Dennis - postrach okolí

Dennis the Menace

Postrach Denis

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

Druhý den po zkouknutí zvedám své hodnocení na 3" proto, že některé fórky si ještě stále přehrávám v hlavě a směju se jim. Kolem a kolem je tohle docela zdařilá variace na rodinou komedii SÁM DOMA.(9.3.2014)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $117,270,765(12.1.2007)

Pre mňa je tento film akýmsi voľným pokračovaním filmov zo série Sám doma. Navyše ten Denis vyzerá dosť podobne ako jedno dievča, ktoré poznám zo strednej školy, takže hneď mi predstavivosť nabehla. Tento príbeh je už priam legendárny, je to taký mix starších a novších časov, je tam veľa srandy, ale má to aj veľa slabších miest, každopádne to nie je taká katastrofa.(3.6.2013)

Jedna z nejoblíbenějších dětských komedií, to bezpochyby. Denis a Kevin byli mí největší hrdinové. Teď už se samozřejmě koukám na film z jiného pohledu, ale přesto nemůžu zapomenout na ta několikanásobná zhlédnutí. 70%(28.12.2007)

• Tommassi3

"Když mně můj otec chtěl něco důležitýho říct, tak mi to řekl řemenem.."(27.12.2015)