poster

Saw 2

 • USA

  Saw II

 • Kanada

  Saw II

 • Slovensko

  Saw 2

 • Slovensko

  Hra o prežitie 2

 • Velká Británie

  Saw II

Horor / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA / Kanada, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Scénář: Leigh Whannell, Darren Lynn Bousman .. Ano, byla tam krev. Tak jako v první hře o přežití. Jenže tam nešlo jen o ní, jak si tvůrci upoutávek myslí a bohužel, tohle je pokračování a jednoduše nepřekročilo stín svého předchůdce. Film není vůbec špatný, jen je druhý. Zajímavé nástrahy, psychologie a také pointy se opět dočkáme, sice není tak šokující, ale i tak je velmi dobrá a solidně provázaná s původním filmem. 70%.(13.3.2006)

 • Fr
  ***

  Zahrajem si takovou hru. Žít nebo umřít. Důmyslné zbraně, smrti a poznání, kolik krve jsi ochoten ztratit, abys zachránil svůj život. A detektiv Mathews má 2 hodiny na záchranu syna......Hlavně začátek nemá potřebné tempo, třeba jako první díl, ovšem postupně se to zlepšuje. Hlavně filmařské věci jako kamera a střih poutají mojí pozornost k ději, který je místy nudnej. Policajt se mi zdá vcelku trapnej a občas to připomíná spoustu viděného. Ale poslední čtvrthodinka na to dá (skoro) zapomenout. Má lidské pokolení vůli přežít? Přesvědčte se! Game over.(16.8.2006)

 • Hitman_47
  ****

  Nom...dobré to bylo :) Chystal jsem se dát pět hvězdiček...ale ten konec mi tak nějak nesedl (promyšlenost na jedničku, ale to překvápko v podobě p************...to už bylo tak nějak čudné). Ale jinak je Saw II "krásný" film, který zahřeje u srdce...a zamrazí v zádech (minimálně u scény se stříkačkama).(7.2.2006)

 • petero
  ****

  Dávam o hviezdičku menej ako jednotke. Asi po pol hodinke sledovania by som tomu dal možno iba dve, pretože ma dosť štvalo ako sa obete chytaly do pascí. Bolo to dosť pritiahnuté. A ešte neschopnosť celej roty policajtov, komanda a expertov prísť na nejakú stopu. Našťastie som to dopozeral a celkové vyznenie filmu zanechalo na mňe celkom dobrý dojem. Atmosféru to nestratilo. Kamerové hrátky už ničím nie sú výnimočné. No opäť ako v jednotke je tu slušný záver, kvôli ktorému dávam aj tú štvrtú. Dvojku si však vychutnáte iba ak ste videli aj jednotku. Inak je to veľmi solídne pokračovanie.(15.11.2005)

 • Shit
  ****

  Na to, že to je pokračování, tak je to hodně dobrý, ale v porovnání s prvním dílem to je přece jen o něco horší a hlavně se to trochu opakuje a ještě k tomu mi to občas připomínalo kostku, ale úkoly byly slušný a bylo to i docela krvavý a hlavně má film několik kvalitních zvratů, jenže půlku závěrečného rozuzlení jsem bohužel čekal a tak mě to moc nepřekvapilo a pointa proč to všechno, taky nic moc, ale na pokračování je to výsledek výbornej(10.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace