poster

Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

 • USA

  Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

 • ABLABLABLA
  ****

  Ač se druhý díl natočil skoro o půl století později, myslím si, že je skoro stejně vydařený jako jednička. Jedna z dalších mála výjimek (každý ví, že druhé díly jsou prokleté). Mě se to líbilo. Nechyběl tomu vtip, svěžest, radost psů ze života, lidské vlastnosti opět přetransformované na psíky a krásná animace. A i já byla u vytržení, kdy se Buster znovu setká s Trampem a všichni budou vědět, že Scamp je jeho syn....syn toho nejlepšího toulavého psa, co kdy byl;)(22.10.2012)

 • Fingon
  ***

  Animák nijak nevybočující z trendu druhých dílů slavných animáků. Hlavním hrdinou už není ústřední dvojice z prvního dílu, ale jejich potomek Scramp, kterému se nelíbí být pokojovým psem a poslouchat pravidla. Jednoho dne to nevydrží a uteče na ulici, kde se setká s bývalou potulnou partou svého otce, doplněnou roztomilou fenkou Angie, do které se našě štěně bezhlavě zamiluje, navzájem si zachrání život a zcela nedistingovaně zbodnou talíř špaget, načež se Scramp vrátí domů a Angelu vezme sebou.(11.10.2006)

 • Terva
  ***

  Oproti jedničce, je tohle už moc přeplácané. Chtělo to něco ubrat a přidat víc humoru.(25.4.2011)

 • Marek1991
  **

  Animačne je to krásne, príbeh by aj bol dobrý, no mal dosť stereotypov. Celkovo ma to veľmi nezaujalo, navyše príbehy psov tiež nejak nemusím, predchádzajúci diel bol lepší.(26.3.2014)

 • VeverkaLesni
  ***

  Lady a Tramp sou fajn i se stenatkama.(30.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace