Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

Milá pohádka plná roztomilých pejsků, nic víc, nic míň. Trochu mi vadily české písně a pokus o napodobení slavné špagetové scény z původního filmu.(26.12.2012)

Už si to moc nepamatuji ale líbilo se mi to příběh Scampa který se chce tuším dostat do nějaké "zlé" psí party.(31.3.2012)

Navázat po téměř půl století na takovou klasiku jako je Lady a Tramp není vůbec snadné. Takže ačkoli je pokračování ve všech ohledech slabší a drží se původní předlohy nejen animací (což je fajn), ale i dějovou kostrou (což už tak fajn není) takže je v mnohém spíš variací původního příběhu, podařilo se ho udržet v rovině přijatelné a nenáročně příjemné podívané, která potěší zejména setkáním se strarými psími kamarády a odpovědí na otázku, co bylo potom, když zazvonil původní zvonec a původné pohádce byl konec.(3.9.2010)

• Marek1991

Animačne je to krásne, príbeh by aj bol dobrý, no mal dosť stereotypov. Celkovo ma to veľmi nezaujalo, navyše príbehy psov tiež nejak nemusím, predchádzajúci diel bol lepší.(26.3.2014)

Pokračovanie klasického filmu je vždy ťažká vec. Tvorcovia sa snažili a je to celkom príjemný film. 60%.(2.10.2006)