Star Trek II: Khanův hněv

• slovenský

Star Trek II: Khanov hnev

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA, 1982, 108 min

Nahláškované vesmírné dobrodružství a před druhým Abramsovým ST zářezem zároveň povinnost. Nejvíc mě mrzí, že mám před očima neustále dynamiku modernější verze, a tak i když Khanův hněv zdaleka není nudný a nezajímavý, tak je prostě... no... takový na mě až moc pohodový :). 7/10(1.6.2013)

• jonyyy

Slaboučký díl a ta Khanova umělá hruď je dost příšerná. 50%(10.1.2011)

Musím konstatovat, že Khanův hněv je výrazně svižnější, barevnější a bliká daleko zajímavěji než první díl. Snad jen Khan samotný svou vizáží poněkud připomíná směšnou figuru, ale to se dá přežít, protože důležité je nikdy se nevzdát a občas se může i trošku podvádět.(8.1.2014)

Best of Star Trek. Povznášející podívaná, která je stylem startrekovskou esencí, a přitom ze sebe vyláme dost hlášek, trikových atrakcí i emocí, a ještě tam nasadí tak sympaticky přepáleného záporáka. Dialogy lahodné jak v málokteré sci-fi.(25.3.2012)

V podstate vo všetkom posun vpred oproti jednotke. Dialógy znejú oveľa prirodzenejšie, chvalabohu zmizli dlhočizné "megalomanské" pomalé zábery a ubudlo i na stopáži. Skvelý príbeh v kulisách á la 80s (post-apokalyptickí bojovníci), humor a hlavne bohovské duo Shatner & Nimoy, ktorí v jednotke boli akýsi utiahnutí v kukle.(30.4.2009)