Dennis - postrach okolí

Scénografie:

James D. Bissell

Kostýmy:

Ann Roth

Ďalšia skvelá rodinná komédia ktorá vás zaručene pobaví. 80 percent.(2.1.2009)

Co se dá dělat, jsem ovlivněn dětstvím... A i když bych po posledním shlédnutí dal nejraději jen za tři, tak myslím, že je film trošku podhodnocený (je to fakt jenom neškodná komedie), tak dám čtyři... Celkově mi ten film vychází na cca 65%...(30.11.2010)

• Webb

Nenáročná rodinná komedie na odreagování, která má místy zábavné pasáže, u kterých jsem se pousmál, nikoliv zasmál. Zub času je tu ale cítit a oproti konkurenci Home Alone o třídu slabší.(15.5.2010)

Na roztomile zlobivé dětičky si vůbec nepotrpím, ale tak vysoce to hodnotím kvůli vynikajícímu Walteru Matthauovi v roli pana Wilsona - navíc je až zarážející, jak podobný je Wilsonovi z animovaného seriálu. 70 %(5.5.2003)

• JohnnyD

Postrach Denis bola v detstve jedna z mojich najobľúbenejších postáv, či už v animovanom seriále, ktorý som sledoval na "Nemcoch" alebo v tomto filme. Základný problém je, že film je šitý na malé deti (podobne ako rip-off Ten chlapec je postrach) a každým rokom diváka stráca na zábavnosti.(30.7.2013)