• ivishka

Ano je to stupidní, předvídatelné, nekvalitní, herecky - kromě skvělého Kryštofa Hádka - neúnosné a hlavně nesedí postsynchrony. Už je to asi po 4té co jsem si tento film pustila - shoda okolností kdy to dávali v televizi apod. no a dnes naposledy. Vlastně snad :D. Skutečně mě pobavila scéna kde Kryštof Hádek sedí ve vaně opilý a mluví tím héliovým hláskem :D.(27.1.2013)

• dzej dzej

Kryštof Hádek naštěstí umí hrát - jinak by tento "formálně novátorský obrazový experiment" skončil na úplném dně...(30.7.2006)

• Hrabka

Hrozná hovadina. Ten Hádek je úplně "out". Tohle je prostě typicý odpadový film, ani nevím proč dávám jednu hvězdu. Snad za tu odvahu a za celkem různorodé herecké obsazení. 15%(30.12.2007)

• Tosim

Já nevím...pokud člověk po polovině "děje" obyčejné teenagerské blbinky přemýšlí, o čem tato vlastně je, určitě bude něco špatně. Poslepované epizodky bez point, které okamžitě padají od sebe, nefuknkční humor (snad s výjímkou Petra Čtvrtníčka a cameo role Jirky Bartošky), tragický Foret. Povedená hudba a celkem příjemný Kryštof Hádek (který ale stejně od dob Tmavomodrého světa hodně klesnul) to už nezachrání. Jestli je tohle odpověď produkčního týmu Pavla Melounka na Rafťáky, tak mu musím vzkázat, že se těžce nepovedla. České filmy první půle roku 2006 jsou vážně potrat. A pozor! Za pár dní se chystám shlédnout Panic je nanic. Už teď se celý třesu.(29.9.2006)

• swamp

Myslím, že jsou i horší teen-filmy, než Experti. Kryštof Hádek nepatří k nejhorším a celkovou úroveň navyšuje svým několikaminutovým výstupem Petr Čtvrtníček a trefným cameem Jiří Bartoška. Onu úroveň však drží při zemi Michael Foret a další. A všimli jste si, že film nemá prakticky žádný děj? Vlastně ani nešlo co zkazit.. ;)(16.8.2007)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)