• Faidra

Chlapci a děvčata, věřte mi, že vám v životě budou mnohé věci překážet více a bolestněji než sexuální nezkušenost. Vlajková loď flotily novodobé komedie pro mladé? Fajn, ale já jsem se u toho nezasmála ani jednou, což nemůžu říct o chytání se za hlavu a záchvatech zvracení, tudíž milou lodičku potkal na mém filmovém moři po nárazech na skaliska trapnosti a vulgarity osud Titaniku dřív, než bys řekl "apple pie." Tak za co bych měla dávat hvězdičku? Za to, že mě rodina od té doby nenutila péct ovocné koláče a já jí tím pádem nezadělávám na ischemickou chorobu srdeční? S plným vědomím toho, že od téhle chvíle budu platit za nejzapšklejšího suchara v revíru ČSFD, posílám tvůrce do... tam, kam vkládají jistý hudební nástroj.(13.4.2008)

Nepochopím, prečo tento film nie je v červených číslach. Myslím, že by ho s odstupom času mali všetci prehodnotiť, pretože Prci sa medzitým stali novodobou klasikou. Fungujúci film o láske a priateľstve. Šialene vtipný. A navyše je aj poučný. Napríklad sa dozviete, že nesmiete dopíjať pivo po cudzích ľuďoch. A tiež je tu návod, čo všetko sa dá robiť s flautou na hudobnom tábore. Videl som to aspoň 7x a vždy som sa bavil lepšie a lepšie. Bez ostychu dávam plný počet, pretože aj v žánri "sprosté teen komédie" existujú veľdiela.(17.9.2008)

Klasika, klasika, a ještě jednou klasika. Milión parodii na tenhle film. Ale i přesto :) Něco mi tam chybělo. Jenže je tam jedna věc, která zůstane se mnou spojená do konce života. Poznal jsem písničku Sway od Bic Runga. A ta mě provází celým (sexuálním) životem :-D(15.9.2008)

• - John Cho ("MCBP" týpek č.2) byl nejstarší herec, který ve filmu ztvárnil středoškolského studenta. Bylo mu tehdy 26 let. (Zdroj: ShortList) (necisty)

• - Film byl roku 2012 webem „LoveFilm“ určen sedmou nejvtipnější komedií všech dob, a to s průměrně 1,5 "smíchy" za minutu. (JoranProvenzano)

• - Jimova (Jason Biggs) emailová adresa je jim@eastgreatfalls.edu (Kulmon)