• Marigold

Někdy se sám sebe ptám, zda by někteří čeští scénáristé měli onanovat více, nebo méně...(6.1.2009)

ČT2 HD - Nebylo to tak tragické. 26% a 246. misto mezi nejhoršími filmy je dle mého příliš kruté. 55%(30.8.2014)

• kOCOUR

Hodně příjemný Hádek ve filmu, který si hraje na to, o čem že všem to nevypráví, ve skutečnosti je však prostý jako bulharská striptérka. Každopádně, celkem příjemně se na to kouká, občas vystčí růžky pan humor a trapných momentů je rozhodně méně než ve většině českých filmů posledních třech let. Nepřemýšlet a možná se jako já vyšplháte i na těch 50%.(3.2.2006)

• bassator

41st KVIFF 2006 - CZECH FILMS 2005-2006 - České filmy 2005-2006 - 20%(21.1.2009)

Nechápu. Asi máte raději ubožárny typu Snowborďáci, Rafťáci či Rock Podvraťáků...(24.7.2008)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)