poster

Apartmá v hotelu Plaza

 • USA

  Plaza Suite

Komedie

USA, 1971, 114 min

Režie:

Arthur Hiller

Scénář:

Neil Simon (scénář, divadelní hra)

Kamera:

Jack A. Marta

Hudba:

Maurice Jarre

Střih:

Frank Bracht
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  ****

  Typický produkt studiového systému 70. let - konverzační komedie na téma partnerských vztahů s uznávanou hvězdou v hlavní roli, která měla zaručit komerční úspěch. Walter Matthau je opravdu výtečný a už jen kvůli jeho herectví stojí za to film vidět. Dalším kladem je kvalita dialogů a jemný ironický humor. Celkový dojem: 80 %.(11.4.2009)

 • jonyyy
  ***

  Ach jo, měl jsem si předem zjistit, že je předlohou divadelní hra. Waltera mám fakt rád, a je asi jediny herec, kterého snesu v podobné multiroli, ale tahle dvouhodinová kritika manželství mě moc nevzala. 55 %(18.4.2014)

 • LiVentura
  *****

  Krásná milá komika v podání p.Matthaua. :-)(19.3.2009)

 • Tosim
  *****

  Herecký koncert Waltera Matthaua v různých povídkách o různých typech mužů, kteří mají společného vlastně jen jedno: Apartmá v hotelu Plaza. To můžu!!!(6.8.2002)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::: Skvělá "dialogová" komedie, která se jen tak nevidí. Výtečný Walter Matthau. Nejvíc, asi jako každému, se mi líbila poslední povídka, ale jinak všechny byly výborné. Mám prostě rád takové filmy, kde jde hlavně o dialogy a tenhle film mi prostě sedl. :::::::::::::::::::::::::(18.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace