Na území žen

Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

• meave

Príbeh mladého Cartera, ktorý vnáša miestami až starecký náhľad do problémov malomestskej rodinky, by možno nebol vôbec zlý, keby sa ho niekto nerozhodol nadabovať. Asi by stále ostal klišoidný a nie celkom uveriteľný, ale istotne by bol pozerateľný. Meg Ryan mám stále rada aj s jej neverbálnym prejavom a ani ostatní to až tak nezbabrali. Ale ten dabing... odradil ma aj od originálu.(5.10.2011)

• rikitiki

Rozbředlé, nezáživné, ufňukané. /28. 8. 2010/(28.8.2010)

Adama mám furt zafixovaného z "teen-dospělácké" pitomosti O.C., takže se mi do toho moc nechtělo, Kirsten sice umí hrát, ale zatím mi přijde taková... stejná - ve všem, v čem jsem jí zatím viděl, za to Meg nám trochu zestárla a už hraje maminky odrostlejších dívek, ale vypadá to, že jí to sedí víc, než romantické pohádky. Je to celé trochu přitažené za vlasy s takovým tím oči-otevírajícím poselstvím, ale ve výsledku oddychovka, která neurazí. ~~~ Kdybych se řídil jen oficiálním textem distributora, v životě bych se filmu ani nedotkl. Ještě, že na oficiální bláboly moc nedám.(9.7.2011)

• jojinecko

Fádne, umelo sentimentálne, patetické, nudné, stupidné, plytké, otravné..."all american" film, aké fakt nemusím, bŕŕŕŕ!(20.1.2008)

• charlosina

Film, který se toho tolik snaží říct, ale vyznívá do prázdna... Pro mě velké zklamání. Očekávala jsem něco jiného, než "jen" těžkopádné dialogy a skřípající sentiment. Tvůrci nabídli příliš málo (a navíc plytkých) indicií k tomu, abych se mohla ponořit do děje či s některou z postav (byť jen na okamžik) soucítit. Škoda. Kristen Stewart mě na to nalákala, ale John Kasdan zklamal.(12.10.2009)