poster

Tančím, abych žil

 • USA

  Take the Lead

 • Slovensko

  Tanec je môj život

Drama / Hudební / Životopisný

USA, 2006, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ***

  Černošská střední a svědomitý profesor, který se z vlastní vůle ujme zjednání nápravy. Kolikrát už jsme tohle viděli... a kolikrát originálněji a méně lineárněji? Tančím, abych žil je ztělesněné středoškolské klišé, do nějž byste mohli kopat a bouchat pěstí tak dlouho, dokud byste popadali dech. A i potom by v něm zbylo klišovitých vystřihovánek na celou desetiletku dopředu. Naštěstí jsou tuvymazlené taneční pasáže s originálním hudebním podkresem, v nichž Liz Friedlander dokazuje, že aspoň v něčem neskutečně válí. 50%.(25.6.2006)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $34,742,066Tržby Celosvetovo $65,742,529Tržby za predaj DVD v USA $21,076,075 //počet predaných kusov 1,376,520║ v rámci možností to ušlo, až na ten miestami strašne banálny dej, ten to dosť kazil a zbytočne otravoval /40%/(28.3.2010)

 • JJ.Gibson
  ***

  Nejsem zrovna milovníkem muzikálních snímků, ale Take the Lead jsem zhlédl celkem s potěšením. Sice nic převratného, nicméně Banderas se do role Pierra Dulane hodil. Krok sun krok a máme z toho 3* :)(7.1.2008)

 • Tommassi3
  ***

  "Máš strach, že tě budu vést ??" ;) Fantastický Tonny Banderas ve své vůbec nejosobitější a nejrozkošnější roli.. Málokomu bych roli příšerně nakažlivého optimisty Pierra Dulainea, v téhle jinak nesmírně nevěrohodné báchorce seriálové hráčky, režisérky Liz Friedlander, uvěřil jako jemu..(26.9.2015)

 • teutates
  ***

  Nabušená hudba,"uhladený"tanec a problémová mládež.Niečo podobného sme tuna už mali,avšak Antonio Banderas ma na moje prekvapenie nenudil..!Je pravdou,že ide o naivný snímok(aj keď podľa skutočnej udalosti)ale vážne som sa bavil.Atmosféra nabitá hudbou a slušné prevedenie robí ztohto snímku niečo viac ako len tanečné B!Tanec veľmi nemusím,ale vysvetlenia a názorné ukážky pomocou Banderasa sa mi páčili..!(6.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace