Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  odpad!

  Kriste, to snad není možný jak češi mohou natočit takovou ubohost. Tohle je jeden z těch filmů, který mě dokáže vážně zničit náladu a pokaždé nevěříte svým očím ani uším. Absolutně o ničem, nevýrazné postavy, mizerné dialogy a jako žánr komedie ani náhodou(uvedu například scénku s mobilem, jež byla naprosto trapná a ještě k tomu mizerně a násilně podaná…). A navíc, aby toho nebylo málo, tak na některých místech ani kameraman nedokázal zaostřit, a to už je u takového odpadu vážně ubohost. Na film jsem se podíval hlavně kvůli doporučení svého kamaráda, který říkal, že je tento film dobrý, ale po zhlédnutí se ptám v čem? Zbytečný film a opravdu never more....(4.9.2007)

 • MáŠa
  **

  Přemýšlím, o čem že by to vlastně mělo být. Je tu několik povedenějších scének, kde se člověk zasměje, ale dohromady nejdou moc do sebe. Je to jen takový slepenec o ničem. Jako divák sem ztrácel přehled o čase a o tom, o co vlastně hlavnímu hrdinovi jde.(11.11.2009)

 • hirnlego
  *

  Když jsem u nás v Illusionu při slavnostní premiéře dávala kabáty na věšáky, užírala z rautu, pokukovala po Hádkovi a říkala si, copak to zas bude za pěknou kravinu, ještě jsem netušila, jaká že übersračka to vlastně doopravdy je - bohužel, teď už to nejen tuším. Kóma, vole.(29.12.2007)

 • Pishin
  odpad!

  Naprosto dementní(8.1.2008)

 • codeas
  *

  * (hvězdïčku) dávám jako varování českým filmařům.. Plno český filmů, z let minulých, nebylo nejlepších, často na csfd hodnocených jako špatný, ale oproti tomuto je každý výborny.... Děj (pokud se to tak dá nazvat) je téměř nulový a je o ničem. Herecké výkonny nulové, všichni hráli tak jako by kameru viděli poprvé - to se týká hlavně hlavních protagonistů. Pouze ustřední písnička filmu je jediné co si v hlavě uchováte..(15.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace