poster

Malý toaster

  • CZ název

    Odvážný malý toaster

  • USA

    Brave Little Toaster, The

Rodinný / Dobrodružný / Animovaný / Komedie

USA, 1987, 90 min

Režie:

Jerry Rees

Hudba:

David Newman

Komentáře uživatelů k filmu (49)

  • fiorela
    *****

    Prenádherná rozprávočka môjho detstva s neuveriteľne skvelým slovenským dabingom. Kiež by ju chceli vydať na DVD, aby som si mohla doplniť filmotéku... joooj...(8.3.2008)

  • huhulalka
    *****

    Bezkonkurenční zpívající rádio a naprdnutý vysavač, spotřebiče jdou za Vámi až na konec světa! Odpočinková pohádka.(29.8.2009)

  • CyriC
    *****

    Jestli někdy budu mít děti, tak tuhle pohádku určitě uvidí.(5.6.2011)

  • Frederika
    *****

    Dětské animované filmy jsou pro mě často větší dojáky a dramata, než hrané romantické filmy pro dospělé. A ta stará animace je taky sympatická :)(20.6.2011)

  • cubiczech
    *****

    detska vzpominka :-)(17.7.2006)

  • Mercilonka
    *****

    Kazetu "Odvážný malý toaster" jsem dostala na Vánoce 1994 a film jsem si pouštěla ještě v roce 2004. Bohužel doba se na pásce podepsala a kazeta je takřka nedívatelná. Jakou radost jsem měla, když se na pultu trafiky objevilo DVD a já se těšila na elektrickou dečku a nerudný, ale přesto citlivý vysavač. Největší zklamání - nový dabing. Jelikož hlášky znám zpaměti, tak jsem se u filmu tak šklebila, že jsem ho v půlce musela vypnout. Ale děj je naprosto originální, dojemný a dobrodružný.(14.8.2011)

  • DeathTheKid
    *****

    Tuto pohádku jsem viděl naposledy tak před 10-12 lety, tedy v 6 letech, ale i tak mohu říct, že byla krásná a já ji měl velmi v oblibě :) Tolik krásných vzpomínek :)(11.1.2012)

  • Zdenichka
    odpad!

    Tuhle pohádku nemám ráda, protože je dost depresivní, drsná a strašidelná... :( fakt jsem z toho měla dost trauma :D. Ani teď bych se na ní nedokázala podívat, neviděla jsem jí už spoustu let a stejně na to vzpomínám jako na něco děsivého!!!(21.1.2009)

  • Letadlovej
    ****

    Krásná pohádka z dětství. V dnešní době už trochu ztrácí na zábavnosti, ale malým dětem dělá radost stále stejnou.(6.2.2011)

1 2 3 následující >>