poster

Záhada sfingy (TV film)

 • Velká Británie

  Riddles of the Sphinx

 • Slovensko

  Záhady sfingy

Sci-Fi

Velká Británie / Kanada, 2008, 88 min

Režie:

George Mendeluk

Scénář:

Brook Durham

Producenti:

Jamie Goehring

Střih:

Gordon Williams

Kostýmy:

Beverley Wowchuk
(další profese)
 • AGAMENON
  *

  Laciná televizní blbina s přitroublým scénářem, mísící Indiana Jonese a Laru Croft. Ona obávaná sfinga je na plátně cca jednu minutu, ve zbytku kvůli chatrnému rozpočtu, zaskakuje omšelý kulturista s dementní protézou. Dina Meyerová je na tom evidentně špatně, když bere takové zakázky.(10.1.2010)

 • Natabar
  odpad!

  Na víc než 20 min jsem fakt neměl. Už nekonečně dlouhé úvodní titulky mě mohly spolehlivě varovat, ať rychle přepnu. Neposlechl jsem a brzy lapal po dechu. Jedním slovem - šílené. Trapně televizně bezkrvé, snažící se vdechnout život resp. se svézt na vlně stokrát převařeného mustru Indiany Jonese, avšak zatím v nejprimitivnější podobě, jaké se kdy kdo pokusil. O tlustém vypatlaném skinheadovi se zkaženým chrupem (to je jakože vtělená sfinga) radši úplně pomlčím.(28.1.2011)

 • BS
  odpad!

  Když to neumím, tak to nedělám, pravda?(9.2.2011)

 • giovanni3
  *

  Jó to byla blbost... debilní akce, smrti, artefakty, geniální dcera, vztah z minulosti, super gravitační puška, záporák po boku... Do toho nulový nápad a lacinos na každém kroku... 1z5 ze soucitu(20.4.2011)

 • Beckett51
  *

  Laciná televizní blbina s přitroublým scénářem, mísící Indiana Jonese a Laru Croft. Ona obávaná sfinga je na plátně cca jednu minutu, ve zbytku kvůli chatrnému rozpočtu, zaskakuje omšelý kulturista s protézou. Dina Meyerová je na tom evidentně špatně, když bere takové zakázky. 15%(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace