Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  *****

  Trošku se divím tomu, jak špatně dopadl film na CSFD. Proč? Nejlepší výtvor Janáka s Kotkem a Mádlem. Už žádný stříkání a štěrbiny, ale příběh z drsnějšího prostředí, který je plný skvělých hlášek, akce a dějových zvratů. Povedla se i kamera v temnějším stylu. Čert vem okatý playback. Hudba je skvělá, postavy originální, třeba Chřestýš je velice povedený týpek. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.(27.8.2009)

 • LiVentura
  odpad!

  Tomuto novému fenoménu českého filmu "mádlkotkoviny" nejsem nakloněn a asi nikdy ani nebudu, s klidným srdcem. :-((15.11.2009)

 • Superpero
  ***

  Jsou horší věci na světě, než tohle. A Pavel Rímský byl fakt dobrej killer.(25.5.2010)

 • T2
  **

  Rozpočet CZK-miliónovTržby Celosvetovo $1,032,261(Česko a Slovensko)║ Toto už zbytočne prehnali chlapci a raz musela skončiť úspešná spolupráca nejakým prestrielom. Nuž moc prekombinovali príbeh zbytočnostiam skopírovanými z klasických nahánačiek za ničím podstatným a potom vznikajú nevýrazné zápletky ako nám to ponúka tento film a miestamy to vypadá až moc trápne hlavne počiny Madla, ten pôsobí až nehorázne amatérsky aj vďaka na silu písaného scenara na jeho postavu. /videl v kine: 40%/(18.1.2008)

 • Gilmour93
  *

  To byl pokus o český Snatch? Vždyť Don Juan de Mádl a spol. nepřevýšili ani jiné psí únosce Tofiho s Vaculíkem.. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání již jistě listuje v sazebníku penalizací za vulgarismy před desátou večerní, protože frontman s dredama Kotek a jeho hoši z kapely Voříšci se titulovali pohlavními orgány až příliš často a ironií zůstává, že naprosto samoúčelně. Tudy cesta nevede kucí.. Těch pár dobrých nápadů spolehlivě pohřbí negativa, které tu již vyjmenoval Reiniš a já po zvládnutém trojboji snowboarding, rafting a glorifikace mládežnické zločinnosti začínám být rád, že mám pubertu za sebou a nejsem nucen pohybovat se ve společnosti, která snímky podobného ražení vyhledává. Janáku, vinen svých všech vin, dál jen kupíš zločin na zločin. Běž raději prcat roštěnky a nezapomeň před tím čeknout pižmo..(24.8.2009)

 • - Poté, co veterinář prohlédne Johna, dá si stetoskop okolo krku. O chvíli později máš však stetoskop opět v uších. (Skarface)

 • - Šárka (Kristýna Nováková) na začátku filmu jezdí žlutým autem, které v průběhu filmu exploduje. Přesto však poté není schopna natankovat dodávku podvraťáků. (Apolskis)

 • - Michal Beran a Kristýna Nováková-Fuitová si spolu zahráli již jednou, a to v roce 1999 v úspěšném českém filmu Pelíšky (1999). Michal Beran hrál chlapce, rovněž Michala, který byl do role Kristýny Novákové-Fuitové, Jindřišky, nešťastně zamilován. (Terez_Vv)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace