Záhada sfingy (TV film)

Velká Británie / Kanada, 2008, 88 min

George Mendeluk

Brook Durham
  • Tommassi3

"Tvůj dědeček věřil, že technologie nás odcizují a odlidšťují.. Že počítače jsou pro mozek jako fastfood.." Ukázková SYFYlitická břečka velmi důsledně popírající většinu prve rozvíjených nezřídka dobrých motivů a myšlenek..(17.1.2017)

• darkrobyk

,,Jsem v pohodě, ale už nikdy se nebudu dívat na mytologické báchorky o příšerách v televizi." Naprosto souhlasím, já taky ne. Otřesné triky a nepovedený plagiát Indiana Jonese. Za málo peněz dokázali i naši udělat koukatelné pohádky v cyklu Bylo-nebylo před 40 lety, G. Mendelug ovšem selhal na celé čáře.(13.8.2012)

• Natabar

Na víc než 20 min jsem fakt neměl. Už nekonečně dlouhé úvodní titulky mě mohly spolehlivě varovat, ať rychle přepnu. Neposlechl jsem a brzy lapal po dechu. Jedním slovem - šílené. Trapně televizně bezkrvé, snažící se vdechnout život resp. se svézt na vlně stokrát převařeného mustru Indiany Jonese, avšak zatím v nejprimitivnější podobě, jaké se kdy kdo pokusil. O tlustém vypatlaném skinheadovi se zkaženým chrupem (to je jakože vtělená sfinga) radši úplně pomlčím.(28.1.2011)

• BoncheR

Ja som fakt netušil že niekto môže takto lacno napodobniť Indianu Jonesa A Laru Croft . Fakt ÚBOHÉ !!!(3.7.2011)

• Khumbac

Šmarja Josef ty dialogy...(12.7.2012)