poster

Na území žen

 • USA

  In the Land of Women

 • Slovensko

  Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

 • IQ Tiqe
  ***

  Trochu víc než obyčejná romantická komedie, která trochu naťukává rodiné vztahy (nejde o žádný psychologický těžkopádný film, vše je podáno odlehčeně). Sice ani tady nechybí stokrát otřepané a trochu laciné scény, ale oslovilo mě to - nevím čím, jen vím, že mám po zkouknutí dobrý pocit. Taky jsou moc rád, že tu Meg nebyla tak neskutečně zmalovaná jako o rok později v My Mom's New Boyfriend; tady vypadá zhruba tak, jak ji asi každý zná.(27.8.2008)

 • Sobis87
  ***

  Trochu se stydím za to, jak snadno mě tento vpravdě jednoduchý a prvoplánově napsaný cajdák získal na svou stranu, přičemž velkou zásluhu na tom mají kvalitní herci v čele s nadějným Adamem Brodym, fajn soundtrack a celková atmosféra. Tentokrát jsem se přes slabší scénář tomu sentimentu úplně neubránil. 60%(21.1.2010)

 • rt12
  ***

  Je to profesionálně odvedená práce, je z toho cítit tak, až je to chladné, místy hluché a prázdné. Úplně se vytratilo kouzlo, teplo, poetičnost, poselství pro které se na filmy tohoto typu díváme.(24.9.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace