poster

Na území žen

 • USA

  In the Land of Women

 • Slovensko

  Územie žien

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Nenápadný ale slušný film o zmateném mladíkovi, který se vydává na návětěvu své babičky u které nachází dočasné útočiště a milostné zmatky mezi sousedkou a její mladou dcerou. Film stojí převážně na hercích, kteří utáhnou i veskrze průměrnou režii.(1.2.2011)

 • Roman.Ticka
  ****

  Tak Peggy Sue se nám vdává až zítra, u toho rozhodně nebudu, neb jedu zkoumat smog do Ostravy. Nezbylo než šáhnout do příbuzenské pomalu tlející čórky a ejhle, co na mě nakonec skrz DVD techniku problikalo...příjemné civilní herectví všech žen a jediného asi i posledního "pravého" chlapa, který už došel, jak s oblibou občas vtipkuju, nejspíš na okamžik slezl z plakátu. Dcerky se mi líbily obě, malá vtipná treperenda, velká krásně rozervaná a Meg konečně vypadla ze šablonky "potrhlé štístko". K tomu pěkné scenérie, běžné dialogy, obyčejné starosti a bábinka, která celé jejich pachtění hezky shrnula do několika (pře)zralých vět: "Carter, je mi 133 let. Celý život se tomu snažím přijít na kloub. A co bys řekl? Pořád nic."(24.11.2011)

 • lopata555
  ***

  Nakoniec to nesklamalo, ale začiatok bol slabý no postupne sa to pekne rozbehlo, niektorí ľudia prídu do nášho života len iba na chvíľu ale to že pri nás boli je nesmierne dôležité ...(20.6.2013)

 • pakobylka
  ****

  Nezvykle poctivý a upřímný snímek - hřejivá, milá, mírně úsměvná a zároveň i mírně dramatická romance se zápletkou, která je prvoplánová a jednoduchá jenom na první pohled. Území žen je zkrátka končinou dosud neprobádanou, která má svá vlastní tajemství.(29.8.2010)

 • Matrinx
  ***

  Kdyby to nemělo Kristen Stewart, byl by to ničím zvláštní stupidní propadák...(21.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace