poster

Dünyayı Kurtaran Adam

 • anglický

  Turkish Star Wars

 • anglický

  Man Who Saves the World, The

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Turecko, 1982, 91 min

Režie:

Çetin İnanç

Scénář:

Cüneyt Arkın
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  odpad!

  Varování. Úsloví "vidět Turecké Hvězdné války a zemřít" by mohlo být až nečekaně reálné.(25.11.2008)

 • Popluh
  ***

  Zkrátka neuvěřitelné. Turecký blockbuster nepokrytě používající záběry ze Star Wars, hudbu z Indyho a stále stejné lidi navlečené do stále stejných kostýmů. Místy vtipné, místy nudné, vždy totálně šílené.(23.8.2010)

 • MaedhRos
  ****

  ...způsobuje změněné stavy vědomí. Subjektivně za pět (už dlouho jsem se nesmála tak od srdce a tak nahlas), hvězdičku odečítám za to, že ve skutečnosti je to toho nejtěžšího kalibru odpad...:-)(23.10.2008)

 • berg.12
  odpad!

  Tak tady, přátelé, končí veškerá sranda. Dokonce i ten islám tam Turci zamontovali. A pokud by to někomu nestačilo, může zkusit "Turist Ömer Uzay Yolunda", turecký remake pro změnu Star Treku.(24.11.2007)

 • Segrestor
  odpad!

  Přestože si tvůrci ukradli scény a hudbu a kdoví co ještě z amerických filmů, po vzoru tzv. tureckého hospodářství stvořili něco naprosto nesmyslného a tedy nesledovatelného. Prostě nejde udržet pozornost po celou dobu filmu. I ten nejhorší amatérský film například z dílny náctiletého uživatele ČSFD angelabuffyho je přeci jen v něčem lepší. Například je kratší o celých 89 minut. Nicméně tyto tzv. Turecké hvězdné války skutečné Star Wars nějak valně nepřipomínají. Záleží na množství omamných drog, které před filmem požijete, pak možná nějakou podobnost naleznete. Mezi nejlepší momenty této sračky patří tréning kung-fu (nebo co to je za idiotský styl) kdesi v poušti. To je snad na Oskara ve všech kategoriích, hlavně za komedii století. Obávám se ovšem, že záměr tvůrců nebyl rozesmát, že to bohužel turečtí tvůrci mysleli smrtelně vážně.(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace