poster

Avatar: Legenda o Aangovi (TV seriál)

 • USA

  Avatar: The Last Airbender

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Akční / Mysteriózní

USA, 2005, 61x22 min

 • Terva
  ****

  Vůbec jsem netušil, že mě něco tak dětského dokáže vtahnou do svého světa. Ano velmi povedené a už není co dodávat. Celá ta série Avatar je prostě krásná.(23.10.2014)

 • TheNine
  ****

  Tento seriál mi prostě přirostl k srdci. Vtipné, poučné a kreslené - to lze? Zřejmě ano! Japonská anime - stokrát lepší než film. Ale to nejspíš víte všichni.(29.11.2011)

 • caroleen
  *****

  Nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. A myslím, že jím dlouho zůstane. Kdybych mohla dát víc hvězdiček, tak jich dám klidně milión. Nebudu to rozebírat do detailů, protože kdo neviděl, nepochopí. 3 série, žádné prodlužování, jasné, stručné. Takhle se to má dělat, přátelé!(21.9.2011)

 • jasiska
  ****

  Zaujímavé, pekne nakreslené a navyše sranda.(26.11.2010)

 • RichardLev
  *****

  Jeden z mých nejoblíbenějších kreslených seriálů. Zpočátku jsem k tomu byl skeptický - americké anime moc nemusím. Slapstick humor orientovaný na malé děti a spousta fillerů mě nenadchla. Pořád mě však u seriálu něco drželo a když jsem se dodíval na první sérii, zamiloval jsem se. Výborné postavy, skvělá hudba, obrovský svět s propracovanou mytologií, fajn souboje, super vtípky, drama... prostě paráda. Tvůrci si dali opravdu záležet. Na Avatarovi je poznat, že je to jejich děťátko a jejich srdcová záležitost. Svět Avatara je obrovský, plný zajímavé asijské mytologie a filozofie a seriál má určitou hloubku. Seriál už jsem celý viděl třikrát a jsem si jistý, že za rok si ho zase pustím znova. Bylo by fajn, kdyby časem vznikly nějaké bonusové epizodky, či celovečerní filmy. Avatar si svůj celosvětový úspěch zaslouží! Pozor! Nedoporučuju dívat se na filmovou verzi od Shyamalana. Je hrozná. A pokud jste ji viděli, nenechte se odradit od tohoto seriálu.(20.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace