poster

Pusinky

 • anglický

  Dolls

Komedie / Drama / Road movie

Česko, 2007, 99 min

 • Mahalik
  ****

  Říká se: O kom se mluvívá- nedaleko bývá! Karin Babinská promluvila a svým názorem vyvolala v zaprděné české kinematografii rozruch. Ať už v dobrém nebo špatném slova smyslu. Nebála se a právě proto si zasluhuje obdiv. Její vyprávění není plynulé, je roztřesené, chaotické, jako životy tří holek po maturitě, které dostanou od jednoho prázdninového výletu za penězi tu nejvyšší lekci. Obrovskou výhodou Pusinek je to, že se vám po konci filmu nebudou zas až tak líbit. Normální film bla bla napadá vás- druhý den o nich přemýšlíte zas a znova, chcete to pochopit. Vědět o nich všechno až se všechno to vaše přemýšlivé mučení dostane do úrovně nadpozemského krásna, který je fakt bombastický. Dlouho jsem zvažoval, přeci jen nějaká ta překotnost působí rušivě, ale už jen ten herecký výkon Sandry Novákové, která pro mě byla v Ordinaci neskutečným semínkem zla, si zaslouží tu pátou*. Její herecký pokrok je neuvěřitelný! Poesáku!(12.9.2008)

 • viperblade
  ***

  Hrálo si to na komedii, drama a přemítalo o sexuální orientaci jedné z aktérek. Naštěstí holky tam byly hezký... :-)(1.10.2007)

 • Gilmour93
  **

  Tápající lesbička, svlékací coura a nasávající tuča on the road.. Hluboce se tvářící generační výpověď na hodinu a půl, kde muži jsou s výjimkou bratra Išky tupé karikatury a dívky ukazováním obnažených bradavek na každém rohu vrávorají na prahu dospělosti. Kdo chce kam, pomozme mu tam..(19.1.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Plachou Išku (Marie Doležalová) měla původně ztvárnit Kristýna Boková-Lišková. Podle režisérky Babinské jí však změnilo mateřství (porodila syna herci Pavlu Liškovi) a druhým konkurzem již neprošla. (Olík)

 • - Postava, kterou hraje Sandra Nováková, je ve filmu přesně o sedm let mladší než ve skutečnosti. Sandra se narodila 15.4.1982 a Karolína se podle cestovního pasu narodila 15.4.1989. (Kulmon)

 • - Diskotéka byla filmována v Mostě v Manhatanu, dřívější Jaltě. V Mostě se filmovaly také scény z nádraží. Dále natáčení probíhalo v Žatci a u Nechanické přehrady. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace