poster

Dennis - postrach okolí

 • CZ název

  Postrach Dennis

 • USA

  Dennis the Menace

 • SK název

  Postrach Denis

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

 • Fiftis
  ****

  Fakt dobrá snímka, pretože Denisa pozná asi každý a pána suseda si tu zahral skvelý Walter Matthau takže sa máte na čo tešiť. Walter je tu nezabudnuteľný rovnako ako v roli Einsteina vo filme I.Q. Veľmi dobrý príbeh plný srandy a zábavy a dobrodružstva. Nesmie chýbať ani úplne nemotorný zlodej, ktorého hlavný hrdina oklame svojou chytrosťou. Ja som sa teda dosť nasmial, ale toto všetko si pamätám z detstva. Film som už dobrých 15 rokov nevidel, takže ma berte s rezervou. Neviem či v súčasnej dobre mladých zaujme.(27.1.2015)

 • Aluska88
  ***

  Jak já toho vykutáleného spratka měla ráda:) Dětsky roztomile ztřeštěná a bláznivá komedie o eskapádách jednoho blonďatého chlapce, jehož musí znát snad všichni ti, jejichž generace vyrůstala coby dítka Supermaxu:) Zkrátka Mason Gamble a Walter Matthau (toho budu stále vidět jako ubručeného a zamračeného pana Wilsona), dokonalost dětských let. V roli umatlaného a potrhaného lupiče rovněž exceluje Christopher Lloyd (jako malí jsme ještě ani nevěděli, o koho jde, že:) Zvučná a podmanivá hudba v podání Jerryho Goldsmithe. Nezapomenutelné scény s roznožkou v koupelně či rozkvétající květinou. http://www.youtube.com/watch?v=Ndt8qSQufjI(29.8.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: John Hughes .. Zdánlivě průměrnou rodinnou zábavu povyšuje na zábavnější a inteligentnější podívanou postarší pan Wilson (skvělý Walter Matthau) a později i tragický zlodějíček (v podání Christopher Lloyd). Některé vtípky jsou velmi povedené, zábavné a přiznám se, že jsem se i po několikátém zhlédnutí dobře bavil. Ovšem býval jsem mladší.. 70%.(17.5.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vo Veľkej Británií bežal film v kinách pod jednoduchším názvom Dennis, a to z dôvodu, aby si ho ľudia nesplietli s kresleným seriálom s identickým názvom z 50. rokov. (vander19)

 • - Uspávanka, pri ktorej Denis (Mason Gamble) zaspí, je “Wynken, Blynken a Nod“ od autora Eugene Fieldsa. (vander19)

 • - Ve filmu se již po čtvrté sešli herci Christopher Lloyd a Lea Thompson, který společně natáčeli sérii Návrat do Budoucnosti. (A.MacGyver)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace