Dennis - postrach okolí

Dennis the Menace

Postrach Denis

Komedie / Rodinný

USA, 1993, 92 min

Co se dá dělat, jsem ovlivněn dětstvím... A i když bych po posledním shlédnutí dal nejraději jen za tři, tak myslím, že je film trošku podhodnocený (je to fakt jenom neškodná komedie), tak dám čtyři... Celkově mi ten film vychází na cca 65%...(30.11.2010)

Jedna z nejoblíbenějších dětských komedií, to bezpochyby. Denis a Kevin byli mí největší hrdinové. Teď už se samozřejmě koukám na film z jiného pohledu, ale přesto nemůžu zapomenout na ta několikanásobná zhlédnutí. 70%(28.12.2007)

• Webb

Nenáročná rodinná komedie na odreagování, která má místy zábavné pasáže, u kterých jsem se pousmál, nikoliv zasmál. Zub času je tu ale cítit a oproti konkurenci Home Alone o třídu slabší.(15.5.2010)

• - Uspávanka, pri ktorej Denis (Mason Gamble) zaspí, je “Wynken, Blynken a Nod“ od autora Eugene Fieldsa. (vander19)

• - Ve filmu se již po čtvrté sešli herci Christopher Lloyd a Lea Thompson, který společně natáčeli sérii Návrat do Budoucnosti. (A.MacGyver)

• - Představitel Denise byl vybrán z více než 20 tisíc dětí. (Dlee)