Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

Příběh už né tak originální jako u prvního dílu ale za to lépe provedené technicky a víze zpěvu než vprvním díle.(16.9.2010)

Milá pohádka plná roztomilých pejsků, nic víc, nic míň. Trochu mi vadily české písně a pokus o napodobení slavné špagetové scény z původního filmu.(26.12.2012)

Ač se druhý díl natočil skoro o půl století později, myslím si, že je skoro stejně vydařený jako jednička. Jedna z dalších mála výjimek (každý ví, že druhé díly jsou prokleté). Mě se to líbilo. Nechyběl tomu vtip, svěžest, radost psů ze života, lidské vlastnosti opět přetransformované na psíky a krásná animace. A i já byla u vytržení, kdy se Buster znovu setká s Trampem a všichni budou vědět, že Scamp je jeho syn....syn toho nejlepšího toulavého psa, co kdy byl;)(22.10.2012)

Už si to moc nepamatuji ale líbilo se mi to příběh Scampa který se chce tuším dostat do nějaké "zlé" psí party.(31.3.2012)

Oproti jedničce, je tohle už moc přeplácané. Chtělo to něco ubrat a přidat víc humoru.(25.4.2011)