Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  *

  Narozdíl od Mádla Kotek neumí hrát. A tak to Mádl nezachrání. A nezachrání to ani Martin Písařík. Hodnocení mírně zvedá pouze P R E P A R Á T O R(22.10.2011)

 • Superpero
  ***

  Jsou horší věci na světě, než tohle. A Pavel Rímský byl fakt dobrej killer.(25.5.2010)

 • Smok
  odpad!

  Naozaj "rockerská" komédia.(29.4.2008)

 • Skejpr
  ****

  Já osobně jsem velmi milě překvapen. Humor, nejenomže je opravdu vtipný (a místy obzvlášť), ale je dokonce i černý (a místy obzvlášť). Rozhodně jsem se velmi bavil a můj úmysl dát 3 hvězdičky definitivně zvrátli Zfetovaný Mádl alias Motorový krtek. Pičovole!(8.12.2006)

 • imf
  **

  Aura komerčního spasitele české filmové scény se hlasitě trhá na kusy. Karel Janák odkormidloval z vyhřátého žánru teenagerských komedií, pokusil se o něco komplexnějšího a selhal na všech frontách. Mizerný a místy až naivní scénář, unylá stylizace, která často spadne do sebeparodie, to všechno jsou důkazy toho, že český Podfu(c)k je pouhým zbožným přáním. A pokud ho někdo někdy naplní, rozhodně to nebude Janák. Na to mu chybí odvaha experimentovat, režisérský talent na akčnější scény a především asi tak miliarda scenáristických buněk. Nic proti Snowboarďákům a Rafťákům, je to velmi stravitelný žánrový průměr, který české scéně rozhodně prospěl. Ro(c)k podvraťáků je ale krokem zpět a návratem do zástupu nevýrazných titulů, po kterých pár kilometrů za Cínovcem něštěkne ani pes. (50%)(26.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace