poster

Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

 • USA

  Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

 • kajas
  ***

  Milá pohádka plná roztomilých pejsků, nic víc, nic míň. Trochu mi vadily české písně a pokus o napodobení slavné špagetové scény z původního filmu.(26.12.2012)

 • SeBig
  ****

  Už si to moc nepamatuji ale líbilo se mi to příběh Scampa který se chce tuším dostat do nějaké "zlé" psí party.(31.3.2012)

 • nash.
  ***

  Navázat po téměř půl století na takovou klasiku jako je Lady a Tramp není vůbec snadné. Takže ačkoli je pokračování ve všech ohledech slabší a drží se původní předlohy nejen animací (což je fajn), ale i dějovou kostrou (což už tak fajn není) takže je v mnohém spíš variací původního příběhu, podařilo se ho udržet v rovině přijatelné a nenáročně příjemné podívané, která potěší zejména setkáním se strarými psími kamarády a odpovědí na otázku, co bylo potom, když zazvonil původní zvonec a původné pohádce byl konec.(3.9.2010)

 • Marek1991
  **

  Animačne je to krásne, príbeh by aj bol dobrý, no mal dosť stereotypov. Celkovo ma to veľmi nezaujalo, navyše príbehy psov tiež nejak nemusím, predchádzajúci diel bol lepší.(26.3.2014)

 • klúčik
  ***

  Pokračovanie klasického filmu je vždy ťažká vec. Tvorcovia sa snažili a je to celkom príjemný film. 60%.(2.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace