V mém tehdejším pubertálním světe, to byl jasný klenot mezi filmy. I teď si rád zavzpomínám na dobu, kdy jsem si tenhle snímek pouštěl před cestou do školy, aby mi zvedl náladu. Jo, jo, to je tak dávno... Ale MCBP pořád válí :D(4.11.2006)

Je to opravdu stupidita, ale přesto jsem se několikrát musel zasmát, zvláště když jsem si uvědomil, že i my jsme v pubertě bývali docela podobní (akorát o nás tenkrát točili spíše psychologické sondy a ne vulgární komedie). A za to, že se tvůrcům podařilo párkrát pobavit i mě, mají malé, bezvýznamné a lehce smazatelné plus, respektive 3 hvězdičky.(19.7.2002)

Nechapu ten poprask okolo tohoto filmu – pro me jen dalsi z rady prumernych filmu pro dospivajici. Ale asi jsem uz na to starej.(27.7.2002)

Sranda to byla hned od začátku škoda jen, že to mírně pokazili sérií (( ::(5.12.2005)

"Nebudeme se dívat, jak nás historie odsuzuje k celibátu." Prcičky se ke mně pod peřinu vplížily v době, kdy jsem si přechod od leštění bambusu ke ztrátě panictví už ani pořádně nepamatoval a tak zkrátka neměly šanci stát se pro mě legendárními. Nicméně nějaký ten trapas mi byl zlehka povědomý a kreténa Stiflerova typu je rozhodně třeba ocenit - spojení baseballová pálka a jeho koule mi připadá odpovídající.(14.8.2016)

• - Postava, kterou hrál Chris Klein v prvních dvou dílech se původně měla jmenovat Zyskowski. John Zyskowski byl přítel scenáristy Adama Herze a nakonec nesvolil, aby bylo jeho jméno použito ve filmu a postava se tak přejmenovala na Chris “Oz“ Ostreicher. Ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) pak můžeme vidět majitelku květinářství, která se jmenuje Mrs. Zyskowski. V titulcích si pak můžeme všimnout „Special thanks John Zyskowski". (Stocki)

• - Keď Oz (Chris Klein) prvý krát spieva, môžeme si nad ním všimnúť mikrofón. (ShortyIC)

• - East Great Falls High School je založena na East Grand Rapids High School v Michiganu, kde scénárista Adam Herz ve skutečnosti chodil do školy. (Zdroj: ShortList) (necisty)