Na území žen

Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

• Anderton

Zase ma skoro dostali. Znova si mysleli, že keď dajú na konci nejakú dojákovú bombu, v tomto prípade INXS a Beautiful girl, tak uverím, že sa mi film páčil a že je lepší, ako v skutočnosti je. Lenže to by tam nesmeli byť scény typu chčije, žena stojí pred dverami a čaká, kedy chlap vyjde von, obíme ju a pobozká, alebo múdre reči smerované mladšej generácii spod periny na lôžku v nemocnici. Film na mňa pôsobil dojmom, akoby sa tvorcovia O.C. rozhodli natočiť niečo ako romantickú nezávislú drámu a zobrali si k tomu jednu hviezdu zo seriálu. Potenciál tu bol, možno mnohých divákov film dojme, u mňa to bohužiaľ nezafungovalo.(28.8.2014)

Rozpočet $10,5miliónaTržby USA $11,052,958Tržby Celosvetovo $17,562,071Tržby za predaj DVD v USA $9,454,932 //počet predaných kusov 588,949(14.8.2009)

• maverick10

Odjel aby si zivot urovnal a dostal akorat vice prace a vice starosti a nakonci se tvaril jako jelimanek s velkym promin na cele! Falesna skromnost je mila, ale tady me vyslovene sere!(9.8.2011)

Klasický príjemný filmík...Neurazí, nenudí. V takýchto príbehoch je dôležité aby herecké výkony "prebili" stokrát ohraný príbeh a tu sa to darí. Troška mi bolo smutno Meg Ryan, ktorá stratila to svoje milučké čaro z jej predchádzajúcich romantických komédií. Už na nej badať vek dosť evidentne. K hlavnému hrdinovi nemám absolútn žiadne námietky...(11.9.2007)

Adama mám furt zafixovaného z "teen-dospělácké" pitomosti O.C., takže se mi do toho moc nechtělo, Kirsten sice umí hrát, ale zatím mi přijde taková... stejná - ve všem, v čem jsem jí zatím viděl, za to Meg nám trochu zestárla a už hraje maminky odrostlejších dívek, ale vypadá to, že jí to sedí víc, než romantické pohádky. Je to celé trochu přitažené za vlasy s takovým tím oči-otevírajícím poselstvím, ale ve výsledku oddychovka, která neurazí. ~~~ Kdybych se řídil jen oficiálním textem distributora, v životě bych se filmu ani nedotkl. Ještě, že na oficiální bláboly moc nedám.(9.7.2011)