• Faidra

Chlapci a děvčata, věřte mi, že vám v životě budou mnohé věci překážet více a bolestněji než sexuální nezkušenost. Vlajková loď flotily novodobé komedie pro mladé? Fajn, ale já jsem se u toho nezasmála ani jednou, což nemůžu říct o chytání se za hlavu a záchvatech zvracení, tudíž milou lodičku potkal na mém filmovém moři po nárazech na skaliska trapnosti a vulgarity osud Titaniku dřív, než bys řekl "apple pie." Tak za co bych měla dávat hvězdičku? Za to, že mě rodina od té doby nenutila péct ovocné koláče a já jí tím pádem nezadělávám na ischemickou chorobu srdeční? S plným vědomím toho, že od téhle chvíle budu platit za nejzapšklejšího suchara v revíru ČSFD, posílám tvůrce do... tam, kam vkládají jistý hudební nástroj.(13.4.2008)

Formát stupidně fekálního teen humoru, který si zachovává i jistý vkus. Několik vtipných momentů zde rozhodně je a jako odpočinková komedie pro náctileté je to tedy zcela ideální.(1.2.2007)

"Nebudeme se dívat, jak nás historie odsuzuje k celibátu." Prcičky se ke mně pod peřinu vplížily v době, kdy jsem si přechod od leštění bambusu ke ztrátě panictví už ani pořádně nepamatoval a tak zkrátka neměly šanci stát se pro mě legendárními. Nicméně nějaký ten trapas mi byl zlehka povědomý a kreténa Stiflerova typu je rozhodně třeba ocenit - spojení baseballová pálka a jeho koule mi připadá odpovídající.(14.8.2016)

Vyborne jsem se bavila, ale radsi mam "Hele vole kde mam karu". Mozna jsem uchyl.. A dal...??(24.10.2003)

První a také nejlepší díl celé již myslím šestidílné série American Pie. Spousta kultovních scén a kultovních hlášek, myslím, že stačí zmínit Jima a jablečný koláč nebo ,,MCBP,, ;-) Škoda, že se z prciček stala taková dojná kráva a tím pádem šla kvalita každým dílem dolů (viděl jsem 5dílu). Spousta sympatických ,,teen,, lidiček – Seann William Scott (,,stívmajster,,-rozhodně nejlepší postava), Jason Biggs, Shannon Elizabeth (oh naďa), Tara Raid atd. a vlastně také Eugene Levy, který prokázal asi největší věrnost a táhl to s celou sérii nejdál ze všech…(25.6.2007)

• - Postava, kterou hrál Chris Klein v prvních dvou dílech se původně měla jmenovat Zyskowski. John Zyskowski byl přítel scenáristy Adama Herze a nakonec nesvolil, aby bylo jeho jméno použito ve filmu a postava se tak přejmenovala na Chris “Oz“ Ostreicher. Ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) pak můžeme vidět majitelku květinářství, která se jmenuje Mrs. Zyskowski. V titulcích si pak můžeme všimnout „Special thanks John Zyskowski". (Stocki)

• - Mena Suvari ve filmu skutečně zpívá. (Bobek27)

• - Scéna, v ktorej Finch (Eddie Kaye Thomas) zvádza Stiflerovu matku (Jennifer Coolidge), je odkazom na kultový film Absolvent (1967). (patrik221)