humor, familiární touha zbavit se panictví a navrch pár dosud neviděných nechutností, s odstupem času je v tom i jakýsi nostalgický střípek, který ve mě obnovuje ty příjemnéjší vzpomínky na pubertu. 7/10(15.12.2007)

 • molotov
  ****

  Teenagerská klasika, zakladatel žánru, co více dodat.(9.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace