D´Artagnan a tři mušketýři (TV film)

• Francie

D'Artagnan et les trois mousquetaires

D'Artagnan a traja mušketieri

Dobrodružný

Francie / Kanada / Česko / Velká Británie, 2005, 2x90 min

• svik

Hrozná kravina nechápu jak tohle mohlo někoho napadnout natočit pošpinili dobré jméno skvělých mušketýrů. No prostě se na to nedalo dívat.(12.8.2006)

• janek85

Takhle hnusný a podprůměrný film mě natolik znechutil, ale i pobavil. Jde úplně mimo děj. A to, že tam jsou kouzla a čáry, to mě úplně vyvedlo z míry natolik, že už bych to nechtěl nikdy vidět. A to že mě pobavil?No, některé scény tam stály za smích, protože znám knihu a tyto scény mi přišli absurdní. Prostě HNŮJ!!!Přístupnost:přístupný(27.2.2007)

• xxmartinxx

Naprostá slátanina. Staří dobří mušketýři zde měli být ozvláštněni magií a nadpřirozenými bytostmi. Někomu se to může líbit, mě to ale přijde jako kýč a nevkus, navíc příšerně provedený. Jediný klad byla zajímavá "znělka" filmu".(10.12.2009)

• TheDarKnig

uf, tak to bylo i na mně až moc. A to určitě dobře víte, že odpady dávám jen v tom nejkrajnějším případě. O to větší pak má ale cenu.. Vyhněte se tomu, jako de Winter kříži..(14.9.2011)

• Sofia

Jen za charismatického D'Artagnana :-)(8.1.2007)