Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šakal
  *

  neskutečná slátanina, člověk těžko uvěří, na co všechno se dají v této době sehnat peníze! 1* uděluji sobě, za to, že jsem se nějakým zázrakem dožil konce snímku a za imitaci psa :o)(30.3.2009)

 • Houdini
  **

  Český Lev 1 nominace: Střih(15.2.2007)

 • Reiniš
  ***

  Docela svižná cool podívaná a rozhodně o stupeň lepší jak předešlí snowboarď-rafť-áci. A kdyby ty kluci pořád někam neutíkali, trapně neunášeli psa, trousily míň nevěrohodných hlášek, Mádl pořád neklátil všechny sukně a nehrál v tom Kotek mohlo to být ještě lepší.(3.5.2008)

 • choze
  **

  Už RAFŤÁCI povážlivě balancovali na hranici trapnosti a nudy, ale pěkný holky, dobrý soundtrack a nějaká ta vtipná scénka to zachránily. Tady není vtipného nic a soundtrack je, nato že je to o hudební skupině, paradoxně ze všech soudtracků Janákových filmů nejslabší. Neoriginální námět je bolestně a nenápaditě natahovaný, opět tu nepotkáme jedinou postavu z masa a kostí, jen samé víceméně trapné figurky a celé je to nepříjemně sterilní. Máti se u toho bavila podstatně líp než já.(12.3.2007)

 • Fingon
  ***

  První polovina (tak do chvíle, než se do akce dostane "Terminátor" (mě to spíš připomnělo Živý terč), je to naprosto strašné. Pak jsem se i smál...(5.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace