• AngelAngie

U téměř všech i těch sebetupějších "teen" komedií si vždy najdu něco, kvůli čemu dám alespoň 1*, třeba hudba, hezké ženy, přitažlivý muži, nějakej ten vtip či dobrý záběr .. ale u tohodle se nemůžu ani slitovat, to je tak otřesný NEfilm, že se mi zvedá žaludek už jen z toho plakátu!!!(30.12.2006)

• igi B.

Scénky z chlapeckého života. Hm. Tváří se to sice jako nějaký >nezávisláček< , ale je to prolezlé sponzory a skrytou reklamou. Ukecané pitvoření zvláště starších protagonistů v rolích jakýchsi figurek téhle nesourodé křeče skeče zbytečně kazí i poslední zbytky jisté vtipnosti a zůstává již jen pachuť z pocitu další zcela promarněné šance na téma >nový mladý český film< . - - - P.S. Co jsem ovšem vůbec nepochopil je, že tahle formou i obsahem vpodstatě krotká teenagerská komedie se v televizní projekci nakonec uvádí s hvězdičkou, čili jakože mládeži nepřístojná! (?)... ;-)(30.12.2007)

• Enšpígl

Skvělých 30 sekund za scénu z Jirkou Bartoškou. Doufám, že Kryštof Hádek si s těma holkama užil pořádný sex i mimo natačení, protože jinak by natočení tohohle filmu nemělo žádný smysl.(24.12.2006)

No zas tak hrozné to nebylo, viděl jsem daleko horší Český filmy. Pravdou však zůstává že druhá půlka tohohle filmu je úplně zabitá. Překvapily mě herci, kteří ač sice nehrály moc přesvědčivě tak mě bavily. Hádek je sympaťák a Čtvrtníček je k popukání(a čumí rád na porno). Nicméně je škoda že první půle mě párkrát rozesmála a ta druhá děsně uspávala. Ale na Český poměry je to dobrý.(24.4.2011)

• Ony

vzpomínky na říčanské kino + plakátová scéna + hudba, kterou už si sice nepamatuju, ale prý se mi líbila(10.3.2006)