Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Tím, že meteorit spadl do pokojíku malého kluka, musíme vzít v potaz, že se jedná o komedii zcela rodinného rázu, proto je třeba být poněkud shovívavý při kritice vtipnosti nebo snad dokonce hloubky děje a vůbec umírněnosti celého filmu. Nakonec ale stejně zjistíme, že tak pro malé děti úplně není (přeměna některých mimozemšťanů na pozemšťany - tedy homosexuály či metrosexuály, likvidace policejní stanice na terminátorský způsob apod.) Po odstranění předsudků ale zjistíme, že se u filmu dá docela dobře zabavit. Potěší zejména nápad (sice klasický, ale originálně pojatý) a s tím spojených několik mnoho gagů, které mě osobě docela slušně pobavily. Nutno ale poznamenat, že mě situace jako třeba kakání hot-dogů na veřejném WC docela slušně rozesmívaly vždycky. Eddie Murphyho jsem víceméně naposledy viděl v Policajtovi z Beverly Hills a po dlouhé době zjišťuji, že je to pořád stejná "držka". Film je naprosto pohodový mainstream, který bych se nebál doporučit na dlouhé nedělní odpoledne.(10.5.2012)

 • Arkos
  ***

  Když jsem na to koukal, tak manželka odešla do jiného pokoje, se slovy,na co to koukám a jestli jsem se náhodou nezbláznil /řekla to trochu jinak/. Ale podle mě je to celkem slušná komedie, Murphy a jeho grimasy mně občas i pobavily a číslo 3 /druhá zástupkyně kapitána/ taky nebyla špatná. Pokud u tohoto filmu nebudete moc přemýšlet ,tak se i můžete obstojně pobavit.(16.3.2009)

 • BadoXXII
  **

  Eddieho posledné komédie sú dosť trápne. Trápna je aj táto, ale na počudovanie som sa párkrát dobre zasmial hlavne v prvej polovici a to film zachraňuje od úplného dna. Nie je to však nič moc. Podpriemer. 35%(22.8.2008)

 • playboxguest
  **

  Ze začátku jsem si dokonce myslela, že Murphy bude po dlouhé době znovu při síle. To je hrozný co si kolikrát dovedete ze začátku o kdejakym filmu myslet....(10.9.2010)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +námět, občas zábavné, závěr -občas se vtip mine účinkem/// Celkem nenáročná, ale příjemná komedie se zajímavým sci-fi prvkem. Tento prvek by si zasloužil vážnější zpracování a díky svému ladění do komična není využit naplno, přesto se nejedná jen o další blbou komedii s Eddiem./// Celkem 68%///(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace