Dünyayı Kurtaran Adam

Çetin İnanç

Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın
  • Viktooorka

Říkám pořád, že červený Haribo medvídci jsou nejlepší aneb jak můžou děti Turkům trampolínu závidět :o) [4. PFF Čakovická Be(´)čka](29.11.2010)

Naprostá dokonalost. Zapomeňte na Eda Wooda jr., pusťte si TURECKÉ HVĚZDNÉ VÁLKY. Jědiný film, při kterém prožijete onu pověstnou pravou a nefalšovanou KATARZI. Slabší jedinci už po prvních třiceti minutách zažívají SATORI. Suma: FILM, KTERÝ MUSÍTE (OPRAVDU) VIDĚT, NEŽ ZEMŘETE.(3.9.2007)

• KlárkaS

Teprve teď si uvědomuju, že všechny ty fimY, kterým jsem tady dala odpad, si to nezasloužily. Tohle je pětihvězdičkový odpad! Smíchy jsem se rozbrečela a málem i počůrala. Kam se na tohle hrabou všechny komedie a parodie. Tenhle film musíte aspoň jednou za život vidět, jinak zemřete ochuzení o jeden z nejsilnějších filmových momentů všech dob. Zkopírované záběry ze Star Wars, vypadající jako špatný CAMRip, hudba z Indiana Jonese sem tam střihlá pauzou, aby se neřeklo, hlášky jako 'mám hlad. a co je k jídlu? smažený hmyz a vařený had. páni, chci jíst! když nebudeš jíst, zhorší se ti pleť a už nebudeš krásný', skákání na trampolíně, opakování se záběrů (klidně hned třikrát za sebou), herci zasluhující všichni Zlatou malinu, nauka o Islámu, papírový meč a zlatý mozek, který když necháTe shořet (zvuk rozbalujících se bonbonů), vznikne tekutina, do které když vložíte ruce, vziknou superrukavice kterým porazíte Čaroděje atd. Vrchol je samozřejmě Jedi výcvik ve skákání na trampolíně a mlácení do skály. Yoda by si z toho měl vzít příklad, jeho praktiky jsou očividně zastaralé. Masky si taky zaslouží nějakou cenu, červení medvědi a mumie, kterým oddělená hlava funguje jako bomba, nebo papírové masky čertů... Ano, mimozešťany můžete stvořit opravdu ze všeho.(10.10.2009)

• Rimsy

Geniální, velkolepé, neuvěřitelné a skutečně naprosto dechberoucí. 0%.(8.10.2009)

JÁ TO ŘÍKAL! já sem říkal že v týfajtrech lítaj i klaďasové! --(ok půlka rebelů na nich začínala)-- další plus mají u mně za bojové scény ne nepodobné té co jsme předváděli ve třetí třídě na školní besídce. Tamtéž se vyskytla také maska podobná té kterou používá hlavní záporák filmu .......... tohle prostě pobaví.(16.5.2012)