Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::Překvapení. :::::::::::::::::::::::(13.1.2008)

 • Jacinda
  *

  Narozdíl od Mádla Kotek neumí hrát. A tak to Mádl nezachrání. A nezachrání to ani Martin Písařík. Hodnocení mírně zvedá pouze P R E P A R Á T O R(22.10.2011)

 • Xmilden
  **

  Janák nápadů zbavený. S tímhle materiálem se přitom daly dělat docela zajímavé bejkárny. Klukům to ovšem tentokrát moc nesedlo a Mádl třeba není vidět vůbec. Minimum vtípků se povedlo, například Preparátor není vůbec špatnej a celkově vtípky kolem vycpaného psa zachraňují čest komediální rovině. Jinak ovšem 40% bída.(13.4.2015)

 • AngelAngie
  **

  Kokainová scéna je má oblíbená...(20.5.2008)

 • Tosim
  ***

  Další snímek z letošní řádky, ehm, tedy, pořádně dlouhé a šedivé ŘADY... Ta zápletka s čoklem je dost natahovaná, i když hlavně Mádl se snaží...je taky z herců nejlepší. Nejvíc komických momentů má ale paradoxně na svědomí postava starosty v podání Jana Hrušínského, na němž je opravdu VIDĚT, že si natáčení užíval. Kdyby tam on nebyl, nevím, nevím...(5.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace