Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  odpad!

  Fascinuje mě, jak dokážou současné české filmy zaníceně popisovat opravdové lidi, jak umí vytvořit opravdové životní situace a jak jsou jejich tvůrci natolik vnímaví ke svému okolí, že i ty občasné vtipné momenty umí natočit s opravdovou humornou noblesou. A nebo taky: Tragická směska všeho špatného, co si lze na filmu představit, u níž vám bude stydno nejenom za profesionální kameru, zvuk a střih, ale vzhledem k tématu, přehnanému product placementu a vidině rozfofrované státní dotace, i za český film jako takový.(29.12.2007)

 • Jenda
  **

  Ne, že by tenhle film byl uplně nudný, jen je tak jakoby šedivý a pořád stejný...puberťácký. Holt leden 2006 byl pro český film v kinech apokalyptický. Jedna větší blbost než druhá(3.9.2006)

 • Pishin
  odpad!

  Naprosto dementní(8.1.2008)

 • Hakha
  odpad!

  Kriste, to snad není možný jak češi mohou natočit takovou ubohost. Tohle je jeden z těch filmů, který mě dokáže vážně zničit náladu a pokaždé nevěříte svým očím ani uším. Absolutně o ničem, nevýrazné postavy, mizerné dialogy a jako žánr komedie ani náhodou(uvedu například scénku s mobilem, jež byla naprosto trapná a ještě k tomu mizerně a násilně podaná…). A navíc, aby toho nebylo málo, tak na některých místech ani kameraman nedokázal zaostřit, a to už je u takového odpadu vážně ubohost. Na film jsem se podíval hlavně kvůli doporučení svého kamaráda, který říkal, že je tento film dobrý, ale po zhlédnutí se ptám v čem? Zbytečný film a opravdu never more....(4.9.2007)

 • igi B.
  *

  Scénky z chlapeckého života. Hm. Tváří se to sice jako nějaký >nezávisláček< , ale je to prolezlé sponzory a skrytou reklamou. Ukecané pitvoření zvláště starších protagonistů v rolích jakýchsi figurek téhle nesourodé křeče skeče zbytečně kazí i poslední zbytky jisté vtipnosti a zůstává již jen pachuť z pocitu další zcela promarněné šance na téma >nový mladý český film< . - - - P.S. Co jsem ovšem vůbec nepochopil je, že tahle formou i obsahem vpodstatě krotká teenagerská komedie se v televizní projekci nakonec uvádí s hvězdičkou, čili jakože mládeži nepřístojná! (?)... ;-)(30.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace