poster

Svatba (festivalový název)

 • Polsko

  Wesele

 • anglický

  Wedding, The

Komedie / Drama

Polsko, 2004, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $700,000(10.9.2010)

 • Bebacek
  ****

  Pravá buranská svatba čítající pokrytecký obřad v kostele, z hektolitrů pochybného laciného chlastu zpité svatebčany ujíždějící na té nejubožejší, ale tak typické svatební zábavě, hašteření o pozemky, ucpaný záchod, přehlídku bizarních postaviček a klasické ožralecké vyznání lásky "Jen ty jediný mi rozumíš" nechápajícímu psovi. Nejen to zaručuje luxusní pobavení nad lidskou blbostí, kterou člověk tak dobře zná ze svého okolí. Palec nahoru a těším se na Dom zly.(29.6.2010)

 • pabulator
  *****

  Kurva tož to byla aspoň pořádná veselka v polském balíkově.Chlast teče proudem,svatebním darem nabušená audina k tomu všemu nevěsta jak lusk.Ptáte se tak co se může posrat? V takovém případě odpovívám jednoduše, naprosto všecko včetně svatebčanů .Inu každé juchání něco stojí a otec něvěsty musí vypláznout pořádný balík aby dal věci dopořádku.Není divu,že ke konci už je taky značně najebaný a unavený a to nemluvě o újmě na těle i na duši, takže se není čemu divit když všeobecné veselí zakončí slovy: Běžte už všeci do piče svatba skončila!!!(25.2.2014)

 • ghatos
  ***

  Polsko absurdní a přitom zcela realistické. Znám polskou mentalitu, takže mohu prohlásit, že je to pravda. 60%. PS: Ty písničky, to byl totální náhul :) .(10.7.2012)

 • bjjoba
  *****

  Tento remake Wajdowého – WESELA z roku 1973 ma zaujal výborným zasadením do súčasného obdobia s problematikou peňazí, medziľudských vzťahov ako aj svadobným veselením. Výborne tu pôsobia aj vtipné gagy s mrtvym dedom a iné. Výborný herecký výkon tu podal poľský herec p. Dziedzel ako aj mladý Stuhr. - http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1212800(27.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace