Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  **

  Ze začátku jsem si dokonce myslela, že Murphy bude po dlouhé době znovu při síle. To je hrozný co si kolikrát dovedete ze začátku o kdejakym filmu myslet....(10.9.2010)

 • dawe04
  **

  Není to tak úplně strašné, jak se celý svět po Norbitovi obával. Myšlenka rozhodně nebyla k zahození, leč Murphy ji utopil v řadě vyčpělých vtípků a svých grimas, které ztratily kouzlo někdy po druhém dílu Policajta z Beverly Hills. Záchranné lano naštěstí hází čím dál roztomilejší Elizabeth Banks.(4.7.2009)

 • mysiak
  *

  Eddiemu Murphymu by mali zakázať točiť idiotiny...proste takto klesnúť už nedokáže nikdo...len Uwe Boll...maximálna blbosť...v ktorej sa čudujem že hrala Elizabeth Banks a Gabrielle Union...dámy vy máte na viac...ale Eddie Murphy už dávno nie(12.3.2009)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2009 - 2 nominace - Nejhorší herec (Eddie Murphy), Nejhorší herecký pár (Eddie Murphy v Eddiem Murphym)... :)(11.2.2009)

 • Payushka
  *

  Nebudu tu opakovat uz recene, snad jen to, ze byla veeeelka chyba si Davea poustet. Tenhle mimozemskej paskvil nemel Eddie radsi vubec natacet, je to jenom dalsi hrebik do jeho uz takhle dost pob(l)ity rakve.(2.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace