poster

Dünyayı Kurtaran Adam

 • anglický

  Turkish Star Wars

 • anglický

  Man Who Saves the World, The

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Turecko, 1982, 91 min

Režie:

Çetin İnanç

Scénář:

Cüneyt Arkın

Hrají:

Cüneyt Arkın
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  *****

  Arnoldovo I'll Be Back je odteď zapomenuto, už jenom pěkně po turecky Geri Döneceğim .. majstrštyk, který si opět zopáknu až v důchodovém věku, abych raději nezměnil hvězdičkový názor ; )(26.11.2013)

 • Flego
  odpad!

  Filmy z krajiny Šeherezád a Onurov nepoznám a po tomto neuveriteľnom "skvoste" sa dám zrejme na chlast. Nazvať to inak ako totálnym paskvilom by bola urážka pre tisíce ľudí na svete, ktorí milujú film. Šialené prestrihy medzi jednotlivými scénami umocňujú ukradnuté hudobné motívy Dobyvateľov stratenej archy, Flash Gordon alebo Ben Hur, akčný hrdina mláti dookola podivne maskované plyšové kreatúry a presekáva ich na polovicu či primitívne triky typu horiaceho kusu papiera v popolníku sú ponúkané v tomto zlepenci akčného sci-fi karate filmu s úžasnou prirodzenosťou a ľahkosťou. Toto mohol natočiť jedine zfetovaný derviš. Potrebujem zabudnúť, idem sa napiť.(11.3.2011)

 • Dan9K
  odpad!

  Možná nejostudnější film, co kdy vznikl.(6.7.2015)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Toto byl můj první turecký film, jaký jsem kdy viděl a doufám, že také poslední. Turecká kinematografie by měla být odstrašující laťka toho, kam až se dá ve filmařské demencii dostat. Nechť si z toho upadající česká kinematografie vezme příklad a tak hluboko nikdy neklesne (Kozí příběh je už hodně blízko). O filmu nemá cenu mluvit.(8.4.2010)

 • Viktooorka
  *

  Říkám pořád, že červený Haribo medvídci jsou nejlepší aneb jak můžou děti Turkům trampolínu závidět :o) [4. PFF Čakovická Be(´)čka](29.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace