Seznamte se s Davem

Meet Dave

Komedie / Sci-Fi

USA, 2008, 87 min

• dawe04

Není to tak úplně strašné, jak se celý svět po Norbitovi obával. Myšlenka rozhodně nebyla k zahození, leč Murphy ji utopil v řadě vyčpělých vtípků a svých grimas, které ztratily kouzlo někdy po druhém dílu Policajta z Beverly Hills. Záchranné lano naštěstí hází čím dál roztomilejší Elizabeth Banks.(4.7.2009)

Po nekolika propadacich konecne film s Murphym, u ktereho se clovek dobre nasmeje...a to je ucel, no ne? ;)(15.8.2008)

• MeanWhile

Seznamte se s Davem je celkem dobrá komedie, určitě se u ní zasmějete, ale jinak je to klasickej komediální film, kterej sice možná chce nějak vyniknout, ale moc se mu to nedaří. Byly tam vážně někdy scény, kdy mi jsem vážně vyprsk smíchy, ale na druhou stranu to byla další blbovinka. Ale dalo se to. Například u záchodové scény po soutěží v papání párečků, to byl suprový nápad. Jinak celkově to nebylo po komediální stránce špatné, ale jinak klasický béčko, ale u kterého se alespoň zasmějete.(10.5.2011)

Podle mého názoru je komedie Seznamte se s Davem vcelku obstojná zábava, která určitě neurazí. Eddie Murphy by se od těch černošských slátanin měl odlepit a zase točit takhle zábavné komedie. To hodnocení si tady určitě nezaslouží, fakt není tak zlá na to jak vypadá. Je prostě taková, jak si ji představujete, jakmile si přečtete informace od ní, takže hlavně trošku dětská, ale snaží se brát hrozně vážně, jenže má v sobě pár opravdu vydařených vtípků, takže se spojením těhlech tří věcí dohromady dostává na pomyslný bod čehosi, na čem Eddie Murphy hodně dlouhou dobu nestál, stojí za docela povedenou komedií, která prostě neurazí.(17.2.2009)

Prekvapivo vcelku znesiteľná rodinná komédia- miestami trápna, miestami zábavná. Vďaka štedrému rozpočtu sa dočkáme aj niekoľkých slušných akčných scén, veľmi kvalitnej hudby Johna Debneyho, vydareného happyendu a ako tak prijateľného príbehu. Tých 90 minút ubehne naozaj rýchlo takže v konečnom dôsledku na nenáročné zabitie večera ideálna voľba. P.S.: Number 3 was really hot(10.8.2008)

• - Film se natáčel v Los Angeles a v Pasadeně v Kalifornii a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Zlaté maliny - nominace: nejhorší herec (E. Murphy), nejhorší filmový pár (E. Murphy v Eddiem Murphym). (Petr23)