Dennis - postrach okolí

Scénografie:

James D. Bissell

Kostýmy:

Ann Roth

Naprosto dokonalá komedie, kterou jsem velmi často sledoval v dětství. Baví mě i dodnes. Hlavní představitel Dennise hrál výborně, mě bavil ještě víc herec Walter Natthauk, který podal mimořádný herecký výkon. Vtipných scén je zde neuvěřitelné množství. Nevím jak bych měl film zkritizovat. Celkově film hodnotím na 96% = *****(16.11.2012)

Pohodová komédia s perfektným Mathauom o takom jednom zlobviém decku. Našťastie tá jeho neposlušnosť vychádza s čisto deckých princípov zvedavosti, neposednosti a nepoznania hraníc, vďaka čomu sú komické situácie naozaj zábavné. A pomyselný súboj deti vs. dospelí je oveľa uveriteľnejśí, ako napr. v "Ten kluk je postrach". A je tu ešte jeden pre mňa osobne veľmi silný moment, pri ktorom sa mi stiahlo hrdlo a, za ktorý si film zaslúži ešte jednu hviezdičku navyše.(8.7.2005)

Nostalgie z mládí, tenkrát jsem byl dvakrát v kině a to bylo už něco :D.... po letech pořád baví.......8/10(23.8.2016)

Nebo co? Ty líbači prdelí?!(29.9.2006)

Scénář: John Hughes .. Zdánlivě průměrnou rodinnou zábavu povyšuje na zábavnější a inteligentnější podívanou postarší pan Wilson (skvělý Walter Matthau) a později i tragický zlodějíček (v podání Christopher Lloyd). Některé vtípky jsou velmi povedené, zábavné a přiznám se, že jsem se i po několikátém zhlédnutí dobře bavil. Ovšem býval jsem mladší.. 70%.(17.5.2005)