Záhada sfingy (TV film)

Gordon Williams

Kostýmy:

Beverley Wowchuk
  • AGAMENON

Laciná televizní blbina s přitroublým scénářem, mísící Indiana Jonese a Laru Croft. Ona obávaná sfinga je na plátně cca jednu minutu, ve zbytku kvůli chatrnému rozpočtu, zaskakuje omšelý kulturista s dementní protézou. Dina Meyerová je na tom evidentně špatně, když bere takové zakázky.(10.1.2010)

• Natabar

Na víc než 20 min jsem fakt neměl. Už nekonečně dlouhé úvodní titulky mě mohly spolehlivě varovat, ať rychle přepnu. Neposlechl jsem a brzy lapal po dechu. Jedním slovem - šílené. Trapně televizně bezkrvé, snažící se vdechnout život resp. se svézt na vlně stokrát převařeného mustru Indiany Jonese, avšak zatím v nejprimitivnější podobě, jaké se kdy kdo pokusil. O tlustém vypatlaném skinheadovi se zkaženým chrupem (to je jakože vtělená sfinga) radši úplně pomlčím.(28.1.2011)

• BS

Když to neumím, tak to nedělám, pravda?(9.2.2011)

• giovanni3

Jó to byla blbost... debilní akce, smrti, artefakty, geniální dcera, vztah z minulosti, super gravitační puška, záporák po boku... Do toho nulový nápad a lacinos na každém kroku... 1z5 ze soucitu(20.4.2011)

• Beckett51

Laciná televizní blbina s přitroublým scénářem, mísící Indiana Jonese a Laru Croft. Ona obávaná sfinga je na plátně cca jednu minutu, ve zbytku kvůli chatrnému rozpočtu, zaskakuje omšelý kulturista s protézou. Dina Meyerová je na tom evidentně špatně, když bere takové zakázky. 15%(9.1.2010)