• AngelAngie

Kokainová scéna je má oblíbená...(20.5.2008)

Překvapivě nenásilné a příjemně koukatelné. Na rozdíl od takových Rafťáků se nemusím červenat při okatém product placementu, jen ta Mádlova neodolatelnost zase působí (a to proti němu vůbec nic nemám) jako sci-fi. Stejně tak Kotkův pseudodrsný komentář otírající se v každé druhé větě o "jointy a masakr" ničí jakýkoli trvalejší humor. Ale protože jde o snaživou poctu Ritchiemu a spol., musím uznat, že nějaká, jakkoli občas silně nešikovná, invence se dostavila. Za to mračící se třetí hvězda.(27.2.2007)

• Phobia

Přiznávám, viděla jsem jen kousek, než jsem usoudila, že sledovat dál by bylo trestuhodné mrhání časem. Nevím, co bych na tuhle... tohle... tenhle... výplod říkala, být ve věku cílové skupiny (cca 14-16 let?), ale jako starší model můžu hodnotit jedině vulgárními výrazy, tak radši neřeknu nic. Hvězdičku tradičně ponechávám na vrub možnosti, že třeba úplně všechno nebylo až tolik ubohé, jako spatřený seg(rc)ment filmu. 0 - 29%(25.5.2010)

• Xmilden

Janák nápadů zbavený. S tímhle materiálem se přitom daly dělat docela zajímavé bejkárny. Klukům to ovšem tentokrát moc nesedlo a Mádl třeba není vidět vůbec. Minimum vtípků se povedlo, například Preparátor není vůbec špatnej a celkově vtípky kolem vycpaného psa zachraňují čest komediální rovině. Jinak ovšem 40% bída.(13.4.2015)

Musím přiznat, že jsem byl příjemně překvapen! Je to zábavný film, který je na českou tvorbu originální, jinak jde ovšem o naprostou kopii Ritchieho gangsterek! Je to hezky natočeno a vyskytuje se i několik hlasitě vtipných vtipů! A mírnější úsměv jsem měl na ksichte pořád! Hlavní čtveřice je celkem příjemná, největší prostor, nejzajímavější postavu a i nejlepší výkon má Mádl, který je podle mě uplně jinde, než většina českých současných mladých herců a všude, kde jsem ho zatím viděl působil skutečně uvolněně a uvěřitelně! Podle mě má slušnej talent i budoucnost! A některé další vedlejší postavy jsou taky velmi příjemně šťavnaté, například ochlastaný starosta a velká zhulená máma Škorpión! 7/10(14.10.2007)