Na území žen

In the Land of Women

Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Drama v němž emoce fungují a chvílemi jsem to prožíval dosti intenzivně. Navíc Meg Ryan ve vážnější roli je bezvadná, než její věčně romanticko vysmáté postavy. I když ani zde k tomu věčnému vysmátí nemá zase tak daleko, aspoň z počátku. Kristen Stewart ještě předtím než zabředla do Stmívání působí docela neosobitě, jakoby nevěděla jak se k roli postavit, bylo to prazvláštní, ale dalo se to. A Adam Brody podle mě zahrál dost nesympaticky hlavní postavu, navíc český dabing mi k jeho postavě vůbec neseděl, originální hlas neznám, ae tohole bylo hodně zlé. Dostat takhle stařecký hlas k mladíkovi. Přes ty výtky musím říct, že jsem to hltal a líbilo se mi to i tak velmi. Je to takové minimalistické, nic není příliš nafouknuté, prostě taková dramatická momentka ze života několika lidí. 8/10(1.11.2012)

• rikitiki

Rozbředlé, nezáživné, ufňukané. /28. 8. 2010/(28.8.2010)

Další zajímavá herecká trojice se tu sešla. Meg je pro mě normální herečka, filmy s ní nijak nevyhledávám. Adam to bylo docela překvapení pro mě, protože na takovýhle týpky nejsem moc stavěnej, ale překousnul sem to a on docela mile překvapil. No Kristen... :-) To je má vášen, filmy s ní si vychutnávám. Tady hrála dobře, ale nadprůměr z toho neudělal. Zajímavý, i když občas předvídatelný příběh.(27.9.2010)

• maverick10

Odjel aby si zivot urovnal a dostal akorat vice prace a vice starosti a nakonci se tvaril jako jelimanek s velkym promin na cele! Falesna skromnost je mila, ale tady me vyslovene sere!(9.8.2011)

Trochu víc než obyčejná romantická komedie, která trochu naťukává rodiné vztahy (nejde o žádný psychologický těžkopádný film, vše je podáno odlehčeně). Sice ani tady nechybí stokrát otřepané a trochu laciné scény, ale oslovilo mě to - nevím čím, jen vím, že mám po zkouknutí dobrý pocit. Taky jsou moc rád, že tu Meg nebyla tak neskutečně zmalovaná jako o rok později v My Mom's New Boyfriend; tady vypadá zhruba tak, jak ji asi každý zná.(27.8.2008)