poster

O klukovi z plakátu (TV seriál)

 • Československo

  O klukovi s plakátu

  (Československo)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1969, 26x8 min

Režie:

Josef Kábrt
(další profese)
 • DaViD´82
  ***

  První epizoda je natolik výborná, a plně využívající veškerého potenciálu, že jsem dodnes tak zcela nepochopil, proč je na ní nabalených dalších pětadvacet, tentokrát již nenápaditých a především nudných, variací téhož.(11.4.2006)

 • AngelAngie
  ***

  Velmi hezké, milé, nenudící, příjemné.(21.8.2008)

 • sportovec
  *****

  I ve mně tento miniseriál probouzí něžnou nostalgii. Podmanivý Filipovského hlas, pro mě nejvíce blízký z klasického rozhlasového předčítání Poláčkových BYLO NÁS PĚT, propůjčoval také oběma uličníčkům nenapodobitelné kouzlo. Jak je možné, že téhleté kvalitní tvorby, hýřící nápady a hravostí, tvorby bytostně české a středoevropské, bylo přehršle, zatímco dnes je člověk odkázán na úrodu - zase ne špatnou - večerníčků České televize? A co by bylo, kdyby nebylo televize veřejné služby? Animované KATKY nebo KŘEHKÉ VZTAHY? Hrůza pomyslet!(26.5.2008)

 • Stegr
  ***

  60%(9.1.2008)

 • triatlet
  ****

  Plnohodnotné čtyři ****. Nejen za podporu čtenářství. Lukáš a jeho dvojník se vyřádili. Ale to hlavně díky nápadům scénáristky Květy Kuršové a pěkným obrázkům Josefa Kábrta.Za dobré vysvědčení - knihu.(16.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace