Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  *

  "Jo, chodila o rok vejš !! Luxusní šatičky, mozeček kozičky !!" ;) Pokud se opravdu podobnými (s)hity baví mladý divák, jemuž jsou Experti dle distributora určeni, pak jsem neskutečně vděčný, že už jsem tak starý !! ;)(24.8.2013)

 • WANDRWALL
  *

  Ti, co by se na to jako dívat měli, tak se nedívají, a ti co by neměli, tak se dívají. První skupinu to nezajímá, druhou ano, ti druzí, co o této problematice nemají ani páru, tak si mohou snít.(10.4.2011)

 • swamp
  **

  Myslím, že jsou i horší teen-filmy, než Experti. Kryštof Hádek nepatří k nejhorším a celkovou úroveň navyšuje svým několikaminutovým výstupem Petr Čtvrtníček a trefným cameem Jiří Bartoška. Onu úroveň však drží při zemi Michael Foret a další. A všimli jste si, že film nemá prakticky žádný děj? Vlastně ani nešlo co zkazit.. ;)(16.8.2007)

 • ripo
  odpad!

  Môžem zodpovedne prehlásiť, že tento počin, bol horší ako Troškove výblitky ... Dej bez ladu a skladu, strih katastrofálny a na dôvažok - nazvať tento film komédiou bol asi ten najväčší omyl ...(23.6.2007)

 • Smok
  *

  Čistá esencia filmárskej demencie a vykrádačka snáď stovky svojich úspešnejších teen filmových bratov. Jedna za záblesky humoru kdesi v diaľke.(3.6.2009)

 • - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace