• WANDRWALL

Mládež chce vzory, a tak toho dospělí zneužívají a dávají jim takové, jaké si prý mládež zaslouží.(20.4.2011)

• 666teen

Trapas. Tihle hošani jsou stejní rockeři jako já eskymák. Nechápu jak někoho vůbec napadlo ve spojitosti s tímhle filmem zmiňovat Guye Ritchieho.(3.3.2007)

• mysicka

vojta kotek v podivném účesu.. jediná věc, kterou si v souvislosti s tímto filmem pamatuju.. a to jsem to viděla zhruba před týdnem..:((31.8.2009)

Další snímek z letošní řádky, ehm, tedy, pořádně dlouhé a šedivé ŘADY... Ta zápletka s čoklem je dost natahovaná, i když hlavně Mádl se snaží...je taky z herců nejlepší. Nejvíc komických momentů má ale paradoxně na svědomí postava starosty v podání Jana Hrušínského, na němž je opravdu VIDĚT, že si natáčení užíval. Kdyby tam on nebyl, nevím, nevím...(5.1.2007)

• Niktorius

Janákovi už může pomoct jen jedinej týpek - preparátor. Pičovole.(15.3.2008)

• - Poté, co veterinář prohlédne Johna, dá si stetoskop okolo krku. O chvíli později máš však stetoskop opět v uších. (Skarface)

• - Ve scéně, kdy Radek (Martin Písařík) vstává, hraje Evropa 2 Ranní show. Ta však začíná v 6 hodin, nikoliv v 5, kdy Radek vstal. (Skarface)

• - K filmu vznikla i stejnojmenná počítačová hra a knížka. (HappySmile)