Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kamca_
  **

  No myslela sem si, že to bude lepší, ale jinak celkově to docela šlo. Chvílema to byla i sranda :)(20.10.2006)

 • ivishka
  **

  Ano je to stupidní, předvídatelné, nekvalitní, herecky - kromě skvělého Kryštofa Hádka - neúnosné a hlavně nesedí postsynchrony. Už je to asi po 4té co jsem si tento film pustila - shoda okolností kdy to dávali v televizi apod. no a dnes naposledy. Vlastně snad :D. Skutečně mě pobavila scéna kde Kryštof Hádek sedí ve vaně opilý a mluví tím héliovým hláskem :D.(27.1.2013)

 • dzej dzej
  *

  Kryštof Hádek naštěstí umí hrát - jinak by tento "formálně novátorský obrazový experiment" skončil na úplném dně...(30.7.2006)

 • ripo
  odpad!

  Môžem zodpovedne prehlásiť, že tento počin, bol horší ako Troškove výblitky ... Dej bez ladu a skladu, strih katastrofálny a na dôvažok - nazvať tento film komédiou bol asi ten najväčší omyl ...(23.6.2007)

 • Nin
  **

  Film dost o ničem. Ale mile překvapí kamera, někoho určitě hudba, Petr Čtvrtníček v pár scénách a že v hlavní roli není Michael Foret, jak jsem se domníval z propagace, ale slušný herec Kryštof Hádek. Foret se jako naprosto zbytečná postava objeví tuším cca ve třech scénách, což se dá přežít. Celkově první polovina je poměrně zábavná, pak už se film jen tak plazí do finále, kde nic zajímavýho (natož vtipnýho) není. (3/10)(26.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace