poster

Na území žen

 • USA

  In the Land of Women

 • SK název

  Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

 • korbitch22
  *****

  Tenhle film mě naprosto pohltil a strašně moc rozsekal.Jednak je to vynikající nenápadné drama,s výborným hereckým obsazením,Adam Brody luxusně hláškuje,Kristen jako lehce naivní ,bezohlená a nechápavá puberťačka hraje úžasně a největší perlou je samo sebou Meg Ryanová.Ona dodala filmu ten potřebný náboj,který tohle téma přesně potřebovalo.Navíc téma a snénář je skoro přes kopírák naší rodiny.Všechny situace se stali i nám,až skoro děsivě přesně.Ať je to srovnání s mojí mamkou a otcem,tak i sourozenecká dvojice jenž je teda v našem případě pohlaví mužského.Můj starší brácha to ještě neviděl,ale brzo by měl.Já teda hodně brečel a stalo se mi asi jednou v životě,že sem měl pocit,že podle mě někdo natočil film.Jak řikám,ta přesnost mě děsí ale dojímá zaroveň.Perfektní film ve všech směrech.(31.1.2011)

 • pakobylka
  ****

  Nezvykle poctivý a upřímný snímek - hřejivá, milá, mírně úsměvná a zároveň i mírně dramatická romance se zápletkou, která je prvoplánová a jednoduchá jenom na první pohled. Území žen je zkrátka končinou dosud neprobádanou, která má svá vlastní tajemství.(29.8.2010)

 • Andre3000
  ***

  Další zajímavá herecká trojice se tu sešla. Meg je pro mě normální herečka, filmy s ní nijak nevyhledávám. Adam to bylo docela překvapení pro mě, protože na takovýhle týpky nejsem moc stavěnej, ale překousnul sem to a on docela mile překvapil. No Kristen... :-) To je má vášen, filmy s ní si vychutnávám. Tady hrála dobře, ale nadprůměr z toho neudělal. Zajímavý, i když občas předvídatelný příběh.(27.9.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace