Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

• Marek1991

Animačne je to krásne, príbeh by aj bol dobrý, no mal dosť stereotypov. Celkovo ma to veľmi nezaujalo, navyše príbehy psov tiež nejak nemusím, predchádzajúci diel bol lepší.(26.3.2014)

Příběh už né tak originální jako u prvního dílu ale za to lépe provedené technicky a víze zpěvu než vprvním díle.(16.9.2010)

Milá pohádka plná roztomilých pejsků, nic víc, nic míň. Trochu mi vadily české písně a pokus o napodobení slavné špagetové scény z původního filmu.(26.12.2012)

Navázat po téměř půl století na takovou klasiku jako je Lady a Tramp není vůbec snadné. Takže ačkoli je pokračování ve všech ohledech slabší a drží se původní předlohy nejen animací (což je fajn), ale i dějovou kostrou (což už tak fajn není) takže je v mnohém spíš variací původního příběhu, podařilo se ho udržet v rovině přijatelné a nenáročně příjemné podívané, která potěší zejména setkáním se strarými psími kamarády a odpovědí na otázku, co bylo potom, když zazvonil původní zvonec a původné pohádce byl konec.(3.9.2010)

Lady a Tramp sou fajn i se stenatkama.(30.7.2014)