rozpočet : $11 million tržby celosvetovo : $235,483,004(18.9.2006)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Největším zážitkem z filmu bylo, že jsme na to s ženou byli jako nejstarší v kině plném nadšených nadržených teenagerů. Některém hlášky pak kino zcela složily... "A jednou, na hudebním táboře, jsem si strčila do pí*i flétnu." Trailer: http://www.csfd.cz/film/20317-prci-prci-prcicky/videa/(30.7.2010)

Asi nejlepší díl celé série.(17.9.2005)

Jeden z mála filmů, u kterého se rozcházím s většinou svých oblíbenců. Mně se to totiž líbilo. Ono totiž přes řeči o zasunutí a tak dále totiž nakonec stejně vítězí láska, tak co, romantika není jen vznešené hledění do očí. Je ovšem třeba pochopit, že v době uvedení filmu jsem procházel stejným obdobím jako jeho hrdinové a i já jsem nakonec našel dívku svého srdce.(27.7.2014)

Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

• - Keď Oz (Chris Klein) prvý krát spieva, môžeme si nad ním všimnúť mikrofón. (ShortyIC)

• - Když Finch (Eddie Kaye Thomas) stojí u kulečníkového stolu a povídá si se s Stiflerovou mámou (Jennifer Coolidge), tak v každém záběru mění žlutá koule svoji pozici. (chleba24)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen sedmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,5 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)