D´Artagnan a tři mušketýři (TV film)

• Francie

D'Artagnan et les trois mousquetaires

D'Artagnan a traja mušketieri

Dobrodružný

Francie / Kanada / Česko / Velká Británie, 2005, 2x90 min

90% - Nechápu, proč to má tak málo!? Bylo to zábavné, jinak pojaté zpracování legendy o třech mušketýrech s nádechem mystičnosti v podobě hraběnky s magickými schopnostmi. Nemůžu jinak, klidně mě sežerte, ale já se bavil...(23.6.2007)

• janek85

Takhle hnusný a podprůměrný film mě natolik znechutil, ale i pobavil. Jde úplně mimo děj. A to, že tam jsou kouzla a čáry, to mě úplně vyvedlo z míry natolik, že už bych to nechtěl nikdy vidět. A to že mě pobavil?No, některé scény tam stály za smích, protože znám knihu a tyto scény mi přišli absurdní. Prostě HNŮJ!!!Přístupnost:přístupný(27.2.2007)

• svik

Hrozná kravina nechápu jak tohle mohlo někoho napadnout natočit pošpinili dobré jméno skvělých mušketýrů. No prostě se na to nedalo dívat.(12.8.2006)

• TheDarKnig

uf, tak to bylo i na mně až moc. A to určitě dobře víte, že odpady dávám jen v tom nejkrajnějším případě. O to větší pak má ale cenu.. Vyhněte se tomu, jako de Winter kříži..(14.9.2011)

• Skejpr

FUJ TAJKSL!!!(15.4.2006)