Seznamte se s Davem

Zoznámte sa s Davom

Meet Dave

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 87 min

Dámy a pánové, seznamte se s Eddiem Davem Ming-Chengem Murphym a s jeho super kosmickou lodí vypadající totožně jako on. Dále se seznamte se spoustou dávkou humoru, seznamte se také s... No víte co? Seznamte se s celým filmem, určitě stojí za shlédnutí.(8.6.2011)

• Genero

Těžko bych se nadál v době, když byl Eddie ještě na Cestě do Ameriky, že se jednou objeví v taškařici k popukání jako mimozemský vesmírný koráb, který ovládá tlupa pidimužíků. Obdivuji sociální cítění odporně bohatých producentů ve Svatém lese, kteří se jednou za čas rozhodnou ukázat zelenou nějaké té scénáristické nule a realizovat její báječný příběh s potenciálem sáčku mražené brokolice. I když mě některé scény donutily k srdečnému výsměchu, snad se nám z toho nestane taková pěkná tradice pro další vyčpělé komediální hvězdy osmdesátek a na plátnech kin nezazáří Chevy Chase v roli porouchané mikrovlnky nebo Dan Aykroyd coby multifunkční tiskárna Epson AcuLaser MX14.(8.5.2012)

Celkom zábavná vecička, ktorá nenadchne ale ani neodradí. Celkom príjemne natočené, bolo tam pár naozaj vtipných momentov. 50%(10.10.2009)

Tak velký prů*er to není. Vcelku nic převratného také ne. Mix Star Treku, Starmana, Muži v černém(ten začátek) a Disney rodinných komedií s Murphym, který po dlouhé době nehraje většinu postav. Film se naštěstí nezasekne a plyně jde ku předu, takže těch 90 minut se dá přežít a uteče. Podruhé si to nepustím, ale dalo se to. Jsou i horší filmy od Murphyho a toto je jeden z těch lepších průměrů co má na triku.(28.2.2009)

• Jenda

Tenhle film nevybočuje z řady průměrných rodinných komedií, v kterých Eddy Murphy v poslední době hraje. Hlavní výhoda je, že má film přijatelnou stopáž...(2.8.2008)

• - Zlaté maliny - nominace: nejhorší herec (E. Murphy), nejhorší filmový pár (E. Murphy v Eddiem Murphym). (Petr23)

• - Film se natáčel v Los Angeles a v Pasadeně v Kalifornii a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)