Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ****

  Já se u toho pokaždý skvěle bavim a je mi naprosto ukradenej názor nějakejch místních intoušů, co se právě vrátili z autorskýho čtení Kafky. Jenom nechápu, kterej pošuk tenhle film překládal. Přeložit "american pie" jako "prci, prci, prcičky", to sice hraničí s debilitou, ale dá se pochopit, že tento úžasnej název měl nejspíš nalákat dementní spoluobčany do kina. Nicméně přeložit např. "holly shit" jako "hele bobr", to už je daleko za hranicí debility a počínání překladatele si opravdu nedokážu vysvětlit. A podobnejch překladatelskejch perel by se tam našlo víc...(19.2.2007)

 • Galadriel
  ***

  Je to tupý film, má sice pár fórů u kterých jsem se zasmála, ale ty trapné momenty bohužel o moc převažují ty poměrně vtipné. Ale z druhé strany - čekala jsem to ještě mnohem horší ;-)(2.11.2004)

 • Mahalik
  ****

  V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

 • mysicka
  ****

  Vyborne jsem se bavila, ale radsi mam "Hele vole kde mam karu". Mozna jsem uchyl.. A dal...??(24.10.2003)

 • molotov
  ****

  Teenagerská klasika, zakladatel žánru, co více dodat.(9.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace