poster

O vodě, lásce a štěstí (TV film)

Pohádka

Československo, 1981, 40 min

 • blackrain
  ***

  Vše už bylo řečeno v názvu. Stanislav Zindulka by si klidně mohl podat ruku s Josefem Dvořákem. Oba dva jsou parádní vodníci.(28.9.2010)

 • otík
  ***

  Totálně papundeklová, ale přesto dobrá a povedená pohádka, která staví na jemných hercích (Navrátil, Šafránková) v kontrastu s lomozným Josefem Karlíkem, který si svou tragickou postavu jak se patří užil. Děj je velmi jednoduchý, ale minutáž není naštěstí přepálená a příběh tak nestihne nudit. Průměr, který potěší.(12.12.2016)

 • GIK
  ****

  Výtečná středověká hudba. Dobrý výkon Josefa Karlíka, jehož hlas mi ve vypjatých momentech připomínal Josefa Vinkláře. Profesorský výkon Navrátila, ale řekl bych, že Šafránkovou moc rád neměl. V intimních chvílích a hlavně těsně před střihem se několikrát zakabonil. Povedly se dekorace, především vězeňská kobka byla velkolepě propracovaná. Ke konci si ovšem rekvizitáři vůbec nedali záležet s přípitkem vodou. Zatímco princezna má plnou sklenici, princ se musí spokojit pár kapkama na dně maxisklenice.(5.1.2014)

 • lubospoti
  ***

  Klasická studiová pohádka 80. let. Je spíš průměrná (ve všech ohledech), ale já mám pro pohádky z této doby slabost.(24.3.2016)

 • Elyssea
  ***

  Nic moc. Příběh je totiž prakticky nulový, ale stačí to na 40 minut. Prostě průměrná pohádková tvorba.(20.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace