Star Trek: Hluboký vesmír devět - Vyslanec (TV film)

Star Trek: Deep Space Nine - Emissary

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama

USA, 1993, 90 min

Úvodní film k tomuto seriálu. Velitel Sisko přebral velení vesmírné stanice Hluboký vesmír devět. Ta se vzpamatovává z Cardassijského útoku. A nedaleko od nich se objeví i černá díra, která jim také způsobí problémy. K mému potěšení se tam objevila i Enterprise v čele s Picardem. :)(24.10.2013)

Už celkem klasický startekovský pilot. Na rozhraní třech a čtyřech hvězd. Člověk si vždy k ekipě v novém ST seriálu musí najít cestu skrze více epizod. Zde však chybí příběh s větším spádem a váhou (například NG nebo hlavně VOYAGER!! - to byl pilot, panečku). Proto za tři hvězdy. Herci však vybraní a pasující skvěle (eng version).(6.11.2012)

Pilot mě bavil, další díly občas těžká chmurka a nuda... ke konci prý lepší, ale tam jsem se nikdy nedokoukal...(20.6.2010)

Nejslabší pilotní díl ze všech Trek seriálů...Ještě že to zachranuje Picard se svojí Enterprise:)(26.12.2007)

Tenhle příběh se hned od počátku jevil jako nejhorší a bylo tomu pravda. Scénář špatný, hudba průměr.(25.4.2011)