Dennis - postrach okolí

Scénografie:

James D. Bissell

Kostýmy:

Ann Roth

Naprosto dokonalá komedie, kterou jsem velmi často sledoval v dětství. Baví mě i dodnes. Hlavní představitel Dennise hrál výborně, mě bavil ještě víc herec Walter Natthauk, který podal mimořádný herecký výkon. Vtipných scén je zde neuvěřitelné množství. Nevím jak bych měl film zkritizovat. Celkově film hodnotím na 96% = *****(16.11.2012)

,,Dennis - postrach okolí" je vtipná komedie s výborným Walterem Matthauem, který filmu dodává pomyslné bodíky navíc. Dennis vypadá jako neviňátko, ale je, ač nechtěně, pěkný rošťák. Mnohé situace, ve kterých Dennis způsobí panu Wilsonovi fyzické i psychické následky, jsou zábavné. Je jasné, že je tato komedie určena spíše pro mladší publikum, ale na mě to zabralo.(29.12.2008)

Hodne povedeny detsky film. Kresleny serial jsem zboznoval, ale film je jeste lepsi - hlavne Walter Matthau jako pan Wilson.(5.8.2002)

• mysiak

Walter Matthau je v tejto komédii fenomenálny, malého Denisa jedine sundať...humor trápny(5.7.2009)

O triedu lepšie ako Sám doma a to vo všetkých smeroch. (herci, hudba, nápady, vtipnosť...)(23.2.2008)

• - Během natáčení Masonu Gambleovi vypadly 2 mléčné zuby, díky čemuž musel nosit zuby falešné. (Dlee)

• - Ve filmu se již po čtvrté sešli herci Christopher Lloyd a Lea Thompson, který společně natáčeli sérii Návrat do Budoucnosti. (A.MacGyver)

• - Dům, ve kterém bydlel Denis (Mason Gamble), sídlí ve skutečnosti na adrese 1624 Ashland Avenue, Evanston, Illinois, USA. (juras03)