Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  **

  Eddie se bohužel dostal do stadia, kdy jsou jeho filmy záruka celkem podprůměrné komedie. Tohle je pro děcka kolem 12 - 15 let. Takže taková kravinka. Přál bych mu, aby dostal dobrou roli a zase se dostal výš.(13.3.2010)

 • SeBig
  ****

  Velmi dobrá zábavná komedie pro celou rodinu a tot hodnocení si opravdu nezaslouží jen tak dál Eddie :-))(27.8.2010)

 • predators
  ***

  Naprosto čistý průstřel. Teda průměr. Je to teda dost ujeté, ale místy i dospělé. Jako komedii bych ji svěřil spíše těm menším, třeba takovým jako byl Dave. :-) Na začátku, kdy se seznamujeme s Davem, jde ještě o zábavu, ale postupem času už se jen dojíždí a Dave mele z posledního a to doslova:-) Škoda, protože pár dobrých hlášek E. Murphy vypustí...ale doporučit jej musím! Zajímavosti: Až budete u moře, dejte si doušek čisté mořské vody. Ano, bude slaná, ale nikdy nevíte, kdy se vrátí Číslo 2. / Konečně, teď už vím, jak se sklízí ze stolu. :-) 55%(4.3.2009)

 • tron
  **

  „Ale nie si blázon, že? Chlap, ktorý tu spal minule, tvrdil, že je z inej planéty.“ – „Z ktorej?“ Nápad dobrý, ale to je všetko. Nie je to zverstvo ako NORBIT. Je to len nuda s množstvom v lepšom prípade rozpačitých trikov (umelohmotný interiér lode beriem ako umelecký zámer, zadnú projekciu nie) a sériou nudných postáv. Zaujal ma len nežný šéf bezpečnosti a asi dvakrát som sa zasmial (záchod, bankovky a mince). Snímka pôsobí miestami, po stránke strihu, chaoticky (akoby niekto v opitosti scénu ustrihol niekoľko sekúnd pred vtipnou pointou) a logické kraviny ani riešiť nemienim (prečo má strúhadlo ceruziek v nose?). Miestami mi herci dokonca pripadali trápni.(28.5.2011)

 • hrona
  ****

  Eddie je konečně zpět, v klasické komediii s vtipem, bez žádných prostorově výrazných postaviček, prdících, či jinak šílených dialozích a scénách. Hodně zde využívá svých obličejových grimas, což je obravdu zábava. A celkový dojem? Oddechová rodinná podívaná u které se rozhodně nebudete nudit, bohužel také, která se neobejde bez klasické finální scény - polibek , velký potlesk od všech zúčastněných a pak si zajucháme. I přes tento otřepaný konec, vřele doporučuji(17.3.2009)

 • Eddie Murphy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace