poster

Doba ledová 2: Obleva

 • USA

  Ice Age: The Meltdown

 • Slovensko

  Doba ľadová 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  *

  Nuda, strašná blbost oproti jedničce ..(21.5.2009)

 • Anthony
  ***

  Rozhodně slabší než jednička. Hlavním záporem je takřka nulový děj, zvířata prostě jen kamsi putují. O děj při tomto typu filmu ovšem tak moc nejde, hlavní jsou různé vtípky a nápady, kterých byla jednička plná. Nápady tady ale jedničku zhusta jen kopírují a vtipy jsou spíše jen pokusy o vtip. Neselhávající je ovšem opět veverka, jejíž příhody jsou to nejlepší, co film nabízí. Oproti tomu většina "vtipných" scén s mamuticí a jejími dvěma malými "bratry" mi přišla nezajímavá, nudná a chvílema až vyloženě trapná. Ale i hlavní trojice už není tak zajímavá jako v prvním díle, kdy jsme se s jejich charaktery teprve seznamovali. Aspoň, že vše vynahradí nádherné nebeské finále :))(30.4.2006)

 • genetique
  *****

  Odteraz pozeram uz len animáky! ;) Tak toto sa naozaj podarilo, skvelá grafika (ale veď Pixar iné ani nevi)e. Najlepšia bola mamutica, ani zmagorená veverička opäť nesklamala a ja som sa smial od začiatku až do konca. Putovanie bolo plné haluzných scén a scenáristi vytvorili strašne funky zostavu, ktorá sa perfektne dopĺňala, takže čo povedať, teším sa na trojku! 95%.(13.4.2006)

 • Ainy
  *****

  Zábava pro celou rodinu :-) Veverka je prostě úžasná jako vždycky ;-)(22.8.2011)

 • EdaS
  ***

  U jedničky tvůrcům ještě prošlo, že jejich film byl jen sledem scének, u dvojky už ne. Veverka je jednoznačně nejzábavnější, s ostatními už je to trochu horší. I při tak krátké stopáži jsem se místy nudil. Pokud by měl být další díl, přimlouvám se za PŘÍBĚH!(25.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace