poster

O vodě, lásce a štěstí (TV film)

Pohádka

Československo, 1981, 40 min

 • GIK
  ****

  Výtečná středověká hudba. Dobrý výkon Josefa Karlíka, jehož hlas mi ve vypjatých momentech připomínal Josefa Vinkláře. Profesorský výkon Navrátila, ale řekl bych, že Šafránkovou moc rád neměl. V intimních chvílích a hlavně těsně před střihem se několikrát zakabonil. Povedly se dekorace, především vězeňská kobka byla velkolepě propracovaná. Ke konci si ovšem rekvizitáři vůbec nedali záležet s přípitkem vodou. Zatímco princezna má plnou sklenici, princ se musí spokojit pár kapkama na dně maxisklenice.(5.1.2014)

 • Tommassi3
  ****

  "Pamatuj, že každá pořádná máma chce pro svoje dítě suchý chodníček !!" - "Jenže každé dítě taky rádo chodí po svém, louže nelouže !!"(5.1.2014)

 • blackrain
  ***

  Vše už bylo řečeno v názvu. Stanislav Zindulka by si klidně mohl podat ruku s Josefem Dvořákem. Oba dva jsou parádní vodníci.(28.9.2010)

 • vitekpe
  ***

  Zaklinam Te oblohou, zaklinam Te zemi, vodo prijd mi na pomoc, vodo ozvi se mi... 3+(9.1.2015)

 • Haller
  ****

  Milá, nedlouhá pohádková podívaná z brněnského studia ČST, která sice nijak výrazně nevystupuje z tvorby pro děti, ale za zhlédnutí jistě stojí. Minimálně kvůli excelentnímu Josefu Karlíkovi v roli záporáka.(28.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace