Tím, že meteorit spadl do pokojíku malého kluka, musíme vzít v potaz, že se jedná o komedii zcela rodinného rázu, proto je třeba být poněkud shovívavý při kritice vtipnosti nebo snad dokonce hloubky děje a vůbec umírněnosti celého filmu. Nakonec ale stejně zjistíme, že tak pro malé děti úplně není (přeměna některých mimozemšťanů na pozemšťany - tedy homosexuály či metrosexuály, likvidace policejní stanice na terminátorský způsob apod.) Po odstranění předsudků ale zjistíme, že se u filmu dá docela dobře zabavit. Potěší zejména nápad (sice klasický, ale originálně pojatý) a s tím spojených několik mnoho gagů, které mě osobě docela slušně pobavily. Nutno ale poznamenat, že mě situace jako třeba kakání hot-dogů na veřejném WC docela slušně rozesmívaly vždycky. Eddie Murphyho jsem víceméně naposledy viděl v Policajtovi z Beverly Hills a po dlouhé době zjišťuji, že je to pořád stejná "držka". Film je naprosto pohodový mainstream, který bych se nebál doporučit na dlouhé nedělní odpoledne.(10.5.2012)

Když jsem na to koukal, tak manželka odešla do jiného pokoje, se slovy,na co to koukám a jestli jsem se náhodou nezbláznil /řekla to trochu jinak/. Ale podle mě je to celkem slušná komedie, Murphy a jeho grimasy mně občas i pobavily a číslo 3 /druhá zástupkyně kapitána/ taky nebyla špatná. Pokud u tohoto filmu nebudete moc přemýšlet ,tak se i můžete obstojně pobavit.(16.3.2009)

• BadoXXII

Eddieho posledné komédie sú dosť trápne. Trápna je aj táto, ale na počudovanie som sa párkrát dobre zasmial hlavne v prvej polovici a to film zachraňuje od úplného dna. Nie je to však nič moc. Podpriemer. 35%(22.8.2008)

• playboxguest

Ze začátku jsem si dokonce myslela, že Murphy bude po dlouhé době znovu při síle. To je hrozný co si kolikrát dovedete ze začátku o kdejakym filmu myslet....(10.9.2010)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +námět, občas zábavné, závěr -občas se vtip mine účinkem/// Celkem nenáročná, ale příjemná komedie se zajímavým sci-fi prvkem. Tento prvek by si zasloužil vážnější zpracování a díky svému ladění do komična není využit naplno, přesto se nejedná jen o další blbou komedii s Eddiem./// Celkem 68%///(25.5.2011)